Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy”

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

    Moim wymarzonym prezentem od św. Mikołaja jest podróż na wakacje do Hiszpanii. Zawsze chciałam odwiedzić to miejsce a szczególnie stadion Camp Nou i miasto Barcelona. Oczywiście nie można zapomnieć też o innych miastach np.Sevilla,dlatego że tam też na pewno wpadłabym.

    Hiszpania to kraj, który powinniśmy odwiedzić ,dlatego że Hiszpania to państwo pełne słońca. Chciałabym przyjechać do Hiszpani na dłuższe wakacje, aby nawdychać się zdrowego śródziemnomorskiego powietrza, jeść w tawernach, w których serwuje się ryby smażone wprost po wyłowieniu ich z oceanu albo morza,zwiedzać zabytki takie jak np. wiele katedr, zabytkowych klasztorów, opalać się na plaży nad Morzem Śródziemnym na przykład na Costa del Sol albo na hiszpańskich Balearach albo na Wyspach Kanaryjskich, zobaczyć w Hiszpanii także rożne zwierzęta np. rysia hiszpańskiego, orła cesarskiego, fokę sródziemnomorską, muflony, jelenie szlachetne korsykańskie i wiele innych fajnych zwierząt,a wycieczki do Hiszpanii nie są bardzo drogie, a wrażenia napewno pozostają bezcenne. Myśle,że nikt nie wyjeżdża z Hiszpanii zawiedziony,dlatego że tak bardzo dba się w Hiszpanii o każdego gościa,a co roku powstają tam nowe hotele, restauracje i salony SPA,a plaże w Hiszpanii są czyszczone każdego dnia, a baseny i pola golfowe są z roku na rok reprezentują coraz wyższy standard i myśle,że śmiało można powiedzieć, że Hiszpania to jeden z najfajniejszych krajów Europy. Ktoś wątpi?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

      Chciała bym w te swieta nie łaczyc sie z rodzina przez telefon a zobaczyc sie z nimi.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

        Moim świątecznym życzeniem jest uszczęśliwić teściową i kupić jej wycieczkę do Rio wymarzona, bo Mamusia to Brazylia typowa - jak Jezus z Rio wita mnie z otwartymi ramionami, żyje brazylijskimi serialami, mecze ze mną ogląda czasami i potrafi jak w sambie kręcić biodrami, gdy spaceruje po lesie ze swymi kijkami. Zawsze marzyła, by zbijać kokosy oraz podziwiać bogata faunę i florę - tam na pewno byłaby w swoim żywiole! A i jak przy tym trochę odetchnę, bo choć to złota kobieta – czasami na prawdę jest niezłym natrętem ;p

        Skomentuj


          #34
          Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

          Mama nauczyła mnie jak być silną, jak być opiekuńczą,
          Jak być marzycielką, jak być twórczą.
          Rozpuściła mnie jak dziadowski bicz,
          Dyscyplinowała, abym mogła żyć.
          Pokazała, że na świecie jest więcej barw
          Niż zwykłe black and white.
          Podzieliła się jak bolesnym jest dorosnąć
          Jednak dzieckiem dalej będąc.
          Powiedziała mi, żebym była człowiekiem,
          Żebym żyła nie idealnie ale dla siebie.
          Jest zawsze gdzieś blisko mnie,
          Nawet kiedy to ja oddalam się.
          Za to, że jest taka niesamowita
          Chciałabym ją obdarować, czymś co przez lata zapamięta.
          Złoty wisiorek ze specjalnym grawerem
          Będzie moim od serca prezentem.
          Żeby wiedziała, że zawsze o Niej pamiętam,
          za cały trud wychowania jestem Jej wdzięczna.
          To będzie mój prezent od serca za szczęśliwe dzieciństwo,
          Pomoc w trudnych chwilach i pokazanie, czym jest macierzyństwo.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

            Niezawodny przepis na prezent idealny dla absolutnie każdej kobiety, niezależnie od tego ile wskazuje jej metryka jest banalnie prosty i składa się z 6 składników. Potrzebujemy: 5 gram„M”, 2 filiżanek „I”, 5 szczypt„Ł” ,7 dkg„O” , 4 kropli „Ś” i koszyk "Ć". To prezent, dzięki któremu każda z nas poczuje takie wszechogarniające ciepełko na sercu i duszy i żadna materialna rzecz nie jest w stanie mu dorównać.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

