Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

    Daluśka to nasza piękna mała dziewuszka, ucieszyła by się z żółtego super wózka. Luska niczym mały kurczak mamy brzuszek opuściła i zapewne w wózku w swoje barwy by pojeździła. Uśmiech na jej twarzy od rana widnieje, każdy kto na nią patrzy od razu pogodnieje. Wesoła z niej dziewczynka, a na jej głowie niesforna czuprynka. W gondoli marnej biedactwo jeździć musiało żeby to w zimę jej nie przewiało. Wiosno, wiosno gdzie jesteś? pyta Daluśka nie może się pewnie już doczekać nowego żółtego wózka. Dlatego Szanowna Komisjo podaruj wózek, strasznie ucieszyłby się tata Józek. Świat córci pokazał by cały, gdybyśmy ten cudowny wózek wygrali. Wygodnie by było i wiele cudownych wspomnień by przybyło. Radość byłaby duża bo tak zwinny wózkiem ominięta by była każda kałuża. Wygodny byłby na długie wycieczki, mogłaby wozić że sobą ulubione laleczki. Dalia rodziców największym marzeń spełnieniem, a taki prezent dla niej komfortu zapewnieniem. Dlatego Dalusia Drogą Komisje prosi raz jeszcze cudowny wózek przyznajcie jej wreszcie. Trudny przed Wami wybór bo tylu rodziców tutaj wspaniałych lecz my po cichu marzymy że jednak nam będzie sprezentowany

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

      Dlaczego to ja powinnam wygrać ten wózek?
      Bo liczę na szczęście, swoje i mojej małej kruszynki, która na dniach się pojawi w moim życiu. Taki wózek to radość, która rozświetlałaby nawet najbardziej pochmurny dzień. Wygoda i komfort użytkowania zamienił by spacery w prawdziwą frajdę! Wyobrażam sobie moją mała Julkę w tym słonecznym wózku, wyobrażam sobie pełne podziwu koleżanki... Chciałabym zapewnić małej wszystko co najlepsze, niestety żyjemy w takich czasach gdzie zazwyczaj nie możemy mieć wszystkiego czego byśmy chcieli. Zapewne taki wózek to marzenie nie tylko moje ale i wielu mam! Jednym słowem, nie ma nic lepszego niż zapewnienie swojemu dziecku tego czego samemu się nie mogło mieć! To piękne, jak Słońce, które bije od tego wózka. Słońce, które przy odrobinie szczęścia będzie z nami od pierwszych dni!
      Pozdrawiamy serdecznie. Julka i jej mama

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

        Nasza rodzinka nie jest jakaś tam wyjątkowa... składa się z taty, mamy i 2,5 rocznej Tosi. Wózek Mima to dopiero jest wyjątkowy... cudo. Tak jak podróże w tym cudeńku są wyjątkowe tak samo i my udajemy się już po raz drugi w wyjątkową podróż jedyną, za każdym razem inną, nieprzewidywalną i niepowtarzalną. Podróż naszego życia, a zarazem najważniejszą i najbardziej wyjątkową podróż małego człowieka z brzuszka mamy na świat. Taką podróż odbyła Antosia ponad 2,5 roku temu, a teraz odbędzie jej braciszek, który wkrótce się urodzi. Po tej niezwykłej podróży nadejdą te mniejsze wycieczki - niesamowite spacery całą rodzinką jakżeby inaczej potrzeba nam niezwykłej bryki dla zwykłej rodzinki, aby brat Tosi miał wyjątkowy wózek do wyjątkowych podróży...

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

          M oja żona od zawsze uwielbia podróżować.
          I gnoruje moje przerażenie do wyjazdów z dwójką dzieci.
          M imo moich protestów i argumentów,
          A ktywnie planuje wycieczki i podróże naszego życia.

          X
          ero milionów map i przewodników, o które potykamy się każdego dnia,
          A kcpetuję tylko dlatego, bo widzę, jak bardzo jej na tym zależy.
          R ealizację jej marzeń i planów odwlekam na poźniej - jak dzieci będą starsze.
          I każdego dnia mam wyrzuty sumienia...

