Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Makijaż permanentny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Makijaż permanentny

    Od lat wykonuje makijaż permanentny brwi metodą piórkową,teraz zastanawiam się nad makijażem permanentnym ust. Któraś z Was robiła? Polecacie?
  •    
       

    #2
    Odp: Makijaż permanentny

    Ja osobiście nie zrobiłabym sobie ani makijażu permanentnego ust ani brwi no ale wszystko jest kwestią gustu. Wolę jednak być bardziej naturalna.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Makijaż permanentny

      A ja ten zabieg wykonywałam i jestem bardzo zadowolona, wreszcie nie muszę co rano się spieszyć i denerwować, że kreska na oku krzywa, szminka jest źle dobrana a brwi wyszły za ciemne. Na zabieg poszłam w Bielsku-Białej do http://www.metamorfoza.com.pl/ Wybrałam ich bo mam duże zaufanie do salonu, od dawna u nich przedłużam włosy i wiem, że są super profesjonalni. Mam zrobione usta, brwi i kreski na powiekach i wyszło to super, efekt jest naturalny, bo o taki mi chodziło.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Makijaż permanentny

        Ja mam już za sobą makijaż permanentny brwi i ust. Osobiście mniej mnie zachwycił niż brwi, ale jakbym się tak miała zastanowić to również polecam. Makijaż permanentny raczej powinien być delikatny, zbliżony do naturalnego koloru, wtedy wygląda dobrze, u mnie zniwelował nierówności. a, wtedy wygląda dobrze, u mnie zniwelował nierówności.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Makijaż permanentny

          Moja koleżanka ostatnio sobie zrobiła makijaż permanentny brwi i bardzo mi się efekt podoba, wygląda naturalnie. Dlatego ja też zastanawiam się nad tym czy sobie wykonać taki zabieg.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X