Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

    Witam wszystkich,
    Jestem mama od niedawna, dopiero uczę się to wszystko godzić, planować i organizować. W moim życiu od maja b.r. pozmieniało się bardzo dużo. Tak jak przyroda przygotowuje się na Wiosnę tak i my przygotowywaliśmy się na pojawienie się naszego dzieciątka. Lato kiedy zawsze spędzałam wyluzowana nad wodą- zmieniłam na spokojne pierwsze spacery z Synkiem, a teraz jesienią potrafię już znaleźć trochę czasu dla siebie. Nie było to tak łatwe jak wstępnie przepuszczałam. Wiadomo po ciąży ciało już nie jest takie samo, potrzebuje innego nakładu pracy, innych kosmetyków ale i innego podejścia. Niektóre zmiany są już nieodwracalne ale za to z innymi walczę z większą zaciętością. W okresie macierzyństwa codzienna pielęgnacja zajmuje mi dużo mniej czasu niż wcześniej, bo wykonuję ją "na raty". Kiedy synek śpi mogę dokończyć depilację nóg którą zaczęłam wcześniej. O ile z nogami ten numer przejdzie to z brwiami może być już gorzej, Synek ma wyczucie. Raz już pokazałam się z jedną brwią zrobioną, a z drugą no niekoniecznie ;p Ale razem też wykonujemy zabiegi kosmetyczne. Nigdy nie miałam tak miękkiej skóry dłoni, od kiedy kąpie Synka w jego dziecięcych kosmetykach! Dzięki Niemu nauczyłam się czytać skład kosmetyków na co wcześniej nie zwracałam uwagi a teraz już wiem co jest szkodliwe a co jest akceptowalne. Najpierw testuje kosmetyki na sobie, np. oliwka super nawilża! Kiedy uda mi się już wykonać wszystkie codzienne zabiegi i zostaje mi jeszcze chwila to robię sobie delikatny makijaż, upinam włosy, perfumuje się. Bo mimo, jestem mamą jestem też kobietą która czuje się lepiej kiedy jest zadbana, umalowana i pachnąca. A my kobitki często o sobie zapominamy kiedy pojawia się mały "owoc z naszego ciała". Pozdrawiam wszystkich serdecznie

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

      Każda mama ma swoje triki urodowe, które oszczędzają czas, a pozwalają nam zawsze dobrze wyglądać i czas zainwestować w swojego malucha Ja mam kilka takich sztuczek.
      1. Przedłużane rzęsy! Nie ma to jak codziennie rano budzić się i już pięknie wyglądać
      2. Nie miałaś siły umyć włosów wieczorem, a rano czas goni? Odpowiedzią jest suchy szampon. Kilka psiknięć, wmasowanie produktu w głowę i gotowe
      3. Szminka, róż i cień w jednym? Tak! Szminka w kolorze różu świetnie się sprawdzi w każdej roli. Kilka ruchów i makijaż zrobiony
      4. Nie masz siły zmyć makijażu? Postaw płyn do demakijażu i waciki przy łóżku. Zadziała, gwarantuję

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

        szybki sposób by skóra była gładka i nawilżona to domowy peeling kawowy antycelulitowo - nawilżający. Włoski nie wrastają w naskórek, a nogi są gładkie jak pupcia niemowlaka. Mieszamy łyżkę fusów z kawy z łyżką olejku dla dzieci i smarujemy się dokładnie mazidłem pod prysznicem. Skóra jest mięciutka, gładka i nawilżona, nie potrzeba już używać balsamu