          Y eti przeraża mnie mniej niż pakowanie wózka do bagażnika.
          E widentnie mam problem z organizacją.
          L iczba bagaży i niezbędników dla dzieci paraliżuje.
          L iczę, że moglibyście mi pomóc w
          O kazaniu bezgranicznej miłości mojej żonie.
          W ózek Mima Xari - funkcjonalny i poręczny - ułatwiłby mi podjęcie decyzji o spełnieniu jej marzeń.
          ! A być może Indie - byłyby naszym pierwszym kierunkiem ?!

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

            Od kiedy dowiedziałam się, że noszę pod sercem kolejną cudowną istotkę pragnę dla niej wszystkiego co najwspanialsze. Chciałabym, aby mój synek wzrastał w miłości , zdrowiu i pięknie. Aby od pierwszych chwil świat widział w pięknych kolorach . Żółty kojarzy sie ze słońcem , ciepłem , latem- a właśnie wtedy na świat przyjdzie pewne małe słoneczko- nasz Henio :-) Żółty kolor poprawia nastrój , niesie pozytywne skojarzenia, więc spacer z tym szalonym wózkiem Mima dodałby energii i radości również i zmęczonej i niewyspanej mamusi :-) Magia tego koloru wpłynełaby pozytywnie na nasze pierwsze wspólne chwile . A mój malutki Henio odnalazłby w nim spokój , błogość i komfort. Wózek Mami posiada wszystkie cechy jakoch oczekuje i mama i dziecko : piękno , wyjątkowy kolor , komfort, wygoda, funkcjonalność- jednym słowem jest idealny ! Mama w imieniu synka prosi o wózeczek , a Henio odwdzieczy sie słonecznym i ciepłym uśmiechem jak tylko przyjdzie na świat - obiecujemy ;-)

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

              Chciałabym by wózek Mima trafił akurat w nasze ręce, jego energetyzujący, żywy i modny kolor idealnie wpasuje się do naszego świata, pełnego kolorów, ferii barw i odcieni.
              Po długiej zimie jestem spragniona słońca, jego ciepła, tego jak muska moją skórę i nastawia pozytywnie do życia! Wózek MIMA w pięknym słonecznym kolorze będzie idealny podczas naszych wiosennych spacerów wśród kwiecistych łąk, zielonych pól oraz będzie pasował do stokrotki we włosach, kwiecistej sukienki i szczerego uśmiechu <3
              Niedługo rozpoczynamy plenerowe zajęcia jogi w plenerze, podziwiając błękit nieba i stąpając po trawie pokrytej wiosenną poranną rosą, kolor najnowszego wózka MIMA podziała na mnie energetyzująco, doda mocy, poprawi humor i napędzi do działania i szybkiego powrotu do formy sprzed ciąży, gdyż spacery z nim to będzie prawdziwa przyjemność.
              Mała Iga urodzona 1 marca byłaby zachwycona, gdyby mogła jeździć tak ekskluzywnym pojazdem, a nowy wózek to spełnienie marzeń jej mamy - czyli mnie <3

