Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

    Cebula może być zbawienna dla cery tłustej ze skłonnościami do trądziku, ponieważ działa ona dezynfekująco. Można zastosować następującą maseczkę: sok z cebuli, otręby owsiane i łyżeczka miodu.
    2
    Cebula świetnie sprawdzi się też w przypadku zrogowaceń na pietach. Wystarczy zrogowaciałe miejsce przykryć cebulą i przytrzymać bandażem. Taki okład pozostawiamy na noc, a rano możemy z łatwością usunąć zrogowacenie.
    3
    Szorstkie łokcie szybko staną się miękkie, jeśli będziemy je regularnie smarować mieszanką soku cytrynowego i gliceryny w proporcji 1:1.
    Eliksir młodości tworzy się przygotowując co wieczór szklankę wody z sokiem z połówki cytryny. Napój ten zostawiamy na noc, a rano wypijamy. Ważne jest, aby woda była odstana, ponieważ inaczej eliksir nie zadziała. Podobno trzy dni takiej kuracji przywracają skórze promienny i świeży wygląd.
    5
    Świetnym sposobem na kurze łapki pod oczami jest regularne wklepywanie w nie olejku z awokado.
    6
    Jeśli chcesz natychmiast zobaczyć efekt miękkiej skóry, natrzyj się oliwą z oliwek i na 15 minut zanurz się w wannie z ciepłą wodą, nie używając przy tym żadnych środków myjących.
    Idealnie w roli maseczki na szyję sprawdza się dojrzały banan. Wystarczy go rozgnieść, wymieszać z olejkiem migdałowym i nałożyć na skórę szyi. Całość najlepiej przykryć gorącym okładem. Czas trzymania maseczki na skórze powinien być jak najdłuższy i jeśli tylko nam się nie śpieszy, wydłużmy go nawet do godziny,Skwaśniałe mleko, jogurt z przekroczonym terminem ważności lub lekko stara śmietanka niekoniecznie muszą się znaleźć w koszu. Poczujemy się wspaniale odprężone, a nasza skóra się zregeneruje, jeśli dodamy je do kąpieli.
    9
    Raz na jakiś czas wklepuj w czystą skórę świeży sok z marchwi i zmyj go dopiero po godzinie. Skóra nabierze pięknego koloru i stanie się miękka.
    10
    Jabłka należy zetrzeć i nałożyć na twarz oraz szyję na ok. pół godziny. Maseczka ta jest wspaniała dla każdego rodzaju cery, ale najlepiej sprawdza się na cerze dojrzałej i przesuszonej. Pozostawi skórę nawilżoną i ładnie napiętą.
    Mogłabym jeszcze dla chętnych podsunąć wiele innych super trików!!!
    Wypróbujcie kobietki!
    WARTO!!!

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

      Mamą być, ach mamą być..
      Czasu nie mieć na nic...
      Sztuczki urodowe? A co to takiego?
      Kiedyś miałam - teraz od dzwonu wielkiego...
      Kilka Wam jednak z przymrużeniem oka przedstawię,
      bo jestem przecież kobietą na dobrą sprawę


      Moja kobiecość wachlarzem rzęs zakryta,
      senne oko przymyka kiedy jest drzemka mojego małego smyka
      Błysk w oku? Tak, zyskuje - kiedy mój maluch mnie zaskakuje to potajemnie łezkę strzepuję..
      Maseczkę na twarz nakładam wieczorem,
      żeby córeczka nie pomyślała, że mama jest potworem


      Jak się maluję, moja córka z radością w kosmetykach buszuje...
      Hennę na brwi nakładam raz w tygodniu,
      bp nie mam czasu na malowanie ich dzień po dniu
      Twarz pudrem do pupy szybko zmatowiona,
      uwierzcie - nie wyglądam po tym jak część ciała do niego przeznaczona


      Gdy dziecka skórę oliwką nawilżam po kąpieli,
      ja także jej używam, a żebyście wiedzieli
      Włosy raz na tydzień w żelatynie laminuję,
      TAKIMI OTO TRIKAMI SIEBIE PIELĘGNUJE!
      POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMY SERDECZNIE,
      DEPILATOR WYGRAĆ BYŁOBY BAJECZNIE !

