Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórką"

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

    Witam serdecznie!
    Oczywiście jak wiele dziewczyn mam swoje sposoby na walkę z cellulitem i chętnie się nimi podzielę.
    Po pierwsze: masaż grapefruitowy, a po drugie: zdrowe antycellulitowe przekąski.
    Masaż jest bardzo prosty: kroimy grapefruita na pół, jedną połówkę energicznie wcieramy w prawą nogę zaczynając od łydki, idąc do góry,w kierunku uda i pośladka (żeby pobudzić krążenie), tak żeby cała noga pokryta została miąższem owoca, drugą połówką w lewą. Czekamy około 10 minut i spłukujemy nogi chłodną wodą. Jeśli mamy czas robimy masaż wodny, na przemian zimną i ciepła wodą. Efekt jest natychmiastowy, skóra staje się delikatniejsza, bardziej sprężysta, jędrniejsza.
    Po drugie: zdrowy posiłek - anytcellulitowy
    Słupki warzyw (seler naciowy, papryka żółta, czerwona, marchewka) z jogurtowym (jogurt naturalny, drobno pokrojony ogórek, rzodkiewka i pietruszka) i pomidorowym (sok pomidorowy, kiełki lucerny, pomidorek koktajlowy) dipem. Kanapka z pieczywa maca z ziołami prowansalskimi, z sałatą, plastrem szynki gotowanej odtłuszczonej bez skórki, kawałkiem wędzonego łososia, serkiem wiejskim , plasterkiem ogórka i listkiem melisy. Do tego dwie cząstki grapefruita i woda mineralna z plasterkiem cytryny i miętą. Poprawia się samopoczucie, przemiana materii i wygląd skóry.
    Do tego ruch na świeżym powietrzu, zarówno latem, jak i zimą.
    Zdecydowanie polecam i zaręczam, że efekt będzie bardzo szybki. Pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

      Mój sposób na bez cellulitu skórę?
      Dawniej jadałam słodyczy górę…
      a teraz przyszedł czas je porzucić,
      aby do skóry sprzed dwóch lat wrócić.

      Lecz to nie wszystko, powiem Wam jeszcze,
      gdy słyszę „sport” to dostaję dreszcze!
      Nie, że się sportu tak bardzo lękam,
      lecz tak go kocham, że przed nim klękam.

      Nie ma dnia u mnie bez picia wody,
      to by przyniosło ogromne szkody,
      a bez siłowni tygodnia nie ma,
      „Panie Cellulit, to do widzenia!

      Chodź widzieć nigdy już nie chcę Pana,
      zdecydowanie być wolę sama!
      Chodź mi do samotności daleko,
      gdy mam warzywa, białko i mleko!”

      Lusterko zawsze mi prawdę powie,
      a motywacja gra w mojej głowie…
      gdy ćwiczę, staje się zdrowsza jeszcze!
      A nawet mięśnie także dopieszczę!

      Deskę trzymałam już razy tysiąc,
      nożyce także, choć mogę przysiąc,
      choć bym wolała posiedzieć w kinie,
      ale cellulit tak nie przeminie!

      Skomentuj


        #48
        Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

        Moje sposoby na cellulit są róznorodne,sami zobaczcie:
        -najważniejszą rolę w walce z cellulitem odgrywa aktywność fizyczna zwłaszcza danych partii mięśniowych i to jest najistotniejsz, kremy, balsamy czy olejki tylko i wyłącznie wspomagają tę walkę, często bardzo skutecznie ,
        - swego czasu nawet korzystałam z zabiegu czekolady w salonie kosmetycznym i wspomagalam tą terapię kinezjotapingiem, który bardzo skutecznie poprawia przepływ chłonki, tkanki były fajnie odżywione, elastyczne.
        -sposobem na walkę z pomarańczową skórką jest również bardzo skuteczny i działający masaż woreczkami wypełnionymi ziarnami guarany. Wcześniej rozgrzany woreczek, pomaga w uzyskaniu efektu napięcia i ujędrnienia skóry.
        -również kolagen działa na pomarańczową skórkę. Kupuję naturalny kolagen bo jak wiadomo, kolagen działa na elastyczność,a cellulit trzeba też zwalczyć od środka,
        - piję 2 litry wody dziennie,
        - stawiam na sport tj. jazda konna,rower, jogging czy rolki.

        Dobre samopoczucie we wlasnym ciele to podstawa każdego sukcesu,a najważniejsze jest zdrowie,dieta,a ciało samo się odwdzięczy!

        Skomentuj


          #49
          Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

          Zestawy gąbek wędrują do:
          • olkkat1234
          • evelinek13
          • justaswitaj
          • wiolkak
          • mamabartoszka
          • saraswati
          • kasia1k1
          • malgorzatagrabowska
          • hannex38
          • Kamilla90

          Gratulujemy serdecznie zwycięzcom!

          Zapraszamy również do naszych innych konkursów na Babyonline.pl
          pozdrawiamy,
          Redakcja MamoToJa.pl

          Skomentuj


            #50
            Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

            Bardzo dziękuję za wyróżnienie mojej wypowiedzi. Gratuluję pozostałym laureatom.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

              Ja nie dostałam żadnej informacji o wygranej ani prośby o podanie adresu do wysyłki czy mam coś zrobić sama ?

              Pozdrawiam

              Skomentuj


                #52
                Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

                Ja też nie dostałam, ale chyba dane są w profilu....?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

                  Jeśli w profilu podane są adres zamieszkania, imię i nazwisko, to nie trzeba nic robić, wyślemy nagrodę
                  Pozdrawiamy!
                  pozdrawiamy,
                  Redakcja MamoToJa.pl

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

                    Bardzo dziękuję. Gąbki dziś do mnie dotarły. Pozdrawiam.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

                      xxxxxx

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X