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                Wózka idealnego wciąż szukamy, i nadal pomysłu nie mamy. Czy cudów oczekujemy? tylko przekładanego siedziska chcemy, no i żeby był lekki jak piórko, aby super się nam spacerowało i tym pięknym kolorem wiosnę przywoływało.
                Koła Piankowe, gumowe, na zimę będą gotowe, stelaż czarny, kolorystycznie dobrany, czego więcej chcieć no chyba, że solidnej ramy? Rama aluminiowa zatem full opcja gotowa.
                My z Polą ładnie prosimy, bo nadal w gondoli się wozimy, wiosna lada moment, 9 miesięcy 9 kwietnia kończymy i do spacerówki chętnie się przenosimy
                Słonecznie, pozdrawiamy, i zółte promienie wzywamy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                  Dzień dobry Państwu. Jestem małą dziewczynką.
                  Mama nazywa mnie swoją kruszynką.
                  Mówi, że to dlatego, że jestem malusia,
                  Ale tak naprawdę jeszcze w brzuszku byłam Alusia.
                  Nie jestem w rodzinie pierwszym niemowlakiem,
                  Przeszłam przetartym przez Natalkę szlakiem.
                  Natalia – moja siostrzyczka cioteczna
                  Dała mi swój wózek, bym spacerowała bezpieczna.
                  W sierpniu ostatnim wyszła na jaw nowinka,
                  Że będzie na świecie kolejna dziecinka.
                  30 marca widok chłopięcej buzi nas ucieszy,
                  Choć ciocia Beata mówi, że mu się chyba nie spieszy…
                  Ciocia i jeszcze dwie ciocie i mamusia
                  Kompletują wszystko dla małego dzidziusia.
                  Tak to już jest w naszej rodzinie od zawsze,
                  Co użyłam ja, Tobie może przydać się także.
                  Wózek więc znowu do cioci wróci
                  I listę wyprawkową co nieco skróci.
                  Gdy zobaczyłam z mamą konkurs dziś,
                  Spojrzałam na nią i telepatycznie mówię: dyktuję Ty mama pisz!
                  Chciałabym wygrać wózek Mima owy,
                  Żeby Patryczek mógł jeździć nowym.
                  Chciałabym dla niego tego, co Natalka chciała dla mnie.
                  By w wózku czuł się bezpieczny aż przesadnie!
                  Chciałabym, żeby w śpiworku ciepło mu było,
                  A słońce za parasolką i osłonką się kryło.
                  Chciałabym, żeby miał wózek w jednym z kolorów tęczy,
                  I żeby ciocia miała w nim duży kosz na zakupy, bo dźwiganie męczy.
                  Chciałabym, żeby mój braciszek wygodne miał spanie
                  W każdej z trzech pozycji, które Mima ma na stanie!
                  Chciałabym, by przy tej okazji
                  Zaczerpnął trochę indyjskiej fantazji.
                  Torebka na pewno przyda się cioci,
                  Bo pomadkę ochronną zawsze z sobą nosi!
                  Chciałabym dla Patryczka jedną z Mim,
                  Żeby aż do 17 kilo rosła wraz z nim!
                  Wraz z nim na pierwszy też pójdzie spacer,
                  A jak i ja dołączę, to z daleka wóz zobaczę!
                  Jestem pewna, że kolor żółciutki szybko zimę odwoła
                  I cieplutka wiosna braciszka do przywitania świata przywoła!
                  Chciałabym, żeby spóźniony zajączek
                  Na pierwsze święta mu przyniósł do rączek
                  Żółte, duże, wesołe „jajeczko”
                  I wywołał na twarzy pierwszego uśmiechu słoneczko.
                  Jestem mała Alusia i wózek wyjątkowy powinien trafić do mnie,
                  Bo chce go podarować cioci i podziękować nim ogromnie,
                  Za to, że ona wózek córki mi podarowała.
                  Kupiłabym jej kwiaty, ale jestem za mała...

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                    Ten wózek jest tak funkcjonalny, że zainspirował mnie do napisania wierszyka bo nie jestem w stanie wybrać jednej cechy takie to cudo.

                    Każdy maluszek wózka potrzebuje

                    Więc mama z tatą nieźle główkuje,

                    Jaką tu brykę wybrać dla dzieciaka

                    Czy wypasioną czy 3 w 1 jednym słowem niezła draka.

                    Z tego wyboru, przed jakim rodzic staje,

                    Kiedy katalog wózków do ręki dostaje.

                    I ja z takim wyborem musiałam się zmierzyć

                    Jakiemu wózeczkowi dzieciątko na spacerze „powierzyć”

                    Wózeczek ten ma być dla naszego bobasa

                    Bo się liczy jego wygoda, bezpieczeństwo czy zapięcie pasa.

                    Czy będzie wygodnie w tej bryce maluszkowi naszemu,

                    Czy się spodoba w tym wózeczku jemu ?