      Skomentuj


        #33
        Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

        Mój trick, dzięki któremu oszczędzam mnóstwo czasu polega na tym że wykonuje wiele zabiegów w trakcie kąpieli moich Maluchów :-) Kiedy wanna napełnia się woda, dzieci bawią się w robienie piany a ja wykonuję demakijaż oraz peeling, później nakładam ulubioną maseczkę i patrze jak moje dzieci się pluskają... a kiedy nadchodzi czas zmycia maseczki córka i syn wiedzą że zbliża się koniec kąpieli ;-) i nawet nie protestują przy wyjściu ;-) a kiedy dzieci śpią - mam czas dla siebie i męża ;-) możemy wspólnie się zrelaksować bądź po prostu iść spać ;-) bo niewyspanej mamie nawet maseczki nie pomogą ;-)

        Skomentuj


          #34
          Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

          Od kiedy jestem mama mój czas jest zorganizowany Ale często bywa tak ze i organizacja nie jest skuteczna. Mam w domu 2 córki jedna 6 letnia a druga 1 miesięczna do tego dochodzi mąż. Mój patent na szybki makijaż to nie używanie pedzli tylko własnych dłoni do nakładania podkładu. Peeling ciaga robię codziennie pod prysznicem za pomocą szorstkiej strony myjki. Od 5 lat wykonuje takie czynności codziennie i doszłam do mega perfekcji makijaż dzienny mam wykonany w 5 minut (fluid, maskara, brwi, kreska na ligi wodnej) a ciało gladziutkie.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

            "Zobaczysz jak to będzie jak się dziecko urodzi..."
            Z każdej strony słyszałam te komentarze. Niby się wszystkie wspieramy, niby się cieszymy, ale komentujemy i straszymy.
            Mając świadomość tego, że w każdym kłamstwie jest ziarenko prawdy stwierdziłam, że ja się tak łatwo nie poddam. I zaczęłam dbać bardziej o siebie już w czasie ciąży, ale efekty, jakie uzyskałam zaskoczyły mnie samą!
            Zmieniłam radykalnie dietę. Właściwie nie dlatego, żeby zadbać o siebie, ale stwierdziliśmy z mężem, że chcemy od samego początku uczyć dziecko dobrych wyborów. A od kogo ma się tego nauczyć, jeśli nie od nas? Odstawiłam białe pieczywo, gotowe produkty, które nieraz podjadałam na szybko, gdy brakowało mi czasu, słodycze ze sklepowych półek.
            Wydaje Wam się, że to nie ma nic wspólnego z tematem? I tu wielkie zaskoczenie. Już po paru dniach widziałam zmiany. A po paru tygodniach były one widoczne też dla innych. Moja cera miała piękną barwę, twarz nie była zapuchnięta, jak mi się to wcześniej zdarzało...
            "Na pewno chłopiec, bo wyładniałaś..." No oczywiście, w ciąży z dziewczynką nie można być ładną, być zadbaną? Ku zaskoczeniu wszystkich okazało się, że zamierza dołączyć do nas... Pola!
            "Ryba psuje się od głowy..." Wiecie jaka jest moja największa urodowa sztuczka, która pozwala mi zaoszczędzić czas, bym mogła spędzić go z dzieckiem? Moja dieta! Zwracanie uwagi na to co jem i nie pakowanie w siebie byle czego! Dzięki temu, że poprawił się stan mojej skóry teraz nie spędzam kilkudziesięciu minut na makijażu, na tuszowaniu cieni pod oczami, na konturowaniu zaokrąglonych policzków. Tuszuję rzęsy, maluję usta. Jestem gotowa. Na większe wyjścia ok, jakiś większy makijaż. Ale na co dzień nie muszę wstawać przed dzieckiem, żeby najpierw doprowadzić siebie do ładu, bo ja... wstaję ładna Prawie tak ładna jak moja mała dziewczynka
            PS. A czasami, zamiast sprzątać w ciągu dnia podczas Poli drzemki biorę po prostu długą, gorącą kąpiel. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!

            Skomentuj


              #36
              Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

              Odkąd córkę urodziłam to mój świat poprzestawiał się do góry nogami,
              i czasem nie było łatwo znaleźć choć chwilę dla siebie- to tak między nami.
              Jak córeczka spała to szybki prysznic i makijaż robiłam,
              lecz o malowaniu paznokci nawet nie śniłam!
              Bo ile razy już je pomalować spróbowałam,
              to córka się budziła no i zmywać je musiałam!
              Także odpuściłam,
              i z niezbyt ładnymi paznokciami chodziłam.
              Aż tu nagle o paznokciach żelowych się dowiedziałam
              i od pierwszego spojrzenia się w nich zakochałam.
              1,5 godziny na ich zrobienie czasu poświęciłam,
              a później przez miesiąc pięknymi i długimi paznokciami się chwaliłam!
              Nie musiałam już kombinować,
              jak w wolnej chwili paznokcie pomalować!
              I przez to dla swojej córeczki mam teraz więcej czasu,
              a na żelowe paznokcie nie wkurzyłam się ani razu!
              Kochane mamusie polecam je Wam serdecznie,
              wypróbujcie ten trik urodowy koniecznie