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

          Oczywiście , jako mama -jestem piękna ! Chociaż czasu nie mam za wiele - umiem go tak wykorzystać , że jestem zadbana w każdym szczególe . To dzięki temu , że każda mama musi się nauczyć wykorzystać nieliczne wolne chwile i do tego - być wielozadaniową - również w przypadku pielęgnacji urody ! Moja tajemnica nie tkwi w tym , jakich cudownych specyfików używam - tylko w tym , że używam regularnie . Jak mi się to udaje ? Otóż uchylę rąbka tajemnicy ... Dziecko ma drzemkę popołudniową o stałej porze , więc jak tylko zaśnie (a wcale nie śpi długo - cóż - nic nie szkodzi - zdążę ) : daję susa do łazienki i do dzieła
          -mieszam farbę do włosów i nakładam -mam wprawę , szybko idzie , jak nie farba to odżywka - domowa - z jajkiem , olejkiem rycynowym ,witaminami
          - nakładam krem do depilacji na wrażliwe miejsca (bikini )
          - maseczka upiększająca na twarz i dekolt
          - maska na stopy albo krem zmiękczający i zakładam skarpetki
          -a jak to sobie wszytko pracuje na moim spragnionym pielęgnacji ciele - depiluję nogi i pachy wiernym od lat i niezawodnym depilatorem Braun- który , choć wysłużony , wciąż jest niezastąpiony w swej precyzji i dokładności
          A po 20 minutach wskakuję pod prysznic i po kolei zmywam - farbę /odżywkę , maseczkę , krem do depilacji...
          Jak moja córeczka przeciąga się po słodkiej drzemce - ja właśnie kończę wcierać pachnący balsam w gładką skórę nóg

          Skomentuj


            #20
            Last minute!

            "Last minute" to moje drugie imię! Codzienna gonitwa sprawia, że często sprawy pielęgnacji zostają zepchnięte na ostatnią chwilę, a ja biegam po domu z maseczką na twarzy, mokrym lakierem na paznokciach i wałkami na włosach jednocześnie. Dlatego kilka patentów udało mi się już wypracować i w krótkim czasie potrafię doprowadzić się do ładu z prędkością Pendolino Zaczynając od włosów - nic tak nie pomaga na ich przesuszenie jak chlup! oliwy z oliwek - smarujemy nią włosy omijając nasadę i zostawiamy na godzinę lub dwie. W tym czasie ścieram ogórka, dodaję trochę jogurtu naturalnego i soku z cytryny i taką papkę nakładam na buzię - wspaniale rozjaśnia (dzięki ogórek!) i ściąga pory. Czas na usta - biegnę do kuchni, dodaję do łyżeczki cukru i taką miksturą pocieram usta - delikatny peeling sprawia, że są gładkie i odżywione, lepiej wyglądają gdy zaaplikujemy szminkę i wydają się większe! W międzyczasie używam maszynki do golenia z odżywką do włosów i moje nogi znowu wyglądają jak tej Pani z reklamy Szybkie hop! pod prysznic i po zmyciu oliwki z włosów i wymyciu ich szamponem - płukam je dodatkowo rozcieńczonym octem. Moje włosy będą przypominać gładką taflę. Niczym jeziora w spokojny, letni dzień. Wycierając się ręcznikiem robię 20 przysiadów (robię tak od roku - niby nic, a efekty widać - nie ma to jak wykorzystywanie KAŻDEJ minuty Po wysuszeniu włosów nakładam na nie duuuże wałki i robię śniadanie dla siebie i dzieci w nich. I am wałki lady! Po zdjęciu ich moje włosy przypominają lwią grzywę, przynajmniej zanim nie założę czapki Na koniec rzęsy – gwóźdź programu! Do tej pory nie dorobiłam się zalotki, więc podkręcam je…łyżką. Przykładam rzęsy do początku jej okrągłej formy i dociskam palcem. Sprytne, prawda? Dzięki tym patentom mam czas dla moich Małych Wielkich Ludzi, bo choć dbanie o siebie jest ważne, to na pierwszym miejscu zawsze są oni..

