Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zakończony: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

    Weź udział w naszym konkursie dla mam - napisz w kilku zdaniach, dlaczego to właśnie do Ciebie powinien trafić wyjątkowy i niepowtarzalny wózek marki Mima. Do wygrania najnowszy model wózka, który właśnie dziś wchodzi do sprzedaży!


    Wózek w żółtym, słonecznym kolorze będzie idealny na coraz cieplejsze nadchodzące dni! Dodatkowo - to limitowana edycja, która w Polsce dostępna jest w ograniczonej liczbie egzemplarzy. Możesz więc być wyjątkowa, wyróżniać się ze swoim dzieckiem na ulicy nie tylko za pomocą słonecznego koloru! Projekt wózka Mima został zainspirowany Indiami, a dodatki, czyli śpiworek, torba, parasolka, moskitiera mają na sobie ciekawy wzór zaczerpnięty z indyjskich motywów artystycznych. Cały ten zestaw może być Twój!
    Co więcej, mimo sporej wartości tej nagrody, nie zapłacisz podatku, bo my weźmiemy to na siebie!

    Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?
    Spiesz się, by wygrać ten unikalny wózek, bo na zgłoszenie masz czas tylko do końca marca. Napisz (na naszym forum w wątku konkursowym) kilka zdań na temat tego, dlaczego to właśnie do Ciebie powinien trafić ten wyjątkowy, niepowtarzalny wózek marki Mima. Swoją odpowiedż na pytanie napisz na dole, w komentarzu. Do wygrania wózek z limitowanej edycji Mima Xari Yellow i zestaw akcesoriów do wózka – zobacz nagrody w konkursie! (do opisu przejdziesz po kliknięciu w zdjęcie)


    Konkurs trwa od 27.03.2018 do 31.03.2018
    Zobacz też: Regulamin konkursu
    Last edited by disne; 23-06-2020, 00:14.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

    Mój Czaruś urodził się o 2 miesiące za szybko, a podczas pobytu w szpitalu złapał jeszcze rotawirusa. Od małego przeszedł więcej niż wielu z nas w dorosłym życiu, dlatego teraz musimy się zmagać z ciągłymi badaniami, lekarzami, szpitalami, mimo, że Czarek ma już 3 miesiące. Nawet dzisiaj był w poradni okulistyczne, a to tylko początek. Jednak nie tracimy z mężem nadziei że wszystko będzie dobrze, a synek będzie normalnym dzieckiem, a jako że żółty to kolor nadziei, to taki wózek wprowadził by trochę uśmiechu podczas pobytu na tych szpitalnych poczekalniach.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

      Dlaczego ten wózek byłby idealny dla nas ? Na horyzoncie wiosna a wraz z nią długie spacery. Już nawet wiem gdzie byłaby nasza pierwsza wspólna wycieczka. Spacer marzeń to jest to, całą rodzinką pojedziemy do zoo. Tam zabiorę mego syna, gdzie natura i zwierzyna, słońce, relaks, aż nie wierzę, tak jest cudnie na spacerze. Już się cieszy bobas młody, gdyż nie straszne nam przeszkody. W podróż zabierzemy też torbę z aparatem, aby utrwalić spotkania ze światem. Gdy podrośnie globtrotter młody, będzie mógł sobie przypomnieć przygody, które w albumach skrzętnie skrywamy, a później rodzinnie je oglądamy. Do idealnego spaceru chyba niczego nam nie brakuje ? Jesteśmy my, dziecię kochane i jeszcze pogoda niezapomniana. Jednak przydałby nam się pojazd wspaniały, wielofunkcyjny wózek Mima.Wtedy to już komplet mamy i kilometry wycieczek przed nami. Cudownie jest cieszyć się tymi chwilami i powiem teraz to całkiem szczerze uwielbiam bywać na takim spacerze.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

        Bardzo chciałabym wygrać wózek nie dla swojego dziecka a dla siostrzenicy która wkrótce przyjdzie na świat. Pomimo różnych przeciwności losu JEST i czekamy na nią z niecierpliwością. Z pewnością posłuży do pięknych i niezapomnianych wspólnych spacerów oraz byłby zaskakującym i pięknym prezentem od cioci , wujka i kuzynostwa 😊