              Skomentuj


                #37
                Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

                Każda kobieta marzy o gładkiej skórze w każdej sytuacji. Niestety na goleniu nóg i innych partii ciała spędzamy jakby zebrać wszystko w kupę co najmniej kilka dni życia. Brzmi szokująco, prawda? Dla mnie maszynki jednorazowe, systemowe, itd. to narzędzie szatana. Nie dość, że golić musisz często, to pojawiają się podrażnienia, wrastające włoski... auć!! Na samą myśl mnie skręca. A gdyby tak ktoś podarował Ci kilka dni od życia na zabawę z dzieckiem... podjęłabyś wyzwanie? Ja z pewnością. I zaczęłam już jakiś czas temu skrupulatnie wpędzać ten plan w życie. Kupiłam już parę lat temu depilator Braun Sil-epil 5. Depiluję się teraz co kilka tygodni. Depilacja zajmuje mi ok. 15 minut (jeśli chodzi o nogi) i wbrew przeciwnikom tego urządzenia, wcale nie jest bolesna. Wiecie ile zaoszczędziłam już czasu na depilacji odkąd mam Braun? Podliczyłam średnią i wyszły mi 43 godziny. Dały mi one moc uśmiechów mojego dziecka, wspólne popołudniowe i wieczorne wojaże na placu zabaw, a także najważniejsze - wspomnień, których nie zabierze mi nikt. Tak niewiele, a jednak tak wiele dała mi zmiana sposobu depilacji!


                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

                  Najważniejszym trikiem urodowym, jakiego używam, bo brak mi zazwyczaj czasu na modelowanie i układanie fryzury, jest sposób na uniesione włosy. Jako, że moje włosy są długie, a twarz mam raczej pociągłą, dobrze jest mi we fryzurach, które zwiększają objętość włosów i podnoszą je u nasady. Dlatego stosuję pewien trick - co wieczór przed pójściem spać na czubku głowy wiążę luźnego kucyka - nie mocno by gumka nie odcisnęła się na włosach. Po wstaniu rano wystarczy rozpuścić włosy i roztrzepać - przez dłuższy czas są wtedy uniesione u nasady, podniesione i sprawiają wrażenie jakby ich było więcej. Na koniec utrwalić lakierem i już fryzura idealna dla mnie jest gotowa!
                  To pozwala mi zaoszczędzić myślę, że nawet ze 20 minut rano, bo jeśli miałabym włosy moczyć, nawijać na szczotkę i modelować to pewnie by się zeszło. Rano zaś absolutnie nie mam nadmiaru czasu

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

                    Mam super trik, aby zaoszczędzić czas podczas pielęgnacji ciała. Jest to oliwka, ale nie stosowana po wyjściu z kąpieli tylko w jej trakcie. Pod koniec kąpieli kiedy jestem już po peelingu nacieram swoje ciało oliwka. To nie tylko oszczędza mój czas ale też super nawilża i co ważne skóra nie jest tłusta. Oszczędza to dużo czasu naprawdę polecam wszystkim Mama tym przyszłym i tym które już są

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

                      Małym podstępem mam czas na malowanie paznokci.Maluję je sobie,podczas gdy córki grzecznie się bawią,bo wiedzą że jak mama skończy czeka je nagroda w postaci malowania ich pazurków,oczywiście lakierem dla dzieci zmywalnym pod wodą.Z powodzeniem zamieniam w zabawę nakładanie maseczki,jak to mówi córka-będziesz mamo zawsze piękna

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

                        By piękną być kobietą dla siebie i rodziny, ubieram się codziennie
                        w pozytywne tylko miny.
                        Ruchu zapewniam sobie też w nadmiarze, bo idealnej figury nie
                        da mi nikt w darze.
                        Artystyczną duszę wciąż w sobie pielęgnuję, gdy zmęczone nad ranem
                        powieki maluję,
                        Ulubione herbaty ziołowe popijam i choć zdążą wystygnąć, rytuału nie
                        omijam;
                        Nóg depilację specjalistom oddaję, w czasie gdy mąż w domu psa
                        Pluto udaje...

