Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

    Rodzice Grzesia przez lata zwiedzili razem pół świata.
    Podziwiali buddyjskie świątynie w Tajlandii i noce polarne na Islandii.
    Marzyli też by w Indiach postawić nogę i o wschodzie słońca uprawiać wspólnie jogę. Jednak mały Grześ pojawił się w brzuszku więc będą mu wkrótce opowiadać bajki o indyjskim kopciuszku. Będą go przytulać i może w indyjskim wózeczku lulać

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

      5 grudnia to był dla mnie najszczęśliwszy dzień,
      to własnie tego dnia ujrzałam ją wtem <3
      Pojawiła się na świecie moja córeczka wymarzona,
      długie lata wyczekiwana i wymodlona!
      Teraz mam już w życiu jeden cel i marzenie,
      wszystkiego co najlepsze jej zapewnienie
      Gdy tylko tą cudowną spacerówkę ujrzałam,
      z miejsca się w niej głęboko zakochałam <3
      Świetny fason i śliczny kolor wzrok przykuwa,
      stabilność i bezpieczeństwo już do mnie mruga
      Wielofunkcyjność i bezpieczeństwo jest dla mnie priorytetem,
      czasem córcia kręci się w wózku z dużym impetem!
      Zawsze pasy zapinamy,
      bez tego jazdy nie zaczynamy!!!
      Córeczka uwielbia jazdę od urodzenia,
      uspokaja ją w czasie kolki-ruszamy i koniec....bólu,płaczu i marudzenia
      Synek jak go tylko zobaczył u Was na stronie-krzyknął "Mamo patrz"!!!
      On dla naszej małej Ali musi być nasz!!!
      Uwielbiamy nasze rodzinne wędrówki w góry,
      cóż to jest za widok,gdy słońce wyjdzie zza chmury
      Alicja jest za mała by z nami chodzić pieszo,
      zabraliśmy ją już kolejką na Kasprowy Wierch-widać było jak jej oczy się cieszą =D
      Przed nami Gubałówka i Morskie Oko,
      z tym wózkiem damy radę i weźmiemy wózek-droga jest szeroka =D
      Następnie przyjdzie kolej na wiele innych szczytów,
      Jak ktoś mówi "z dzieckiem w góry się nie da" nie słuchajcie mitów!!!
      Tam oddychamy świeżym górskim powietrzem,ładujemy "akumulatory",
      widoki są fantastyczne i nie trapią nas żadne życiowe kłopoty i zmory
      Jesteśmy tacy dumni z siebie jak z trudem dotrzemy na szczyt,
      cały ból nóg i zmęczenie znikają w mig!!!
      Córeczce takie krystalicznie czyste i świeże powietrze bardzo dobrze robi,
      nie mogę się doczekać aż sama stanie na nogi
      Takie mamy nasze rodzinne plany na ten wiosenny i letni sezon,
      choć dla naszej pasji na pewno wybierzemy się też jesienią
      Więc droga Mamotoja spełnij me marzenia,
      tym wspaniałym wózkiem uradujesz aż 4 istnienia =D
      Napiszę jeszcze tylko skromnie,
      jak ten wózek trafi do mnie,
      będzie rewelacyjnym prezentem na córeczki urodziny,
      serdecznie zapraszamy Mamotoja-to jak w Rabce się widzimy!

      Skomentuj


        Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

        [po tygodniowym pobycie w domu od chwili powrotu ze szpitala]

        Co to? Co mi zakladaja na glowe? Niewygodne placz) ja tego nie chce! Ciasno (placz)! Dlaczego mam tyle warst na sobie? Kobieto co dajesz mi jesc, jak moglas mi to zrobic? Mam ograniczone pole manewrowania rekoma i nogami! Kobieto, dlaczego? Gdzie mnie niesiesz (histeria)

        1. Wersja dalszych wydarzen
        Dzieck:
        Co to ma byc? Wozek? Jaki brzydki! Szary jakis taki, bez kolorow nie chce nim jechac (placz). Boze jak mi niewygodnie, twardo. Gdzie my jedziemy? Nic nie widze, tylko ten szary material, tak wyglada swiat? Chyba wpadne w depresje... i ten wiatr, co on tak mi po twarzy wieje? Kobieto zabierz mnie do domu, juz nie chce na spacerek (dalszy placz). Jak mna trzesie, zero stabilnosci... telepie jak ziemniakami na przyczepie... I ta czapka niewygodna, scisnieta jestem jak sardynka w puszce. Pelno warst, a zimno mi hallo jestem tygodniowym dzieckiem! Slyszy mnie ktos? (Łup Łup) A to co?! Dlaczego stoimy? I dlaczego poleciałam na lewo?! Dobrze ze z wozka nie wylecialam...
        Mama:
        Nooo ciiii malutka, dlaczego tak placzesz? Cii, zobacz jak dzisiaj wyjatkowo ladnie. Nie pada i nawet sloneczko wyglada zaa chmur. No malutka ciii, mama jest przy tobie, kocham cie. No coreczko dlaczego tak placzesz? Ojej a to co? Kolko odpadlo?! Jak to mozliwe?! oszaleje chyba, co za wozek stary grat jak mam nim na spacery wychodzic. Oszaleje, a co ona ma takie zimne raczki?