                    Wózek Mima spełnia wszystkie moje wymogi jako rodzica I chętnie zobaczyłabym w nim mego małego dziedzica. Podoba mi się w Mima konstrukcja i funkcjonalność pełna, Amortyzowane koła i łatwe prowadzenie to wygoda zupełna. To, że się łatwo składa złożyć to już jakieś cuda Przecież każdemu rodzicowi to się od razu uda. Już nie trzeba się szarpać i szukać stu przycisków, I rączkę ma wygodną ten wózek, już nie będzie odcisków. I budkę ma, dzięki, której przepływ powietrza zapewniony, I na pewno dzięki temu nasz maluch będzie dotleniony. I siedzisko posiada wygodne, miękkie i szerokie, I hamulec zapewnia dziecku bezpieczeństwo wysokie. Zalety tej dzidziusiowej bryki można mnożyć i to cudo chwalić, Ale to trzeba ocenić na własnej skórze i innym się pochwalić.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                      Chciałabym aby ten wózek który już trafił do sprzedaży trafił w nasze ręce chciałabym sprawić niespodziankę mojemu trzeciemu synkowi który już w maju przyjdzie na świat.Byłabym wdzięczna losowi gdybyśmy my go otrzymali do kompletnej wyprawki i synek byłby zadowolony z tak uroczego prezentu którym będzie się cieszył tak długo jak będzie mógł

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                        Już za niecały miesiąc zostanę mamą małego Szkraba. Jeszcze nie kupiliśmy wózka dla naszego synka: wybór jest bardzo duży, no i bardzo trudny, a my – kochający i nie do końca jeszcze „świadomi w temacie” – rodzice, chcielibyśmy, żeby był on wręcz IDEALNY! Gdy w swych poszukiwaniach osiągnęliśmy już swoisty poziom bezradności, żeby nie powiedzieć: absurdu, tu pojawia się taka oto niespodzianka:
                        oryginalny i urzekający wózek Mima – po pierwsze zachwycający wyglądem, czyli odważną stylizacją, która doskonale wpisuje się w nasze poczucie piękna i estetyki: szaleni, spontaniczni rodzice, chętnie sięgający po NOWE rozwiązania i uwielbiający dzielić się swoją radością, a słoneczno-słonecznikowy kolor wręcz inspiruje do dzielenia się ze światem swoim „Małym Szczęściem”; po drugie zaskakujący poziomem funkcjonalności i niebanalnymi dodatkami: łatwa zmiana siedziska (co ma niebanalne znaczenie dla rodziców stawiających swe pierwsze kroki w świecie dziecięcych gadżetów), wielofunkcyjność i uniwersalność (przeznaczony dla tych „najmniejszych”- gondola, jak i dla starszaków- spacerówka), możliwość regulowania siedziska w trzech pozycjach, jak i zmiany jego kierunku. Najważniejsze zostawiłam na koniec: wózek Mima jest „skrętny”, lekki i wygodny w transporcie, czyli idealny do użytkowania w naszych warunkach mieszkaniowych (wąskie pomieszczenia, wysokie schody, wymuszające konieczność wnoszenia na wysokość drugiego piętra). Pełne wyposażenie wózka to kolejny atut: uwielbiam spacery i tym bardziej nie zaprzestanę ich po porodzie – akcesoria przyczynią się do większej kompatybilności i pozwolą mi na swobodne wyjścia, bez względu na aurę czy odległości. Dzięki nim będę również spokojniejsza, gdy synek będzie wychodził na spacer z Tatą – Tatuś będzie miał pod ręką akcesoria pierwszej potrzeby rodzicielskiej
                        Chciałabym, żeby ów wózek trafił właśnie do mnie, ponieważ jest on tym, którego tak długo szukaliśmy. Mima nie tylko odpowiada potrzebom najważniejszego człowieka w naszym życiu, ale i naszym. Dzięki niemu mogłabym w pełni cieszyć się urokami macierzyństwa