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

              Jestem mamą i właśnie dlatego jestem piękna- cóż nam więcej do szczęścia potrzeba radość, uśmiech dziecka, mocny przytulas, i słowo Kocham Cię Mamo! Dzięki naszym dzieciom jesteśmy szczęśliwe, a to pierwszy krok do tego,żeby czuć się piękną. Wspólne zabawy, spędzanie każdej wolnej minuty, nauka pierwszych kroków, szczere rozmowy... Uwielbiam zabawy z moimi dzieciaczkami, najbardziej te ruchliwe i rozwijające wyobraźnie moich dzieci, czasami można książkę napisać. Wspólne wyjścia, wycieczki, nawet małe spacerki to dzień pełen wrażeń. Na co dzień nie potrzebuję się malować, dlatego gdy tylko rano wstaję idę do łazienki 5 minut i jestem gotowa-twarz myję zimną wodą, włosy rozczesuję związuję w kitkę, a że mam problem z rozczesywaniem, używam sprayu mojej córci do rozczesywania. Delikatny tonik do twarzy, krem na dzień przeciwzmarszczkowy i na to krem BB, wieczorem,gdy już moje szkraby śpią, poświęcam więcej czasu na to,aby zadbać o całą resztę.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

                Kiedyś nie wyobrażałam sobie czy możliwym będzie tak dbać o swój wygląd, w momencie jak pojawią się dzieci. Dopiero po pierwszym porodzie uświadomiłam sobie, że zmiany w moim życiu są duże, ale niczego nie wykluczają. Można połączyć wszystko tylko wystarczy chcieć. Teraz już mam dwójkę dzieci, a jedyne co stale się zmienia to ogrom miłości, która nas łączy. By maksymalnie wykorzystywać czas z dziećmi a i zadbać o siebie, wykonuję parę trików, które przy okazji zbliżają nas do siebie. Jedną z ulubionych zabaw, ale i sposobem na dbanie o siebie są maseczki. Ja przyodziewam maseczkę na twarz, płatki pod oczy i kolorową szminkę. Dzieci zaś ubierają maski, które wcześniej wykonaliśmy z papieru. Mama jest jakimś stworkiem (zależy od koloru maseczki) a moi chłopcy np. poszukiwaczami skarbów. Ja ich ganiam, wygłupiamy się a maseczka działa cuda. Takie domowe spa podczas zabawy. Kiedy pragnę zadbać o swoje stopy i wymoczyć je w misce z dodatkiem soli to najczęściej wyciągam gry planszowe. Siadamy całą rodziną do kuchennego stołu i zaczynamy gry. Ja pod stołem mam kąpiel dla stóp Ponieważ jestem maniaczką hybrydy na paznokciach, a sporo mi to zajmuje też wymyśliłam jak kreatywnie zająć dzieci by były ze mną a się nie nudziły. Tu wraca nasz kuchenny stół. Ja maluje paznokcie, a oni malują farbami i to najlepiej jak malują palcami. Wtedy się zawsze śmiejemy, że ładniejsze pazurki mają od mamy. Często też dochodzi fakt, że gdy ja mam uziemione ręce to oni na policzkach zawsze malują mi farbami serduszka. Nie bronię się bo wiem ile to im radości sprawia, a ja przy tym mam wystrzałowy makijaż. Kąpiel. Kąpiel to coś co potrzebuję tylko dla siebie i tu dzieci są zawszę z tatą. Najczęściej słyszę z łazienki, jak w ruch idą miecze świetle i okrzyki : "Maurycy, to ja Arek jestem twoim tatą". Maurycy jest starszy więc wie o co chodzi, a Eryk mimo, że nie wie to w fakcie świetnej zabawy udaje, że wie. Balsamy do ciała najczęściej zostawiam sobie na wieczór, gdy już dzieci śpią. Jednak jest to już rytuał, gdzie mąż przy wykonaniu masażu je wsmarowuje. To ten moment, gdzie mamy czas tylko dla siebie, gdyż szczęśliwi rodzice to szczęśliwe dzieci. I mimo, że kocham moich szkrabów to nigdy o mężu nie zapominam Takich trików mamy jeszcze dużo, ale ważne jest dla nas byśmy byli razem i potrafili połączyć wszystko w jedną całość.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

