Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

1 z 5 zestawów kosmetyków Dermika. Konkurs „Jesienna pielęgnacja mamy”

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: 1 z 5 zestawów kosmetyków Dermika. Konkurs „Jesienna pielęgnacja mamy”

    Podczas sezonu grzewczego zaczyna się dla mnie nowa akcja,
    wszyscy w domu o tym wiedzą, czyli mojej skóry regeneracja.
    Dlatego na kaloryfery mokre ręczniki kładę i wietrzę często mieszkanie,
    ja robię swoje, chociaż domownicy mają na ten temat inne zdanie.
    Staram się bardziej niż zwykle moją skórę pielęgnować,
    aby się nie przesuszyła, trzeba ją ratować.
    Systematycznie kremy nawilżające do twarzy stosuję,
    zawsze mą buzię kremuję.
    W dłonie kilka razy dziennie krem ulubiony wcieram sobie,
    polecam to każdej osobie.
    Dłonie są pięknie natłuszczone
    i wcale nie wyglądają na przesuszone.
    Oczywiście o ciało też dbam,
    zawsze na ciepłą kąpiel ochotę mam.
    Wcześniej peeling i maseczki nawilżające stosuję,
    a potem pachnącą kąpielą się relaksuję.
    Regularnie wcieram balsamy i masła do ciała,
    po nich jestem doskonale natłuszczona cała.
    Domowe sposoby także mi pomagają,
    moją skórę pielęgnują i ją odżywiają.
    Wychodząc na dwór moją skórę chronię,
    usta pomadką ochronną, a kremikami moje dłonie.
    Dodatkowo piję dużo wody,
    nie dla ochłody, ale dla urody.
    To są moje sposoby na suchej skóry regenerację,
    jesienią i zimą taką przeprowadzam właśnie akcję.
    O skórę troszczę się każdego dnia i o nią dbam,
    by pięknie pachniała i ładny wygląd miała.
    Wystarczy nawilżać i natłuszczać ją stale,
    aby nie mieć problemów z nią wcale.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: 1 z 5 zestawów kosmetyków Dermika. Konkurs „Jesienna pielęgnacja mamy”

      Okres jesienno-zimowy jest niezwykle ciężki dla skóry, ponieważ jest narażona na zmiany temperatur takich jak zimno, a później ciepło kiedy udajemy się do sklepu czy pracy. Ja szczególną uwagę muszę wtedy zwrócić na pielęgnację dłoni i ust. Używam kremów do rąk oraz balsamu do ust na bazie miodu. Miód świetnie nawilża i regeneruje skórę. Niestety jak do tej pory nie jestem w stanie dobrać sobie odpowiedniego kremu do twarzy, który nawilży i rozświetli. Przerabiałam dużo firm, ale niestety nie jestem w stanie znaleźć odpowiedni. Wracając do mojego rytuału, sobota jest zawsze tym dniem, który jest tylko dla mnie mamuśki nie wpuszczam nikogo do łazienki siedzę tam 2 godzinny zaczynając od kąpieli kończąc na pielęgnacji całego ciała wtedy czuję się zadbaną Mamą gotową na wyzwania pogodowe. Moim celem jest jeszcze aby, że do świąt uda mi się zrealizować plan wyboru odpowiedniego kemu do twarzy ponieważ na następną okazję będę wiedzieć co lekko zasugerować mężowi w wyborze kosmetyków na prezent dla swoje żonki oraz kochanej mamusi

      Skomentuj


        #48
        Odp: 1 z 5 zestawów kosmetyków Dermika. Konkurs „Jesienna pielęgnacja mamy”

        Jesienią i zimą przede wszystkim nie odpuszczam spacerów z synkiem. Dzięki nim na mojej buzi maluje się piękny rumieniec, a ja czuję się lepiej dzięki codziennej dawce świeżego powietrza.
        Jesienią poświęcam też mnóstwo czasu moim dłoniom. Używam kremów regenerujących, a wychodząc na dwór - zakładam rękawiczki. W końcu piękne dłonie, to wizytówka każdej kobiety. Co jeszcze? Domowe SPA z zapalonymi świecami i kubkiem gorącej herbaty to też ważna rzecz. Peeling, maseczka na twarz, manicure, pedicure... dzięki temu czuję się piękniej. I co najważniejsze? Codziennie staram się poświęcić 15 minut na gimnastykę z moim synkiem. Dla niego to świetna zabawa, a dla mnie okazja do upiększania mojej sylwetki i szykowania jej na lato!