        2. Wariant dalszych wydarzen (swiat rownoległy )
        Dziecko:
        Oooo, a co to? Jaki ladny kolor, taki zolty... sloneczny. Ojej jak tu wygodnie, jak mieciutko. Juz jedziemy? W ogole tego nie czuje, mam wrazenie ze sie unosze na chmurkach, jaki swiat jest piekny! To sa spacerki? Ja chce na nie chodzic przez caly dzien! Kobieto slyszysz? Jak mi cieplutko w tym spiworku! Czuje sie cudownie... czuje sie bezpiecznie... Nooo musze powiedziec ze sie postaralas matka jak milutko.... (ziewniecie) czy to sa kucyki skaczace po chmurkach? Jeden, dwa, trzy.... (chrapanie)
        Mama:
        Wow, jaki ten wozek jest zwrotny, a jaki stabilny... kola rewelacja. I taki lekki. I ten kolor, napawa optymizmem... zwlaszcza w ten zimowo-wiosenny czas... odcien jakby zywy z Indii, az mnie rama grzeje indyjskim sloncem w rece. No i slicznie sie prezentuje. No powiem szczerze, ze jestem zachwycona i w dodatku taki elegancki, a nawet bym powiedziala ze ekskluzywny. Zobacz coreczko jak masz wygodnie i bezpiecznie... a co to? Juz spisz? Cudownie Ci pasuje ten kolor do twarzy (zachwyt nad wlasnym dzieckiem w pieknym wozku)
        Jak dobrze, ze udalo mi sie wygrac Mima Xari Yellow oraz caly szereg tych cudownych akcesoriow. DZIEKUJE CI MAMOTOJA! ty wiesz jak nas matki uszczesliwic (no i nasze dzieci )

        Skomentuj


          Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

          Wózek spacerowy Mima Xari Yellow dla księżniczki!
          Jestem przyszłą mamą damy z charakterem, która planowo ma przyjść na świat 25 czerwca, ale jak to będzie zobaczymy, bo nasza księżniczka nie lubi robić nic pod dyktando innych, zupełnie jak mamusia Bryka, gdy ja chcę odpocząć, a odpoczywa, kiedy ja jestem w ruchu. Z tatusiem też nie chce się przywitać, gdy ten przykłada rączkę do brzuszka po pierwszym kopnięciu po jej przebudzeniu. O nie... tatuś też musi poczekać i zasłużyć, aż młoda dama zechce się z nim przywitać. Uwierzcie czasami trwa to chwilkę Więc w skrócie znacie już naszą przyszłą córeczkę. Coś czuję że nie pośpię dużo jak już będzie z nami, ale mam nadzieję, że jej uśmiechy i słodki jej ciężar w naszych ramionach wynagrodzą nam nieprzespane noce
          Więc czemu to ta dama z charakterkiem ma otrzymać wózek spacerowy Mima Xari Yellow?!
          Bo tak oryginalny i jedyny w swoim rodzaju wózek powinien trafić też dla wyjątkowej osóbki z charakterkiem. Aby każdy jej dzień był radosny i wesoły jak żywy kolor tego wózka. A poza tym jak każda mama chcę, aby moja córeczka była bezpieczna w każdym momencie swojego życia, gdy już będzie z nami. I sądzę, że właśnie ten wózek może jej to wszystko zapewnić

          Skomentuj


            Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

            Laureatem konkursu zostaje użytkownik*jakubm. Jego wypowiedź najbardziej spodobała się naszej komisji konkursowej, chociaż wybór nie był prosty - dostaliśmy od Was mnóstwo*świetnych odpowiedzi, za które dziękujemy!

            Zapraszamy wszystkich do naszych innych konkursów dla mam na Mamotoja.pl
            pozdrawiamy,
            Redakcja MamoToJa.pl

            Skomentuj


              Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

              Gratulacje!!!

              Skomentuj

                     
              Working...
              X