Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy”

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy”

    Weź udział w naszym konkursie „Wymarzony prezent dla mamy” - dodaj do naszego wątku konkursowego na forum kilka zdań na temat tego, jaki byłby twój wymarzony prezent. Do wygrania 3 zestawy kosmetyków dla kobiet Dermika.



    Rozpoczyna się grudzień, więc siłą rzeczy każdy zaczyna mysleć o prezentach i upominkach, które wręczy w tym roku Mikołaj. Nie tylko dzieci mają marzenia związane z tym, co znajdą pod choinką – każda mama także chciałaby coś dostać i na pewno na to zasługuje! Pamiętaj, że Ty również jesteś ważna jako kobieta! Opowiedz nam w kilku krótkich zdaniach, o czym marzysz w tym roku i co chciałabyś dostać od Mikołaja na święta. Nie muszą to być materialne rzeczy – wiemy, że każda z nas marzy o czymś innym, co nie zawsze jest uchwytne. O tym również napisz, liczą się wszystkie marzenia! A przy okazji – wygraj świetną nagrodę, która może być prezentem dla ciebie lub jakiejś bliskiej ci kobiety.

    Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?
    Napiszcie na naszym forum (w wątku konkursowym poniżej) kilka zdań o waszych marzeniach związanych z prezentami i upominkami z okazji Bożego Narodzenia lub Mikołajek. Do wygrania 3 zestawy luksusowych kosmetyków Dermika Hydradermabrazja – zobacz nagrody w konkursie.

    Konkurs trwa od 11.12.2017 do 27.12.2017
    Zobacz też: Regulamin konkursu
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

    Zbliżają się Święta ,więc biorę czerwoną wstążkę i kolorowy papier a do środka sama sobie zapakuję prezent. Nie będzie to nic drogiego ,nic wyszukanego,ani nawet dużego. Bedzie to dokładnie to czego chcę, czego mi potrzeba, czego mi brakuje- czas! Upchnę go ile się da, żeby wystarczyło do kolejnych świąt. Wydłuże każda dobę o godzinę dla męża, godzinę dla córki i godzinkę dla samej siebie. Mój tydzień będzie trwał dni osiem, w tym jeden będzie tylko dniem dla mnie! O jej już wiem co będę robić z tym wolnym dniem: będę spała do południa,jak za czasów studenckich, potem porzucam się śniegiem, ulepię bałwana( zanim wróce z pracy już zwykle śladu po śniegu nie ma), potem wezmę długa kapiel, wypije kakao, poczytam gazetę w toalecie,na wieczór zrobię makijaż do domu i zaproszę meża na masaż. Taka suma małych szczęść skumulowana w jeden dzień. Suma wszystkich rzeczy na które zawsze braknie czasu. Suma mnie samej, minus jeden dzień którego zawsze brakuje.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

      Dzieci moje – mam ich dwoje,
      Wiem, ze urwisy z nich czasem są.
      Choć szybko rosną, kocham je mocno – przez cały okrągły rok.
      I szczęśliwy jestem, bo takie szkraby,
      Zawsze mają pomysły do wspaniałej zabawy.
      Nie nudzę się z nimi, choć tak mali są,
      To moje cud - prezenty na „Święta” i „Nowy Rok”.
      Cóż więc mogę więcej chcieć?
      Już i tak mam więcej, niż mogłam mieć

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

        W mojej rodzinie spełniam rolę centrum informacji. Spotykamy się, rozmawiamy i już coś przychodzi do głowy. Lista podzielona jest na członków rodziny. Łącznie z tym udostępniam pomysły na prezent dla siebie i jest tam zawsze spora lista także i tak jestem zawsze zaskoczona swoimi prezentami. Cała rodzina wie że mnie nigdy nie jest nic potrzebne dla siebie i niewiele dla siebie kupuje i niby proste rzeczy jak nowe kapcie, krem do rąk, balsam, piżama u mnie znajdą swoje miejsce. A swoim dzieciom mówię ze napisałam do Aniołka aby mi przyniósł coś w czym mogą pomóc moje dzieci. Rozczulające jest jak pod choinką znajduję pięknie zapakowaną przez moich szkrabów np. starą apaszkę i mówią - już dawno w niej nie chodziłaś to ci ją Aniołek znów przyniósł.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

