Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szczera prawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Aha! I nie podoba mi się, że "góra", nie reaguje na prośby użytkowników, nawet jeśli są one pilne (jak w moim przypadku) i poparte regulaminem, a admina widzę zalogowanego po raz wtóry


    Skomentuj

    •    
         

      A dublety rosna jak grzyby po deszczu

      Skomentuj


        Myślę że ja niezdublowałam wątku


        Skomentuj


          Admin wzial sie do pracy - gratulacje

          Skomentuj


            a ja muszę stwierdzić że to co mi się podoba najbardziej to to iż inne formułowiczki zwracają uwagę na powtarzające się watki i "zywo " reaguja na to
            ŁUKASZ 08.09.2006

            NATALIA JULIA 30.11.2007



            Skomentuj


              Mnie tez denerwuje kilka rzeczy:
              -zdublowane tematy , agresywne i pyskujace forumowiczki...poza tym opcje np.jak wkleic zdjecie do galerii sa malo czytelne,ja bym dala wiecej instrukcji co do ustawien w profilu(nowicjuszki czesto wielu rzeczy nie moga zanlezc).
              Co mi sie podoba to przede wszystkim atmosfera forum(ale to mysle nasza-mamusiek zasluga ) i to ze jest niewielkie przez co latwo sie po nim poruszac.

              Skomentuj


                Wiecie co to forum jest ogłaszane w gazecie i innych stronach a tu taki burdel na kółkach.
                Spamy co chwilę się pojawiają , już nie wspomnę o dublowanych wątkach ale to już inna historia.Jak dla mnie forum powinno mieć więcej opcji np.taki suwaczek obrazkowy pod nazwą użytkownika , i parę innych pierdółek.
                Dla stałych bywalczyń forum atmosfera jest ok ale dla nowych raczej nie bardzo.Nie wiem jak bym się czuła gdybym była nową forumowiczką i zostałabym źle przywitana.
                Na razie to tyle, piszcie jakie są Wasze uwagi
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Izka nadajemy na to forum,a i tak na nim siedzimy
                  mi się podoba,bo jest takie małe i wszystko wiesz,a przecież wiemy jak wyglądają ogromniaste fora.
                  teraz czytam tylko te wątki ktore mnie interesują,wszystkie inne olewam.
                  najbardziej lubie wątek Crejzolek i kulinarny,ale to zasluga Nas-Mam(jak to dotka napisala)bo atmosfera miła

                  Skomentuj


                    Też denerwują mnie dublujące się tematy ale to chyba i troszkę nasza wina. Nie zawsze po tytule można dojść o co chodzi.


                    Skomentuj


                      Brak Nagrody Za Konkurs

                      A mnie się nie podoba zachowanie redakcji, w dniu 3.07.2009r. wygrałam w Truskawkowym konkursie nagrodę dla mojej pociechy i do dnia dzisiejszego nagrody nie otrzymałam!!!!!!!!!!!!!!
                      Bardzo mi jest przykro, bo wypisuję do redakcji malie z zapytaniami i prośbami o nagrodę, a redakcja zasłania się pocztą i na nich składa winę, dziwne, bo jakoś wceśniej wszystkie książki i jakieś śmieszne płyty doszły bez problemu. Redakcja nie porafi rozwiązać tak błahej sprawy, a może nie chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Szczera prawa

                        Ja w ogóle lubię to forum,jest dla mnie jakby drugą rodziną ale ostatnie scysje pozostawiły u mnie troche taki niesmak
                        W sumie niezaprzyjaznilam się z żadną forumowiczka tak na "dobrze"i teraz sobie myślę że i bardzo dobrze bo jak widac nic dobrego z tego nie wynika.


                        Skomentuj


                          Odp: Szczera prawa

                          Cześć. Bierzemy udział w konkursie i potrzebujemy Twojego głosiku. Wejdź proszę i oddaj swój głos

                          http://www.jaksiebawic.pl/gwiazdkowe...artka,490.html

                          Z góry dziękuję


                          Jak możesz wyślij ten link swoim znajomym potrzebujemy 150 głosów

                          Skomentuj


                            Odp: Szczera prawa

                            mnie sie to forum podoba,tylko za duzo powstalo tych nowych watkow i podzialow,
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: Szczera prawa

                              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                              mnie sie to forum podoba,tylko za duzo powstalo tych nowych watkow i podzialow,
                              Myślę to samo,za bardzo rozdrobnione to wszystko.Ktoś napisze jednego posta lub dwa i wątek umiera śmiercią naturalną A przecież nie chodzi o to aby się wpisywać tylko o to żeby się udzielać i to jak najczęściej.
                              Wkurza mnie takie coś,powpisują się i ślad za nimi ginie.


                              Skomentuj


                                Odp: Szczera prawa

                                Proszę o głosiki
                                ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥

                                http://www.epokaleibniz.pl/#/Galeria/190

                                http://www.ciazowy.pl/orchidea27,alb...jecie-402.html

                                http://www.*********************************/galeria/36703

                                http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/8272

                                Wesprzyj nas głosem.Dzięki
                                Last edited by netara; 04-01-2010, 00:04. Powód: innu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X