                  Brak czasu i ciągły pośpiech to obecnie bardzo powszechna choroba. Ale jednocześnie, my kobiety chcemy być aktywne na wielu płaszczyznach. Życie oferuje tak wiele atrakcji i dla nas i dla naszych pociech. Trzeba sobie wypracować pewne sztuczki, aby móc jak najpełniej czerpać z tego worka obfitości, aby pogodzić pracę i życie rodzinne. Ja nauczyłam się robić kilka rzeczy jednocześnie, wplatam zabawę w dbanie o siebie. Jestem w tym mistrzynią! Często np. pozwalam córce nałożyć mi maseczkę, co dla niej jest super zabawą, ponieważ urządzamy salon kosmetyczny, w którym to Ona jest specjalistką, a ja klientką. A gdy pewne czynności nie pozwalają na udział dziecka, to radzę sobie inaczej. Pilnując dziecka siedzącego w wannie depiluję nogi przycupnięta obok. Z powodzeniem stosuję również kosmetyki łączce w sobie kilka funkcji, takie jak balsamy pod prysznic, które zapewniają nawilżanie już w czasie mycia. Dobra organizacja i wielofunkcyjność to moje sposoby na zaoszczędzenie czasu.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

                    Gdy zostałam mamą cały mój dotychczasowy świat przewrócił się do góry nogami. Musiałam nauczyć się oszczędności nie tylko czasu, ale również oszczędności w zakupach. Przeczytałam pewnego dnia artykuł o zbawiennym działaniu kostki lodu na cerę. Pomyślałam, że wypróbuję ten sposób na sobie tak jak testuję kosmetyki. Już pierwszego dnia wiedziałam, że trik ten będzie moim codziennym rytuałem. Delikatny masaż kostką lodu pobudza krążenie krwi, powoduje zwężenie oraz wzmocnienie naczyń krwionośnych, poprawia koloryt i sprężystość skóry oraz co najważniejsze opóźnia proces starzenia się skóry. Po takim kilkuminutowym zabiegu moja cera nabiera blasku, cienie pod oczami znikają. Skóra twarzy oraz usta nabierają jędrności. Dzięki temu trikowi mogę w tani i szybki sposób wyglądać jak po wyjściu z salonu piękności. Zabawa z kostkami lodu tak bardzo spodobała się mojej cerze, że postanowiłam urozmaicać ich skład. Czasami dodaję do niej sok z cytryny i miód, albo zamiast wody wlewam do pojemnika zieloną herbatę, która usuwa cienie pod oczami i rozświetla zmęczoną skórę. Nieprzespane noce już nie są takie straszne.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

                      Ach, chcę mieć piękną sylwetkę więc mam propozycję,
                      chyba odpuszczę dziś sobie kolację,
                      koleżanka chciała iść na pilates… miała rację….
                      Takie są niektórych ludzi motywacje!
                      A moje są przeróżne, nie tak oczywiste wcale,
                      czasem myślę – mięśnie! Dzisiaj Wam popalę!
                      Każda słowa AKTYWNIE litera
                      część mojej rady na piękną mamę w sobie zawiera!
                      A – ATRAKCYJNA sylwetka, to żadna ściema!
                      K – KOMPLEKSÓW przy aktywnym życiu prawie wcale nie ma!
                      T – TROSKA o zdrowie organizmu i mojego ciała
                      Y – YEEEAH! – tak właśnie aktywna osoba przy wysiłku będzie krzyczała!
                      W – WYSOKIE poczucie własnej wartości
                      N – NAWET lepiej się oddycha, gdy aktywny tryb życia w Tobie zagości!
                      I – INTELIGENTNE wybory – i czujesz się mądrą osobą
                      E – ENERGIA, którą mam z rana! I wcale nie kieruję się „fit modą”.
                      Wystarczy ćwiczyć i uzupełniać swój wysiłek dobrymi kosmetykami,
                      na pewno będziecie babeczki zachwycone efektami!
                      I będziecie ZADBANYMI, SZCZĘŚLIWYMI mamami!