        Skomentuj


          #49
          Odp: 1 z 5 zestawów kosmetyków Dermika. Konkurs „Jesienna pielęgnacja mamy”

          Każde poranne i wieczorne oczyszczanie skóry rozpoczynam od tzw. jogi twarzy...ćwiczę różne śmieszne miny, które wykonuję stojąc przed lustrem. Wychodzę z założenia, że taka krótka 5 min joga twarzy połączona z dobrą pielęgnacją jest w stanie sprawić, że nasza cera staje się wyraźnie odmłodzona i promienieje blaskiem oraz zdrowiem.Zawsze zmywam makijaż kultowym już płynem z Biodermy, a skórę oczyszczam marokańskim czarnym mydłem z maroka (nie znam lepszego, w pełni naturalnego produktu do dogłębnego oczyszczenia skóry, który spełnia także funkcję peelingu enzymatycznego) lub mydłem aleppo (żaden żel nie oczyści nam skóry tak dokładnie jak takie naturalne mydło). Efekt oczyszczenia skóry przechodzi po nich najśmielsze oczekiwania. Potem w roli toniku stosuję hydrolat z czystka ladanowego i na sam koniec spryskuję twarz wodą różaną. Potem daję swoje ukochane serum z witaminą C i filtr 50 Zawsze zimą stosuję krótką kurację oczyszczającą rodem z prawdziwego Spa,która polega na piciu soku wyciśniętego z cytryn, wspomagającego odchudzanie i wypłukującego toksyny. Poprawia się wtedy stan mojej skóry, która staje się bardziej gładka, jaśniejsza, zdrowsza. Często serwuję sobie wtedy też odtruwającą kąpiel z leczniczego błota,która odtruwa świetnie organizm i oczyszcza zanieczyszczoną tłustą skórę. Nie smaruje skóry po kąpieli kremem, aby nie przeszkodzić w wydalaniu trucizn. Poza tym codziennie piję herbatę z czystka(minimum 2-3) lub(i) zieloną herbatę z Kombuchą(grzyb herbaciany), które działają antybakteryjnie, oczyszczająco,antyoksydacyjnie i zbawiennie na stan mojej skóry, co jeszcze bardziej potęguje efekt oczyszczenia uzyskany po kosmetykach. Obowiązkowo jesienno-zimową porą praktykuję codziennie prysznic ciepło/zimno, aby zahartować i ujędrnić skórę, a krążenie jest po tym na 6+! Dzięki temu moja skóra ma jednolity koloryt i jest niesamowicie gładka!Oprócz tego jeszcze 2 razy w tygodniu sauna -która pozwala mi oczyścić skórę, wypocić toksyny, odświeżyć i wzmocnić organizm. Jeśli dodamy do tego minimum 6-7 h snu, który jest największym sprzymierzeńcem i najlepszym przyjacielem naszej skóry, przyspieszającym regenerację to pomimo wielu obowiązków i nieustannego zabiegania z racji bycia młodą mamy, piękny wygląd naszej skóry przerośnie nasze najśmielsze oczekiwania.

          Skomentuj


            #50
            Odp: 1 z 5 zestawów kosmetyków Dermika. Konkurs „Jesienna pielęgnacja mamy”

            Jesienią trudniej jakoś zmotywować się do jakiegoś działania. Ale żeby nie zapomnieć w tym całym zamieszaniu ogniska domowego o sobie, raz w tygodniu jest mój wieczór spa. Zamknięta łazienka, kąpiel gorąca z pianą i solami do kąpieli, przygaszone światło, klimatyczne ledy i świece, relaksująca muzyka, a potem - wcieranie, wklepywanie i nawilżanie ciała jak tylko się da, żeby maksymalnie wykorzystać ten czas dla urody

            Skomentuj


              #51
              Odp: 1 z 5 zestawów kosmetyków Dermika. Konkurs „Jesienna pielęgnacja mamy”

              Kochani, decyzja było dość trudna, bo o wiele więcej niż 5 wypowiedzi było świetnych! Niestety nie mamy na to wpływu i musiałyśmy wybrać tylko 5 zgłoszeń...
              Zestawy od Dermiki trafiają do:
              • cookiejar
              • busia18
              • mika-4
              • mulisia
              • oinoic

              Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim życzymy powodzenia w naszych innych konkursach na Babyonline.pl
              pozdrawiamy,
              Redakcja MamoToJa.pl

              Skomentuj


                #52
                Odp: 1 z 5 zestawów kosmetyków Dermika. Konkurs „Jesienna pielęgnacja mamy”

                czesc czesc

                Skomentuj

                       
                Working...
                X