              Witam,

              Piszę w ostani dzien konkursu, kiedy już jest "po Mikołaju",ale chęć dostawania prezentów nie maleje z wiekiem (choć poziom satysfakcji z prezentów się zmienia) i więcej radości jest z radości dzieci z prezentów.Bo najbardziej dokucza mi tęsknota, nawet nie umiem dokładnie sprecyzować za czym (moze mój mąz nie jest ksieciem z bajki ale jest oki), za przeszłością? ( kiedy byłam małą dziwczynką i żył tata świat wydawał sie taki przyjazny i łatwy), za młodością (gdy było 15 kg mniej?). I chciałabym ,żebym na nowo uwierzyła w tego Mikołaja, co mi tę tesknotę z serca zabierze

              Skomentuj


                #37
                Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                Moim wymarzonym prezentem jest wyjazd do SPA wraz z przyjaciółką. Chciałabym zrelaksować się podczas serii zabiegów - masaże orientalne, peelingi, maseczki, albo pakiet hammam - marokański rytuał piękna. Moim zmęczonym stopom i przesuszonym dłoniom także przydałaby się odnowa - zabieg parafinowy i starannie wykonany manicure i pedicure hybrydowy. Zwieńczeniem tego miłego weekendu byłaby przepyszna kolacja przy lampce czerwonego wina, a potem spalanie kalorii na basenie i w strefie fitness pod okiem wykwalifikowanego instruktora

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                  Sytuacja wymusiła, by każdy dzień naszej rodziy przebiegał niemal z zegarkiem w ręku, według określonego, ścisłego planu, podporządkowanego mojej chorobie, dlatego moim jedynym życzeniem w tym roku było móc ‘przyodziać’ strój LENIWCA! Chciałam choć w drugi dzień świąt wstać bez budzika, jeść niezdrowe świąteczne smakołyki, popijać kompot z suszu, słuchać muzyki, oglądać filmy, tulić się do moich Skarbów, drapać psiaka po brzuszku i z rozkoszą zwyczajnie nie robić nic, ciesząc się tymi chwilami! Takie choćby 24 godziny działają na mnie bez wątpienia lepiej niż wór prezentów czy życzenia czegokolwiek innego! No i wiecie, co - udało się wczoraj. Marzenie się spełniło! Było cudnie!

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                    Marzenia czy to zwykłe czy świąteczne czasem się spełniają. No właśnie – czasem. Czas jest niewątpliwie niezwykle cenny, a zwykle każdy ma go za mało. Skoro święta to czas magii i cudów, mam życzenie dość nierealne, ale bardzo praktyczne – 24 godziny dodatkowego czasu, zapakowane w maleńkie pudełeczko w drobne gwiazdki, przewiązane czerwoną wstążeczką. W środku znajdowałyby się 24 piękne i dorodne godziny dodatkowego czasu do wykorzystania w dowolnym momencie życia. Kiedy byłoby mi to potrzebne – korzystałabym z każdej dodatkowej minuty i sekundy. Wtedy żaden korek, spóźnienie nie byłyby dla mnie problemem, miałabym więcej czasu dla najbliższych i to wtedy, gdy tego by najbardziej potrzebowali, a może nawet zostałaby jakaś godzinka albo dwie tylko dla mnie, na spełnienie własnych zachcianek. Przy takim prezencie można się rozmarzyć, a korzystanie z niego niosłoby ogromną przyjemność. Niestety z uwagi na deficytowość czasu i wielkie nań zapotrzebowanie Mikołaj może z takim prezentem do mnie nie zdążyć… A może jednak 