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

                          Uwielbiam spędzać czas wraz z moją czteroletnią córką na zabawach, które łączą przyjemne z pożytecznym. Często urządzamy w domu salon kosmetyczny bądź domowe spa Córka jest zachwycona, bo może babrać się kosmetykami, a ja dzięki niej mam darmowe zabiegi upiększające na twarz

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

                            Jestem mamą 2 dzieci,kochanych,lubiących skupiać uwagę na siebie przez co mało mam czasu by w pełni tak jak bym chciała zadbać o siebie.Wpadłam parę lat temu na pomysł,że jedno drugiemu nie stoi na przeszkodzie i wspólnie poprzez zabawę razem dbamy o siebie.Pokochałam ja i moja skóra oliwkę dziecięcą,kremy-a jak one pięknie pachną,puder,chusteczki nawilżane,mydełko i szampon Smarując codziennie dzieci,one w zabawie smarują mnie.Śmiechu mamy co nie miara,a moja skóra zrobiła się zdrowsza,gładsza,nie mam ani jednej zmarszczki ,promienieje szczęściem i witalnością Że ja tez dużo wcześniej na to nie wpadłam,przecież kosmetyki dziecięce są najlepsze i najdelikatniejsze na świecie.Wiadomo potrzeba jest matką wynalazkówPuder świetnie matuje i rozświetla twarz i łagodzi skórę po depilacji,a chusteczki nawilżane świetnie zmywają makijaż Krem do pupy ekstra łagodzi podrażnienia skóry,a nawet opryszczkę.Znalazłam wiele zastosowań tych kosmetyków Nie maluję się swoimi kosmetykami i czuję się pięknie i kobieco z dwójką moich małych urwisów,którzy dzielnie pomagają mi w pielęgnacji skóry.Dla nas to także czas na zabawę,więc dzieci zyskują podwójnie,a ja jestem najpiękniejszą i najszczęśliwszą mamą na świecie

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

                              Mąż mi powtarza, że jestem piękna i nie potrzebuję makijażu, ale zaraz dodaje, że może co do tej drugiej kwestii się mylić, bo jednak diament w złotej oprawie wygląda lepiej.
                              Dlatego zawsze - nawet gdy nie planuję, żadnego wyjścia "na miasto", "do ludzi" - ubieram się tak, żeby czuć się pięknie i sexy. Dlatego też - do narodzin drugiej córki - starałam się mieć na sobie przynajmniej lekki makijaż. Niestety, każdy makijaż, żeby wyglądał naturalnie, wymaga czasu i precyzji, a skąd wziąć czas, gdy trzeba nakarmić kilkumiesięczne niemowlę, pomóc starszej córce odrobić lekcje i przygotować obiad dla całej rodziny. Odpowiedź na to pytanie, wbrew pozorom, jest prosta. Sztuczne rzęsy! Dzięki nim zaraz po przebudzeniu wyglądam tak, jakbym właśnie wróciła od kosmetyczki. Nie potrzebuję już kredki, cieni, żeby wyglądać jak milion dolarów. Sztuczne, długie rzęsy podkreślają oko i dodają uroku. Zamiast tracić czas na make-up, mogę wolne chwile poświęcić albo córkom, albo tylko dla siebie. Dla siebie, bo urody dodaje nam nie tylko ubranie i makijaż, ale - a może przede wszystkim - to co robimy dla siebie. Owszem, można zatracić się w macierzyństwie, zrezygnować z własnych potrzeb i pragnień, tylko po co? Chyba nie po to, żeby dzieciom, gdy dorosną, wypominać jak się poświęcałyśmy dla nich. I nie po to, żeby żałować, że się nic z własnym życiem nie zrobiło. Nie. Mimo dzieci, a właściwie dzięki nim i dla nich, powinnyśmy się rozwijać, korzystać z życia, podróżować, kształcić się, czytać książki, chodzić do kina, żyć pełni energii,ciekawości do świata itp., żeby dzieci widziały w nas ciekawych ludzi, z którymi można porozmawiać, dzielić się pasjami i problemami, ludzi, z którymi chce się spędzać czas.
                              I właśnie te chwile, które mam tylko dla siebie, powodują, że staję się piękniejsza i dają mi energii do zabaw z córkami.
                              Moje tricki urodowe to zatem ubiór, który podkreśla urodę, sztuczne rzęsy i kilka chwil dla siebie.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

                                Mam dwójkę małych dzieci i wiem co to nieprzespane noce i brak czasu dla siebie. Często zatem robię peeling z kawy. Kofeina wchłonie się przez skórę, a twarz będzie wyglądać promiennie i świeżo. Zaparzam wiec kawę - taką fusiastą, a gdy ostygnie mieszam ją razem z otrębami pszennymi i olejem. Taką maseczkę myję rano twarz. Można też całe ciało pod prysznicem. Efekt naprawdę jest widoczny!
                                Drugi mój trik, to mycie włosów w letniej wodzie, w płukanie w jak najzimniejszej dam radę. Włosy stają się wtedy gładkie i błyszczące. To dwa moje sposoby by szybko poprawić wygląd. Działają, a czasu naprawdę za wiele nie zabierają.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X