                      Suknia z jesiennych liści.jpg

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

                        Jestem mamą i jestem piękna.

                        Najważniejsze, że to wiem.
                        Nie przeszkadzają mi poporodowe rozstępy i brak makijażu (tak, tak drogie Mamy - odkąd dołączyłam do tego grona nie maluję się). Mam też krótkie paznokcie, których nie maluje, bo nie chce zadrapać maluszka. Skąd więc u mnie tyle pewności siebie i poczucia piękna?

                        Oto kilka rad:

                        1. Znajdź bratnią duszę, która Cię wspiera. Najlepiej mamę z dzieckiem w podobnym wieku.
                        2. Razem dużo spacerujcie - to nie tylko gwarancja poprawy formy, ale też samopoczucia i czas na rozmowę.
                        3. Przerzuć się na poranny prysznic - niech tatuś zaplanuje sobie, że wyjście do pracy trwa 10 min dłużej, bo musi wtedy spędzić czas z bobaskiem, a Ty dzięki temu zyskasz trochę energii i poczujesz świeżo. Dla odważnych polecam zakończenie prysznica zimnym strumieniem.
                        4. Odrzuć jak najszybciej tzw. modę połogową. Nie musisz chodzić w dresie męża. Kup fajny i przede wszystkim wygodny ciuszek i czuj się dobrze z tym jak wyglądasz.
                        5. Jak najwięcej się uśmiechaj.
                        6. Miej przy sobie rozświetlacz lub korektor pod oczy - ich aplikacja w kącikach oczu zabiera tylko sekundę, a jesteś w stanie w ten sposób ukryć nieprzespaną noc.
                        7. Pomadka ochronna to Twój sprzymierzeniec - pamiętaj, że robi się zimno, a nawilżone usta dodadzą Ci blasku.

                        Bądź z siebie dumna. Czuj się dobrze ze sobą. Nie przejmuj się innymi. Nie porównuj się do koleżanki, która po porodzie wskoczyła w jeansy w rozmiarze 34. Bądź sobą, bo jesteś piękna.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

                          Kobitki pamiętajcie że dłonie to nasze wizytówka, a mężczyźni kochają jak mamy zadbane dłonie i pięknie, długie paznokcie!!