          Każdy dzień mija mi z prędkością Pendolino. Dlatego w tym roku poproszę Mikołaja, abym mogła tylko przez jeden dzień pójść tam gdzie mnie nogi poniosą, zjeść taką ilość lodów, że Ewa Chodakowska złapałaby się za głowę oraz, abym wreszcie odwiedziła koleżankę, do której wybieram się już pół roku, a także, abym mogła obejrzeć po raz dwusetny „Dirty Dancing”. Taki zwykły-niezwykły jeden dzień.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

            Jestem już mamą, choć nie do końca. Mój Maluszek jest bowiem jeszcze w środku. Na czas dalszych dni ciąży potrzebuję dużo siły i odwagi, więcej radości i wiary w siebie, pozytywnego patrzenia i promyka nadziei...
            Z materialnych rzeczy... jest ich tyle, a jednocześnie nic- nie mam żadnych oczekiwań. Najbardziej ucieszyłabym się, gdyby Gwiazdor wyczarował mi mieszkanie- własny kąt. Z mniejszych i bardziej realnych- ciepły koc, włochaty sweter, nawilżający krem czy nowa patelnia.
            Jednak wsparcie bliskich, miłość i życzliwość to rzeczy, których pragnę bardziej niż ubrań, kosmetyków czy tak lubianych przeze mnie artykułów papierniczych...

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

              Wymarzony prezent dla Mamy... to taki którego nie da się kupić za żadne pieniądze. To atmosfera, w której czuje się radość, szczęście i spokój. Uśmiech na twarzy najbliższych jest bezcenny i warty wszystkiego. Każda Mama chce jak najlepiej dla swojej rodziny. Takie momenty możemy mieć podczas spaceru, wspólnego śniadania czy wspólnej zabawy. Te chwile są wyjątkowe i niepowtarzalne, o których marzy każda Mama

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                Marzę sobie o czymś abstrakcyjnym pod choinką - lek na każdą chorobę o działaniu natychmiastowym. Marzyć mi nikt nie zabroni. Taki lek dałby mi więcej spokoju, bo wtedy żadna choroba mojego dziecka nie byłaby straszna.

                Wesołych świąt!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                  Drogi Święty,
                  powiem wprost - na ten rok już koniec trosk! Nie chcę martwić się już dzisiaj, ani smucić, ani troszczyć. Chciałabym w te Święta raczej poczuć znowu czas radosny. Zatem marzę sobie tylko o bielutkim, zimnym śniegu, żebym razem z moją córką mogła robić babki z niego. Rzucać śnieżki, paść na ziemię i aniołków zrobić tonę. Na saneczkach wiatr we włosach...no i pysie ucieszone Tyle bym od Ciebie chciała, nic wielkiego ot tak marzę. Może mi pomożesz zatem i nam śniegu spuścisz masę? Obiecuję, że od teraz będę zawsze uśmiechnięta, będę chętna i pomocna, tak jak każdy elf na Święta. To się dzisiaj mamie marzy, trochę śniegu i zabawy. Bez martwienia się i troski, poczuć znowu łyk beztroski. A więc teraz powiem tak - chcę choinkę mieć i święta, takie jak z dziecinnych lat!

