Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Biżuteria tak ładna jak Pandora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Biżuteria tak ładna jak Pandora

    Ja trochę nie rozumiem tego całego szału w okół Pandory. Ok, Pandora ma ładną biżuterie, ale czy na prawdę teraz nie warto jest kupować żadnej innej? Przecież jest wiele sklepów, które maja równie ładną biżuterie często w niższych cenach. Przykładem może być ta oferta https://www.karkosik.pl/71-nomination . Zerknijcie sobie i powiedzcie, czy nie jest tak samo ładna a może nawet i ładniejsza?

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Biżuteria tak ładna jak Pandora

      Z Pandory to nigdy nie zamawiałam, ale z lokalnego zakładu "biżuteryjnego" owszem ; )
      Zabiegi dostępne w salonach kosmetycznych - http://leczymytarczyce.pl/czytelnia-...-kosmetycznym/

      Skomentuj


        #18
        Odp: Biżuteria tak ładna jak Pandora

        Napisane przez dirtydancer Pokaż wiadomość
        ...ale tańsza. Zakup doskonały dla każdej mamy. Koraliki i Charms’y mienią się kolorami, są drobne i pasują do wielu rzeczy. Charms’y są świetną propozycją dla energicznych osób, natomiast dobieranie koralików na bransoletkę czy naszyjnik pasuje wszystkim, ponieważ każdy znajdzie coś w swoim guście i materiale z którego są wykonane. Jest to fajny sposób na urozmaicanie swojej biżuterii , która opiera się na łańcuszku i kilku koralikach albo Charms’ach. Ja co jakiś czas dokupuję koraliki i Charms’y w sklepie „Niebieski-koralik” . Mam czerwoną kroplę, czerwoną torebkę i dom z kluczykiem. Teraz zastanawiam się nad konikiem morskim. Jest to mój sposób na niezwykle oryginalną biżuterię. Czy ktoś z Was też tak lubi się bawić, komponować, dobierać?
        zawieszki śliczne
        zofka

        Skomentuj


          #19
          Odp: Biżuteria tak ładna jak Pandora

          Ja również nie przepadam za Pandorą... zdecydowanie wolę mniejsze sklepy internetowe, ostatnio np. kupowałam fajny naszyjnik dla mojej siostry: i była bardzo zadowolona

          Skomentuj


            #20
            Odp: Biżuteria tak ładna jak Pandora

            Powyżej ucięło mi linka - zakupy robiłam tu: https://kingy.pl/srebrne-naszyjniki-44

            Skomentuj


              #21
              Odp: Biżuteria tak ładna jak Pandora

              A mi się właśnie biżuteria w stylu Pandory nie podoba. Jest zbyt duża.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Biżuteria tak ładna jak Pandora

                Ja od jakiegoś czasu kupuję biżuterię w sklepie internetowym lacante.pl. Sprawdza się rewelacyjnie. Mam z tego sklepu kilka bransoletek, naszyjników i kolczyków takich na co dzień, a na jakieś imprezy typu urodziny, wesele, kupuję sobie tam albo jakiś zestaw biżuterii albo kolię, która będzie pasować do sukienki. Dzięki temu, że jest tanio mogę sobie często pozwolić na coś nowego i praktycznie za każdym razem na imprezie dostaję komplementy dotyczące biżuterii. Kobietom bardzo się podoba. Nikt nie zauważy, że wydałaś na to niewiele pieniędzy, bo biżuteria wygląda bardzo dobrze.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X