                          Oto 25 porad/przykładów pielęgnacji jak mieć piękne dłonie i paznokcie, które sama osobiście testowałam i wybrałam te które najbardziej I NAJSZYBCIEJ mi pomogły - TAKIE TRIKI, KTÓRE GWARANTUJĄ BŁYSKAWICZNY EFEKT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Oto moje sposoby jak zadbać o to aby po zimie(jak i podczas by dłonie wyglądały pięknie!)
                          1.Numerem jeden to, to że gdy myjemy ręce potem musimy je dokładnie osuszyć, co jest ważne ponieważ woda, która zostaje na dłoniach a szczególnie między palcami, wysychając sama bardzo podrażnia i wysusza naskórek. A jeszcze gorzej jest wtedy gdy wyjdziemy z mokrymi dłońmi na mróz!!
                          2.Należy nosić rękawiczki nawet gdy temperatura nie jest na -!! Ponieważ one chronią nasze dłonie przed czynnikami zewnętrznymi a najbardziej przed temperatura, śniegiem, deszczem.
                          3.Bardzo ważne jest, gdy sprzątamy w domu, myjemy naczynia czy inne czynności domowe, załóżmy rękawiczki ochroni to nas przed płynami i detergentami co bardzo źle wpływa na naszą skórę.(możemy przed nałożeniem rękawiczek posmarować dłonie kremem nawilżającym jak najbardziej naturalnym-bez chemii)
                          4.Regularne piłowanie paznokci (absolutnie zabronione jest używanie metalowego pilniczka to główny powód rozdwajających się paznokci)
                          5.Moim jednym z najlepszych sposobów na piękne paznokcie to olejek kokosowy jest to doskonały kosmetyk nawilżający. Możemy wetrzeć go na noc owinąć folią i włożyć rękawiczki wtedy on doskonale się wchłonie. A przy okazji dłonie pięknie pachną.
                          6.Kolejny tak samo bardo dobrze działającym sposobem to nacieranie dłoni cytryną przed snem, doskonale nawilży, a paznokcie wybieli i utwardzi.
                          7.MASAŻ DŁONI!! Im dłuższy tym lepszy. Można wykorzystać do tego wcześniej wspomnianym olejkiem kokosowym. Masaż trwający ok. 15 min pobudzi nasze krążenie krwi co wspaniale wpływa na nasze dłonie i wzrost paznokcia.
                          8. Następny fantastyczny sposób to parafina ciekła (którą można kupić w aptece za niewielkie pieniądze). Możemy zmieszać ja z ciepłą wodą i moczyć dłonie przez 10 min. (taki zabieg można także wykonać na przesuszone stopy.)
                          9.Maska z siemienia lnianego! Mielimy siemię i mieszamy z ciepłą wodą. Papkę nakładamy na dłonie. Możemy owinąć folia na ok. 20 min
                          10. Na suche obrzeże paznokcia najlepsza jest sama witamina A. Wmasowujemy w obrzeża paznokcia. Dzięki temu są mniej przesuszone.
                          11. MANICURE JAPOŃSKI! Cud dla naszych paznokci. Dzięki niemu paznokcie są twarde i zdrowe. (Można zakupić zestaw przez lub wybrać się do kosmetyczki kosztuje ok. 50 zł).
                          12.Kosmetyk nawilżający, godny polecenia to masło shea. Regeneruje i odżywia skórę, przyspiesza gojenie drobnych ranek. Chroni przed zimnem wiatrem i mrozem.
                          13.Mycie rąk w letniej wodzie(absolutnie nie w gorącej) i nie przypadkowym mydłem lecz naturalnym bez chemii bo takie najlepsze!!
                          14. NAWILŻANIE, NAWILŻANIE I JESZCZE RAZ NAWILŻANIE. Cały czas nośmy ze sobą w torebce krem i kiedy poczujemy że nasze dłonie są chociaż odrobinę suche smarujmy je kremem.
                          15. Aby zapuścić długie paznokcie polecam manicure hybrydowy. On zabezpieczy nasza płytkę przed zatarciami. Dzięki temu paznokcie nie połamią się a paznokcie będą wyglądać jak szpony!!
                          16.Dieta. Nic tak dobrze nie wpłynie na nasz wygląd skóry jak dobre odżywianie się i dostarczenie organizmowi wszystkich witamin.
                          17.Ruch! Razem z odpowiednim odżywianiem gdy dołączymy do tego aktywność fizyczną nie tylko poczujemy się zdrowi i w lepszej kondycji, a skorzysta z tego nasza skórka m.in będzie bardziej elastyczna.
                          18. Można zadbać o dłonie wykorzystując też moc ziół np.skrzyp,lawenda i nagietek. Można zrobić z nich zarówno maseczkę jak i napar (przepis można znaleźć w internecie)
                          19.Regularny peeling jest szczególnie wskazany w wiosennej regeneracji dłoni. Dzięki niemu złuszczeniu ulega zbędna warstwa naskórka, skóra staje się miękka, wygląda młodziej i jest delikatniejsza. Warto wypróbować domowy peeling, który można przygotować z mieszanki cukru i oliwy.
                          20. Okład z ziemniaka, ugotuj 2 ziemniaki, rozgnieć widelcem, wymieszaj z żółtkiem i 2–3 łyżkami ciepłego mleka na gęstą papkę. Nałóż ją na dłonie i owiń folią. Po 15 minutach zmyj papkę i posmaruj dłonie kremem nawilżającym. Ziemniaki dostarczają białka, skrobi i enzymów działających odżywczo i wygładzająco, i także rozjaśniają. Osobiście wykonuje taki okład 1 w tygodniu a moje dłonie po miesiącu stosowania są w o wiele lepszym stanie niż były!
                          21.Dobrym sposobem na poprawę koloru skóry dłoni jest regularne stosowanie peelingu, który nie tylko usunie martwy naskórek, ale też pobudzi krążenie. np. peeling cukrowy. Łyżkę cukru mieszam z łyżką oliwy z oliwek i sokiem wyciśniętym z jednej cytryny. To wszystko mieszam razem. Następnie nakładam na dłonie delikatnie pocieram, dzięki czemu skóra się wygładzi, sok z cytryny ją rozjaśni, a oliwa dobrze nawilży.
                          22.Peeling z kawy. Fusy które zostają na dnie o wypiciu kawy możemy doskonale wykorzystać do nawilżenia naszej skóry.
                          23. Znam doskonały sposób na pozbycie się odstających skórek wokół paznokcia jest on bardzo prosty nacieramy skórki olejkiem następnie bierzemy pilniczek i przecieramy nim naoliwione skórki (nie poruszając przy tym płytki).
                          24.Maseczka z żółtka, oliwy, miód i kilka kropel cytryny wszystko zmieszać i podgrzać.
                          25.Żeby nasza skóra była gładka, jedwabista, miękka a paznokcie twarde i długie trzeba być systematycznym w wykonywaniu na nich podanych prze ze mnie przykładowych ”zabiegów domowych”. Ja np. gdy mam wolną niedziele od pracy robię sobie domowe spa co tydzień robię co innego: raz peeling, na następny jakąś maskę na co mam ochotę i jakie składniki mam w domu. Codziennie oczywiście kilka razy na dzień nawilżam kremem i na noc nakładam olejek kokosowy(obecnie mój ulubiony).

