Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs z bajką

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Ja od mich synów usłyszałam "Ja chcę być Zyzio (bo lubię kolor zielony, Zyzio też jest zielony) a ja Dyzio (lubię kolor niebieski-tak jak Dyzio)-a zgadnij kto będzie mamo Sknerusem McKwaczem? Kto?tata!
    a dlaczego Tato?-bo ciągle nam zmniejsza kieszonkowe!
    "A dlaczego Zyziem i Dyziem?- bo....nie muszą chodzić do przedskola, nie muszą cytać ksiązek, nie muszą sprzatać zabawek, ciągle coś wymyślają, no fajne przygody mają, lubią robić kawały , podróżować chyba też mamo kochały, i zawsze im się udawało-nigdy w kącie nie stali-nie tak jak my"Ale by było fajnie, zabawnei i smiesznie .
    Mamo -ale brakowałoby nam Hyzia do zabawy?Oj mamy trudny orzech do zgryzienia
    Urwisy lecą do taty: Ja nasłuchuje co się dzieje:Tatuś, no tatuś nie bądź już sknera, daj nam po piątaku" a na co ? Mama kupi nam w sklepie trzeciego kwaczucha Hyzia do kompletu"Bo trzy kwacze głowy to nie jedna-Prawda?
    Ale mądrale z nich rosna
    Last edited by aniela12315; 23-02-2009, 00:57.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Moja córka chce sie wcielić w słonia Beniamina.Jest dużym sympatycznym słoniem i bezinteresownie pomaga innym.Jego przygody są bardzo ciekawe i wiele uczą.Turrrrrrrrrrrrrrrrru mówi Wiktoria !!!!!

      Skomentuj


        #93
        a ja nie

        Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
        Tak sobie myślę , że wygrać powinny mamy które aktywnie biorą udział w tworzeniu forum.A nie te które wskakują tylko po to aby wziąść udział w konkursie i na swoim koncie mają po 1 poście a post dotyczy właśnie konkursu!!
        Tak jak to miało miejsce w konkursie Bernardyn(było minęło)
        Powinno się brać pod uwagę aktywność itp.Gdyż nie które mamy mogą być urażone

        Mnie się wydaje,że powinien wygrać ten,kto najciekawiej odpowie na pytanie konkursowe,a poza tym w regulaminie nie było ograniczeń co do wysłanych postów więc byłoby to nadużycie.Co innego gdyby w kolejnym konkursie regulamin się zmienił.

        Skomentuj


          #94
          masz rację snupy3 powinny wygrać osoby które na to zasłużyły!!!

          Skomentuj


            #95
            Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
            w końcu forum służy do wymiany inforamcji i poglądów między osobami
            a jak ktos ma 1-2 posty to cos nie bardzo zwie się forumowiczem
            Nie zgadzam sie z tym. Duża część osób (w tym także ja) korzysta z serwisu dla rodziców "babyonline", czytając artykuły i niekoniecznie chcąc się wypowiadać w różnych kwestiach. A że konkursy tego serwisu przeprowadzane są akurat na "mamacafe" i na "polkach" więc czemu nie mielibyśmy brać w nich udziału? Póki co regulamin tego nie zakazuje.


            Skomentuj


              #96
              Wyniki konkursu z bajką

              Dziękujemy wszystkim forumowiczom za udział w konkursie. Oto lista laureatów:
              eliwie, ajulitka, betitunia, snupy3, zula, agula3, mimka21, agawa78, cwaniara44, NORBI 74, bercia, asty88, gwolska, anulka102, mollik, frywolitka, ewelka21, Makaki, gaja30, swiezamama.

              Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach.
              Redakcja

              Skomentuj


                #97
                gratuluję!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Gratuluje

                  Skomentuj


                    #99
                    Ja także dołączam się do gratulacji

                    Skomentuj


                      konkurs

                      Gratulacje!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Bardzo się cieszymy i gratulujemy pozostałym zwycięzcom

                        Skomentuj


                          Zgadzam się z agula3, ja jestem tu od niedawna,oczywiście że jak jest ciekawy konkurs to razem z dziećmi biorę w nim udział,ale samo czytanie odpowiedzi innych [np.konkurs bernardyn] bardzo nas cieszy...

                          Skomentuj


                            Dostałyście już nagrody?BO ja nadal czekam...

                            Skomentuj


                              Odp: Konkurs z bajką

                              "Gdybym na jeden dzień mógła wcielić się w postać mojego ulubionego bohatera z bajki, to byłby to Luluś" Moja córeczka Julia utożsamia się z Lulusiem ponieważ od zawsze powtarzamy jej z mężem, że jest naszym malutkim króliczkiem. Razem z głównym bohaterem stara sie rysować, nie wychdzi jej to zbytnio ponieważ ma dopiero 3latka Jej fascynacja Lulusiem jest tak duża, że przy każdej wizycie w mieście domaga sie kolejnej maskotki i właśnie w ten sposób powstała jej mała kolekcja Pozdrawiamy wszystkich fanów Lulusia

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X