Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przedszkolni i szkolni debiutanci;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Przedszkolni i szkolni debiutanci

    mój przedszkolaczek też nieźle sobie radzi, coraz mniej płacze, tak tylko popłakuje od czasu do czasu, ale już śpi więc to kolejny jego sukces,
    akinomb synowa Ci się szykuje nie ma co,
    mój Julek woła tylko Igor, Igor, pytałam cóż to za Igor - a Panie w przedszkolu na to, żeby lepiej się z nim nie zadawał, bo to łobuziak straszny....Julek pewnie ciągle słyszy jak go Panie upominają i tak zapadło mu w pamięć jedno imię
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Przedszkolni i szkolni debiutanci

      Dziś miałam rozmowe z wychowawczynią Alana i usłyszałam tyle smutnych rzeczy:że Alan jest agresywny,bije inne dzieci i szarpie bez powodu-dziś uderzył chłopca prosto w twarz z otwartej ręki.Nie wiem czemu on bije skoro my nie dajemy mu żadnych klapsów,jak coś przeskrobie to ma kare i siedzi w kącie.Nie stosujemy wobec niego żadnej przemocy więc czemu on jest taki agresywny w przedszkolu...?Nauczycielka powiedziała również że Alan robi wszytsko na przekór tzn.jak wszystcy sprzątają zabawki to on na złośc je rozrzuca,jak pani powie idź siku to on robi w majtki.Próbuje wszystkimi rządzic i próbuje górowac nad wychowawczyniami-nie wiem skąd u niego bierze sie takie zachowanie.Jak próbuję z nim rozmawiac to mnie lekceważy,stroi głupie miny,udaje,że mnie niesłyszy,nie chce ze mną rozmawiac.Jak dzisiaj próbowałam z nim rozmawiac czemu uderzył chłopca to nie chciał mnie słuchac.Boję sie że jak tak dalej bedzie się zachowywac to będziemy musieli zrezygnowac z przedszkola.Tylko co wtedy z moją pracą.Przecież on nie może bic innych dzieci,ja też bym nie chciała żeby ktoś bił moje dziecko.Dziś chce mi sie płakac.



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        #93
        Odp: Przedszkolni i szkolni debiutanci

        Kurczę Marti ciężka sprawa z Alankiem, ale pytałaś Panią czy tylko on jest taki agresywny i tak się sprzeciwia?
        pewnie to jego reakcja na nowe otoczenie, ale dlaczego taka skoro w domu nie ma takich wzorców?
        nie mam pojęcia co Ci doradzić, bo po prostu nie wiem...ciężko tak oceniać jak się nie widzi tak na prawdę sytuacji i nie widzi się tego co w dziecku tą agresję wywołuje,nie wiadomo co się wydarzyło, że Alanek tak zareagował.

        spytaj Panie czy stosują jakieś kary na takie zachowania dzieci? może niech też stosują wobec Alanka takie jakie ty stosujesz w domu, żeby nie czuł się bezkarny? nie wiem, serio nie wiem...

        rozmowa z Tobą jak najbardziej wskazana, ale w domu rozmowa a w przedszkolu dziecko tak do końca tej rozmowy nie pamięta

        wiadomo, że nikt nie chce, żeby jego dzieci były bite, ale też nie chcesz aby Twój synek był tym który bije, ja też bym nie chciała. Rezygnacja z przedszkola niczego nie załatwi niestety...
        Julek 15.o2.2oo7r



        Skomentuj


          #94
          Odp: Przedszkolni i szkolni debiutanci

          Zapisałam Alanka na zajęcia dodatkowe z rytmiki(dodatkowo płatne),dwa razy w tygodniu po pół godziny.Dziś poszłam po niego i zajęcia sie jeszcze odbywały i słyszałam pianino i jak dzieci skaczą.Cieszy mnie że Alanek sie uczy czegoś przydatnego.Czy u Was w przedszkolu też są zajęcia dodatkowe?jeśli tak to jakie?



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            #95
            Odp: Przedszkolni i szkolni debiutanci

            Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
            Zapisałam Alanka na zajęcia dodatkowe z rytmiki(dodatkowo płatne),dwa razy w tygodniu po pół godziny.Dziś poszłam po niego i zajęcia sie jeszcze odbywały i słyszałam pianino i jak dzieci skaczą.Cieszy mnie że Alanek sie uczy czegoś przydatnego.Czy u Was w przedszkolu też są zajęcia dodatkowe?jeśli tak to jakie?
            Martyna u nas w przedszkolu jest rytmika -obowiązkowa i płatna dla każdego dziecka, jesteś pewna, że Alanek wcześniej na te zajęcia nie chodził?
            są jeszcze inne zajęcia dodatkowe: gimnastyka, plastyka, karate, angielski, ale ja nie zapisuję na nie jeszcze Julka, niech się ogarnie w przedszkolu w ogóle, a dopiero później będę myśleć o zajęciach dodatkowych.
            A jak Alanek i jego zachowanie, zmieniło się coś?
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              #96
              Odp: Przedszkolni i szkolni debiutanci

              Wczoraj wreszcie pierwszy raz udało mi sie pójśc na konsultacje do wychowawczyni Alanka i dowiedziec sie czy poprawił sie z zachowaniem.Wychowawczyni powiedziała,że jest duża poprawa,że już nauczyła sie jak ma postępowac z Alankiem.Powiedziała,że Alan jest bardzo zazdrosny o inne dzieci tzn.że jak ona przytuli jakieś inne dziecko to on zaraz sie na nią obraża,że Alan robi wszystko żeby zawsze on był w centrum uwagi.Alan chyba sie powoli uczy tego,że nie jest pępkiem świata,że nie jest jedynym dzieckiem(jak w domu)które pani przytula albo któremu poświęca uwagę.Usłyszałam też miłe słowa-że jest niesamowicie inteligentny,bardzo szybko wszystko zapamiętuje i wszystko rozumie-ucieszyło mnie to bardzo.Ciesze sie że moje dziecko wreszcie powoli zaczyna rozumiec zasady obowiązujące w przedszkolu,czasem sie do nich nie chce stosowac ale jest lepiej.



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                #97
                Odp: Przedszkolni i szkolni debiutanci

                A jak Wasze dzieciaczki dziewczyny?bo już dawno nic nie pisałyście.



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                       
                Working...
                X