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

          Zakochałam się…
          Byłoby po prostu wspaniale wygrać ten wózek, co tu dużo mówić? Każda księżniczka zasługuje na swoją karoce, a ten wózek zdecydowanie zasługuje na bycie czyimś najlepszym przyjacielem. Możemy solennie obiecać, że u nas byłby zawsze szczęśliwy, czyściutki i naoliwiony. Zwiedzałby z nami wszystkie świata strony. W parku, mieście, galerii czy lesie – dróg różnych poznałby masę, bawiłby się z nami wożąc Pysia i zabawek wybranych parę. Jak księżniczka córcia by w nim podróżowała, a o pogodę mama by nie drżała – bo z takim wózkiem nic nam nie byłoby straszne. W końcu w Słońcu jest skąpany i dlatego naszym Promyczkiem byłby nazwany

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

            Od wózka zależy, czy podróż maluszka będzie wielką przygodą czy straszną męczarnią. Czym wózek wygodniejszy tym maluszek bardziej zadowolony.
            Moja Alekta to straszna 'księżniczka', która wręcz kocha wygodę. Z tym wózkiem na pewno poczuła by się jak w królewskiej karocy, a nasze spacery były by samą przyjemnością, a i tata nie narzekał by, że ciężko się prowadzi. Mama była by upojona szczęściem córeczki. I nie oszukujmy się chwaliła by się cudem córci na każdym kroku.
            Taki wózek to marzenie całej rodziny, które rzadko się spełnia. Ja staram się uczyć córkę marzyć i wierzyć, że szczęście się zdarza.
            Długi spacer bez płaczu i krzyku? Z tym wózkiem to na pewno możliwe. Taka wygoda powinna należeć się każdemu, i my też chcieli byśmy poznać jej smak.
            Bardzo marzymy o tym wózku więc i walczymy o niego z całych sił.
            Czy udowodnicie, że marzenia się spełniają?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

              Czemu powinnam wygrać ten super odjazdowy wózek? Jest taki jeden mały powód.
              Rozważamy z mężem decyzję o drugim dziecku po 5-letniej przerwie. Podczas tych naszych rozmów założyliśmy się, że jeśli wygram jakieś akcesoria dla małego bobasa to zaczniemy się o niego starać
              Nie ma co ukrywać, że jeśli byłby to właśnie ten śliczny żółty wózeczek byłabym szczęśliwa!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                Dla kogo? Dla wnusi. By pielęgnował ją pięknie. Jej potrzeby. Marzenia pierwsze. Myśli.
                By łatwiej i wznioślej żyć.
                Spełnienie. Spokój. Tego nie zapewnią np. komplementy trwające jeden oddech - a droga zwykle nie jest łatwa, a ta do samej siebie pewnie najtrudniejsza na świecie. Dlatego życzę wnusi właśnie takiego bezpiecznego druha, wartego drogi nie na skróty.
                Wózek marki Mima pięknie wie, że nikt nie przejdzie tej drogi za Ciebie (wnusiu).


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                  Zamykam oczy... Czuję zapach imbiru, szafranu i cynamonu... Po twarzy muska mnie lekki, ciepły wiatr. Gdzieś z oddali słychać dźwięki muzyki z bollywood. O! Słyszę brzęczenie dzwoneczków przy sari! Obok mnie Pani tańczy taniec brzucha! Czuję się cudownie, lekko, rozluźniona... Nagle woła mnie mój synek! Otwieram oczy - okazuje się, że jesteśmy na placu zabaw! Mały biegnie do mnie roześmiany, z zaróżowionymi policzkami od zabawy. Wracamy do domu, syn wsiada do swojego ulubionego wózka Mima. Wygodnie się rozkłada i zasypia. Wracamy, prowadzi się lekko, jakby wózek płynął.... A ja, za każdym razem jak patrzę na nasz piękny nowy wózek, uciekam w krainę marzeń, do Indii. Tak to widzę!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                    Gdy nadejdzie ten czas radosny, w połowie pięknej wiosny, na świecie pojawi się Janeczek, co pragnie mieć śliczny, żółty wózeczek Wózek o barwie słoneczka będzie bardzo pasował do mojego syneczka Niepowtarzalny, wyjątkowy, idealny byłby po prostu fenomenalny!!! Janek bardzo chciałby go posiadać i codziennie z miłą chęcią do niego wsiadać Byłby to dla nas wielki zaszczyt posiadać wózek tak ekskluzywnej marki jaką jest firma "MIMA", na pewno nie straszna by nam była również śnieżna zima