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                          Przy wyborze wózka niezwykle ważne jest, aby nasze maleństwo było w nim bezpieczne oraz czuło się komfortowo. Kolejnym, równie ważnym aspektem jest jego funkcjonalność, lekkość i zwrotność. Wszystkie powyższe wymagania spełnia wózek Mima Xari Yellow, jest jednak coś więcej, to nie jest zwykły wózek... Obok niego nie można przejść obojętnie! Charakteryzuje go połączenie wyżej wymienionych cech z nietuzinkowym wyglądem, niebanalną kolorystyką oraz elegancją. Myślę, że przy wyborze wózka nie powinnyśmy zapominać o sobie! Ja jako młoda, szczęśliwa mama spacerując z córeczką w tym wózku poczułabym się dodatkowo nowocześnie i luksusowo. Ja i moja córeczka, którą noszę pod sercem, bardzo byśmy chciały, abyście spełnili nasze marzenia dotyczące luksusu i komfortu podczas spacerów.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                            Nasze Maleństwo urodzi się w kwietniu, w okresie wiosennym i Wielkanocnym kiedy to królują jajka (wiadomo, że z żółtkiem),krokusy, żonkile i inne żółtości jako zwiastuny słońca i wiosny. Nasze Maleństwo (bo nie chcemy na razie znać płci, niech się wykluje także jako jajko niespodzianka) będzie dla nas symbolem i prawdziwym nowym życiem, które w przyrodzi zaczyna się w czasie wiosny. Dla nas to będzie również nowe życie, życie rodzinne. Zaświeci słońce w naszym małżeństwie, takie wielkie, takie żółte, takie jasne. Dlatego chciałabym wygrać ten cudny yellow, żeby nasza latorośl wciąż otoczona była słonkiem i rozwijała się jak piękny kwiat.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                              Zrób MI MAmusiu obiad bardzo zdrowy,
                              Namaluj MI MAmusiu obraz kolorowy,
                              Zafunduj MI MAmusiu wyjazd międzynarodowy.
                              Najlepiej do Indii, gdzie MI MAmusiu pokażesz
                              Orientalną kulturę i MI MAłe Sari przekażesz.
                              Wytłumacz MI MAmusiu co to znaczy Sari?
                              Bo MI MAmusiu się kojarzy z wózkiem pięknej Pani.
                              Był żółty i MI MAłe wymiary się podobały,
                              Żeby MI MAmusiu plecki dobrze w nim leżały.
                              Taki wózek MI Mamusiu spraw, Żeby mnie w nim zobaczył cały świat!

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                                Jestem mamą cudownej córeczki Lilianki , i wiem już jak ważne dla dziecka ale też i dla rodzica jest posiadanie wygodnego i dobrego wózka by spacery były wygodne i przyjemne dla obu stron. Jestem właśnie na etapie poszukiwania kolejnego wózka ponieważ spodziewamy się drugiego dzieciątka również córeczki. Gdy zobaczyłam ogłoszenie konkursowe postanowiłam spróbować swoich sił i napisać parę słów od siebie . Planowy termin porodu mam na 8 Września 2018 roku. Dla swojej drugiej córeczki taki jak dla pierwszej chce wszystkiego co najlepsze i najwygodniejsze. Możliwość poruszania się i korzystania z tak fajnego wózka dało by nam wiele radości a córeczce wygodę i komfort w podróżowaniu. Żółta pszczółka bo tak można nazwać wózek ma piękne kolory żółto czarne niczym pszczółka , a jak wiadomo pszczółki są nam bardzo potrzebne tak i ten wózek był by niezbędny dla nas i naszego maleństwa. Wspaniała gondola do tego bardzo oryginalna spacerówka zapewnią na pewno wygodę w użytkowaniu i wygodę dla dziecka. Co tu dużo pisać myślę ,że posiadanie takiego wózka dla mojej córeczki było by najlepszym prezentem na jej narodziny. Moja Różyczka pięknie by się prezentowała w żółtej pszczółce

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X