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

                            Świetne!!!!! Jak ta dziewczyna pisze, ale zdjęcie rewelacja!

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

                              Każda młoda mama wie, że należy znaleźć czas zarówno na relaks, prace, jak i oczywiście na opiekę nad maleństwem,
                              Dla mnie relaksem jest dbanie o własne ciało. Stosuje więc kilka trików, które ułatwiają mi pielęgnację ciała.
                              1. opuchnięte oczy- gdy parzę dla dziecka rumianek, zostawiam torebkę i ostygniętą nakładam na oczy
                              2. więcej prezentów- aby móc pozwolić sobie na kupienie dodatkowego ubranka dla dziecka, stosuję peeling domowy. Po wypiciu kawy zostawiam fusy i robię z nich peeling podczas wieczornych kąpieli
                              3. trwały makijaż- aby nie musieć poprawiać makijażu stosuję utrwalacz, bądź używam trochę lakieru do włosów, dzięki czemu czuję się atrakcyjniejsza i mam więcej czasu dla maluszka.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wygraj zestaw depilator Braun Silk-épil 7. Konkurs „Jestem mamą, jestem piękna"

                                Zawsze czułam się interesującą i atrakcyjną kobietą .Po porodzie myślałam że już nie mam potrzeby pięknie się ubierać i dbać o swoją formę. W pewnym momencie zauważyłam że ani ja ani moje dziecko nie jesteśmy szczęśliwe. Obiecałam sobie i córce że znajdę czas na sposób aby znowu czuć się pięknie. Więc zaczęłam ćwiczyć razem z córeczką ćwiczenia w formie zabawy i płaski brzuch gwarantowany. Zaczęłam ubierać się w to w czym się dobrze czuje a nie to co jest modne. Teraz zawsze jestem zadbana i schludna. Mówi się ,, Wyszłam za mąż, mam masę obowiązków i zmartwień nie mam czasu o siebie dbać" Przypomnij sobie czym zachwycałaś : uśmiechem optymizmem NIE TRAĆ TEGO. Poczucie bycia potrzebnym maleńkiemu człowiekowi to bodziec dla organizmu i duszy. ''JESTEM MAMĄ JESTEM PIĘKNA''

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X