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                      Żółty wózeczek jak żonkil w ogródku,
                      sprawiłby radość i nie dopuścił do smutku!
                      Spełniłyby się marzenia Jagódki,
                      Aby mieć własny pojazd i mnóstwo wygódki!
                      Codziennych wycieczek byłoby mnóstwo,
                      skończyłoby się wóźeczkowe ubóstwo!
                      Będziemy za niego Wam bardzo wdzięczni!
                      Zagości na zawsze u Nas Wasz miesięcznik!!!

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                        Gdy Zajączek się szykuje MamoToJa konkurs organizuje
                        Wózek z limitowanej edycji Mima Xari Yellow z akcesoriami jest do wygrania ucieszyła by się z niego nie tylko mama
                        W maju dzidziuś ma się urodzić więc trochę wygody mu nie zaszkodzi
                        Wózek dla Kropka wygrać bardzo chcemy bardzo się nam przyda piszę to bez ściemy Mimi Xari Yellow nadzieję przyniesie że będzie nam słonecznie nie tylko w lecie. Kolor nadziei to super sprawa będzie przyciągał same pozytywne emocje dla mojego szkraba Jeśli poszczęści nam się troszeczkę i wygrać będziemy mogli wreszcie rodzice sobie zorganizują wyjazd z tą drugą starszą córką

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                          Chcemy taką słoneczną spacerówkę, aby pobawić się w atomówkę! W wózeczku śmigać w przestworzach - lecz tak naprawdę wystarczy na "dworzach" - lub, jak kto woli, na polu - a może wylądujemy w Opolu? ;> Teraz pragnę by mi się przyśniło , że życzenie me się spełniło! Wtedy będę tak radosna, jak niedawno przybyła WIOSNA! Czekam, czekam z niecierpliwością, bo Mikołaj wykazał się "zapominalskością" - spacerówki mi nie przyniósł, ale mi na szczęście ząbek wyrósł!!!!!

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                            Jedziemy na lotnisko,
                            Dom jak pobojowisko.
                            Walizki na przyczepce,
                            Podręczny dziecko depcze.
                            Na ciele ubrań milion,
                            Nie zmieściłby się bidon,
                            Przekąski i napoje,
                            Bo dzieci przecież dwoje.
                            Przewodniki pod nogami,
                            Plecak z grami i kredkami.
                            Czapki, chustki, kapelusze
                            Nogą, ręką już nie ruszę.
                            Wszystko dzierżę na kolanach
                            Nie, nie miałam tego w planach!
                            A bagażnik? Cały pełny!
                            Wózek taki jest obszerny...
                            Taka podróż do raju?
                            A wakacje już w maju.
                            Jak pomieścić w aucie taki ładunek?
                            Xari Yellow Mima to jedyny ratunek!

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                              Dlaczego wózek powinien trafić do mojej małej Wisienki? Z mężem staraliśmy się sporo czasu o rodzeństwo dla Synka. Poddaliśmy się.. a za chwilę okazało się, że narzeczona mojego rodzonego brata jest w ciąży. Z racji, że są młodej daty postanowiliśmy im pomóc i podarować wózek, który nam został po Synku oraz fotelik samochodowy i ubranka, aby ułatwić im start. Miesiąc później okazało się, że jestem w ciąży a my zostaliśmy bez wyprawki dla naszego Okruszka. Byłby to dla Nas wspaniały prezent i bardzo duże odciążenie domowego budżetu, ponieważ kompletujemy wszystko od początku.[/FONT]

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X