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                      W te święta marzy mi się wyprawa w nieznane. Ciągły bieg, natłok obowiązków i zmęczenie to moi świąteczni towarzysze, którzy nie pozwalają mi poczuć ich prawdziwej magii. Czasami mam wrażenie że tworzę świąteczną magię dla innych jednocześnie samej pozbawiając się jej. Dlatego w tym roku marzę o tym by na przekór nieumytym oknom i nieupieczonym ciastom pozwolić by rodzina zabrała mnie w podróż w nieznane miejsce tak bym nie musiała skazywać się na długotrwałe przygotowania. Marzę o podróży, która pozwoli mi całą sobą, zrelaksowaną i uśmiechniętą poczuć magię świąt, którą wreszcie ktoś stworzy dla mnie!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                        Mój wymarzony prezent to… SZAFA! Szybko jednak uspokoję Św. Mikołaja, bo nie mam tu na myśli szafy pełnej szpilek, pączków, ciuchów czy biżuterii. Nie mam tu na myśli szafy, po którą trzeba by było wybrać się do muzeum ani nawet pośladków o kształcie tego popularnego mebla. Nic z tych rzeczy Marzy mi się szafa… magiczna, taka prosto z historii o Narnii, przez którą mogłabym odbyć świąteczną podróż do czasów dzieciństwa. To były cudowne czasy, skromne, z pomarańczami oglądanymi na zdjęciach wujka z RFN, wyrobem Barbie-podobnym, bez mms-ów, internetów i innych czasołapaczy. To były czasy, gdy byliśmy tak całkowicie, naprawdę tu i teraz. Chciałabym raz jeszcze poczuć tę magię, lecz zdaje sobie sprawę, że Św. Mikołaj do Narnii się raczej nie wybierze. I w sumie taka szafa nie jest mi aż tak potrzebna… bo wystarczy stół przy którym razem usiądziemy, trochę smakołyków i dobry nastrój, a cudowne historie z przeszłości pojawią się same. Poprosiłabym jedynie Św. Mikołaja, by trochę namieszał na komórkowo-internetowych łączach, bo w Święta najcenniejszy jest ten zasięg na wyciągnięcie ręki... taką gwiazdkę pod choinką sobie wymarzyłam.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                          Mój wymarzony prezent?
                          Nie ma materialnej formy…
                          Nie da się go zapakować…
                          Nie można przeliczyć go na pieniądze…
                          I niestety… Nie da się go kupić.
                          Bo choć bardzo lubię być obdarowywana kosmetykami (która z nas ma ich za dużo?) i doceniam kolejną torebkę (i pasujące do nich buty), to najbardziej cenię sobie ŚWIĄTECZNY RELAKS. Nie biorę udziału w wyścigu na mycie okien (wybacz Mamo), ani liczbę upieczonych ciast (o zgrozo – kupuję je!), moje podłogi nie muszą udawać luster, bo kocham świąteczne nicnierobienie… Leniwą atmosferę. Całe dnie w piżamie. I zapach kawy zmieszany z aromatem świerku. Ten czas to mój wymarzony prezent, gdy nie potrzebuję już niczego więcej do poczucia szczęścia.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                            Nie marzę o wielkich i drogich prezentach, bo nie cena się dla mnie liczy. Marzę o prezentach, które zostały podarowane mi przez bliskich z myślą o mnie. Nie chcę prezentów "dla domu". Nowy odkurzacz czy czajnik to nie szczyt moich Świątecznych marzeń. Piękna broszka, dobry kryminał czy płyta z ulubioną muzyką to jest to co wywoła uśmiech na mojej twarzy. Takie prezenty pokazują mi, że moi bliscy wiedzą jaka jestem, co lubię i, że pomyśleli przez chwilkę co sprawiłoby mi radość.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                              Mój najlepszy prezent z którym podzieliłabym się z bliskimi w czasie świąt nie pochodzi z półki sklepowej Nie są to rzeczy ,które po pewnym czasie i tak stracą swój blask, ulegną zniszczeniu I staną się kolejnym powodem do ścierania z nich kurzu Jedynym prawdziwym prezentem ,którego mogę nazwać wyjątkowym I który nigdy nie straci terminu ważności To przecudne świąteczne wspomnienia z mego dzieciństwa Ten prezent dostałam kiedyś od mojej mamy To Ona pierwsza pokazała mi magię Świąt , którą ja teraz celebruję w swoim domu Aż chciałoby się zrobić replay by znów stać się małą dziewczynką, która niecierpliwie wypatruje pierwszej gwiazdki na niebie a wszystko dookoła jest tak piękne i magiczne jak w bajce Pamiętam naszą prześliczną choinkę, pachnącą lasem Mamę krzątającą się po kuchni pośród przysmaków świątecznych Do dzisiaj czuję ich zapach i ciepło z rozgrzanego kaflowego pieca I widzę wspaniałego przybysza który choć nie ma pięknych czerwonych szat i zaprzęgu z reniferów To i tak jest kimś bardzo wyjątkowym Bo przecież oczekiwanym przez cały rok I tak te cudowne wspomnienia, które zowię prezentem Idą ze mną przez całe moje życie I co roku gdy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia Ja otwieram je na nowo z wielką miłością i nadzieją na lepsze jutro To dar który tkwi głęboko w moim serduszku Dzielę się nim z moimi najbliższymi Każdego roku pokazuję im swój malowniczy obraz Świąt z dzieciństwa I mam nadzieję, że moje dzieci kiedyś Tak jak ja teraz ,swoje wspomnienia z dzieciństwa zaliczą do bezcennych prezentów w życiu

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                                Mam takie małe marzenie,
                                zrobić na kierowanie wózkami widłowymi uprawnienie.
                                To moje od dawna pragnienie,
                                dostać bym chciała voucher na jego spełnienie.
                                Każdy ma jakieś marzenie,
                                to byłoby moje materialne życzenie.
                                Mikołaj grzeczne dzieci nagradza,
                                tym razem może i ja bym się załapała.
                                Wprawdzie nie jestem już mała,
                                lecz cały rok byłam grzeczna - tak uważam.
                                Zobaczymy czy mnie Mikołaj kiedyś wysłucha,
                                uśmiechnięta byłaby dzięki niemu moja buzia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X