                  Wierzę i Całuję
                  Zapracowana Mama :*

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                    WITAM,
                    Moim wymarzonym prezentem byłby cudowny zapach i krem który otuliłby mnie na te święta , pomógł zapomnieć o zimnej aurze i rozgrzał moje marzenia.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                      Nadszedł piękny czas na który czekamy cały rok . Każda kobieta ma teraz dużo pracy , sprzątania , gotowania i prawie w ogóle czasu dla siebie. Zapewne 70% z nas marzy o jednym dniu wolnego zupełnie dla siebie, ja mam troszkę inne marzenia. Chciałabym aby przede wszystkim w okresie tych Świąt i mąż i dzieci okazali mi jak najwięcej czułości i poczucia tego że jestem na prawdę ważna i ważne dla nich jest to co robię każdego dnia. Poczuć że kochają bardzo taką zwykłą kurę domową która pracuje na etacie sprzątaczki i niani zwłaszcza teraz kiedy oczekuję kolejnego dziecka i jestem grubsza i dodatkowe kilogramy. Nie oczekuję prezentów kupionych w sklepie bo wiem że nasza rodzina ma ważniejsze potrzeby na które musimy zbierać fundusze aby naszym dzieciom żyło się jak najlepiej . Najpiększym prezentem jest taka otaczająca nas miłość , radość na codzień , wspólnie spędzony czas , zabawy , śmiech . Tego nic nie zastąpi , bo cóż nam z pieniędzy i bogactw kiedy nie mamy czasu dla siebie, nie szanujemy się albo siedzimy obrażeni .

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                        Moim największym marzeniem na te Święta, Święta pełne cudów, jest, aby mojego tatę przyprowadził pod rękę Święty Mikołaj. Niestety mój tato jest ciężko chory i leży w szpitalu nie wiadomo czy będzie mógł na Święta wrócić do domu. Wszyscy mamy wielką nadzieję, że wszystko dobrze się potoczy i będzie nam dane zasiąść do Wigilijnego stołu w komplecie. Dzieci chociaż małe ciągle pytają o dziadka, bardzo go kochają, bo mają go jednego.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                          Mikołaju
                          Jak każda mama mam swe marzenia,
                          czasem trudne do spełnienia,
                          Doskonale o tym wiesz,
                          zrobisz z nimi to co chcesz.
                          Ale pewna jestem tego,
                          że rozdajesz coś dobrego.
                          Więc poproszę zero smutków,
                          uśmiech moich krasnoludków*,
                          Jeśli łzy, to tylko szczęścia,
                          wszystko to co jest do wzięcia.
                          Nie chce sukni kolorowych,
                          pięknych butów, szminek drogich.
                          Chce co wieczór mieć w objęciach siedem kilo mego szczęścia.
                          Wiem, że spełnisz me marzenia,
                          w końcu to jest do spełnienia!
                          Podkrążone oczy z rana,
                          każda z nocy nieprzespana,
                          są efektem tej radości,
                          która w naszym domu gości.
                          I choć jestem niewyspana,
                          wstaje zawsze zmarnowana,
                          to nie życzę sobie tego, byś to zmieniał Drogi Święty,
                          bo me szczęście siedzi tam, gdzie mój dzidziuś uśmiechnięty!

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                            Moim marzeniem jest spędzić choć jedne święta po swojemu. Tak w gronie 2+2 a nie 2+2+14... Nie chodzi o to że jest źle bo rodzina jest wspaniała ale ten gwar, tłum, krzyki, namawianie do jedzenia, komentowanie prezentów, pilnowania zasad zgodnych z tradycją, przychodzenie Mikołaja który z roku na rok kosztuje coraz więcej a nic z siebie nie daje. Przyznam szczerze że trochę mnie to denerwuje bo wolałabym spokojniej. Choć raz.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                              Marzy mi się maszyna do szycia retro. Taka porządnie wykonana, w dobrej fabryce, jak to kiedyś robiono. A nie jak teraz, nawet renomowanych firm produkowane są byle jak, w Chinach. Mogłabym wtedy szyć sukienki dla lalek córki, przerabiać nasze ubrania, tworzyć dekoracje domu. Powstawałyby rzeczy niedużym kosztem, a o dużym znaczeniu emocjonalnym. Własnoręcznie wykonane prezenty. Chwile spędzone z córką przy ich szyciu. Mogłabym się zrelaksować po pracy przy tej twórczej czynności, a jednocześnie zrobić komuś innemu przyjemność.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X