Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórką"

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

    Z cellulitem trzeba walczyć przez cale życie, no chyba, ze zaakceptujemy nasz wygląd - w końcu to nie on jest najważniejszy
    Przed zajściem w ciąże chodziłam na zajęcia fitness i ćwiczyłam z Mel B przed telewizorem, dzięki czemu moje uda wyglądały lepiej. Po porodzie nie miałam już tyle czasu wolnego, a zajęcia fitness zamieniłam na długie spacery z wózkiem - w końcu ruch to zdrowie !
    Mama Nadii i Milka

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

      Ponieważ od lat zmagam się z cellulitem, nie tylko dlatego, że mam siedzący tryb pracy, a moja dieta niestety zawiera słodycze, z których trudno mi zrezygnować. Zawsze kiedy nadchodzi okres wiosny zaczynam zastanawiać się jak pokażę się w spódnicy czy tez stroju kąpielowym. Wizja jest niestety zawsze w ciemnych kolorach, dlatego aby w miarę skutecznie pozbyć się chociaż w pewnym stopniu mojego cellulitu wykonuję podstawowe domowe zabiegi i ćwiczenia.

      Przede wszystkim piję dużo niegazowanej wody ( min 2 litry dziennie), przynajmniej dwa razy w tygodniu chodzę na fitness, dużo się ruszam, ograniczam słodycze no i najważniejsze, stosuję codzienny masaż ud za pomocą odpowiedniej do tego szorstkiej rękawicy czy też kosmetyków pomagających mi na zmniejszenie pomarańczowej skorki. Kilka razy w tygodniu wykonuję też Peeling kawowy.Mieszam dwie łyżki zmielonej kawy, łyżkę soli, trochę oliwy z oliwek i gotowe. Masowanie ciała tym preparatem szybko przynosi oczekiwane efekty. Dodatkowo w celu zwiększenia skuteczności peelingu wykonuję po nim natryski. Najlepsze rezultaty daje naprzemienne, kilkunastosekundowe polewanie ciała zimną i ciepłą wodą. Po całym zabiegu dokładnie nasmarowuję ciało balsamami o działaniu modelującym bądź wyszczuplającym. Są to zabiegi jakie w dość szybkim czasie, ale muszą być systematyczne i stosowane również z odpowiedni dietą, przynoszą mi oczekiwane efekty i w skuteczny sposób zwalczając cellulit. Najważniejsze to tez samozaparcie i systematyczność w stosowaniu ćwiczeń czy kosmetyków wspomagających tą walkę z cellulitu.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

        By się pozbyć cellulitu, mam ja na to rad bez liku,
        A że cenię ja wygodę, to sposoby mam domowe!
        Alkoholu nie tykamy, kawy także unikamy,
        Wodę, zieloną herbatkę pijemy, za gazowane... podziękujemy.
        Zdrowa dieta, dużo ruchu i jest Ci lepiej nie tylko na duchu.
        Twoje ciało też Ci dziękuje, bo razem z duchem lepiej się czuje.
        Gąbki, masaże i miękkie myjki, no i koniecznie zimne natryski,
        Co wygląd skóry Twej poprawiają i pozytywnie na Ciebie wpływają.
        Nasyp na gąbkę moc morskiej soli i masuj żwawo, choć trochę boli.
        Albo mielonej kawy, cukru, oliwy, a będziesz mieć skórę niejednej divy.
        Dobrze mieć także ocet jabłkowy, do tego folia i kompres gotowy,
        Co z Twego ciała usuwa toksyny, dając ci wygląd młodej dziewczyny.
        Do tego ruchu sporo potrzeba, bo nic nam nie spadnie ot tak... z nieba!
        Więc...
        By moje ciało ruch pokochało,
        Radochę wielką z ruchu czerpało,
        Po każdych ćwiczeniach rytuał stosuję,
        Że chce współpracować bardzo mu dziękuję.
        Pierwsze co robię, gdy już potrenuję,
        To do wanny z wodą ochoczo wskakuję,
        By poty zmyć siódme, co się ze mnie lały,
        Gdyśmy z Panią Ewą razem trenowały.
        Ciało się moje odpręża, umysł w obłokach buja,
        Po tak ogromnym wysiłku, tego właśnie potrzebują.
        Peelingiem potem swe ciało traktuję,
        Który przy okazji troszkę je masuje.
        A gdy ciało moje już fajnie, świeżo się czuje,
        To balsam chłodzący (antycellulitowy oczywiście)powoli, dokładnie wklepuję.
        Wody sobie nie szczędzę i uzupełniam jej braki,
        Co bym siłę miała na kolejny wysiłek taki,
        I by również od środka dobrze nawilżone było,
        By się przez me treningi przypadkiem nie odwodniło.
        A gdy tylko wreszcie pogoda się lituje
        I nas upałami wdzięcznie potraktuje,
        Chwalę się ja wszystkim moimi wdziękami,
        Co je osiągnęłam pielęgnacją i wytrwałymi treningami

        Skomentuj


          #34
          Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

          Do walki z niedoskonałościami skóry, wykorzystuję fusy z porannej kawy męża. Dodaję do nich po wypłukaniu odrobinę kwaśnej śmietany i ulubionego żelu pod prysznic, dzięki temu, skóra po zrobieniu peelingu wygląda rewelacyjnie, jest ładnie złuszczona, nawilżona a kofeina dba o zredukowanie cellulitu, regularne zabiegi przynoszą na prawdę wymierne efekty.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

            Po pierwsze i najważniejsze jeżeli zauważysz u siebie cellulit zacznij walczyć z nim jak najszybciej i nigdy nie przestawaj. Tylko systematyczne działania mogą przynieść efekty. Każdego dnia podczas kąpieli stosuję peeling przeznaczony dla "pomarańczowej skórki", ale oprócz tego wykonuję masaż na mokro podczas kąpieli przy użyciu ostrej rękawicy, następnie stosuję balsam antycellulitowy i wykonuję kolejny masaż roleczką, zawsze w kierunku serca. W walce z cellulitem bardzo ważne jest picie dużej ilości wody szczególnie z dodatkiem cytryny. Należy pamiętać również o codziennej aktywności fizycznej babeczki Powodzenia

            Skomentuj


              #36
              Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

              Łatwo nie jest! U mnie na pierwszym miejscu jest zdrowe odżywianie i cztery razy w tygodniu 3x30 przysiadów. Do tego podczas każdej kąpieli wykonuję masaż peelingiem, który robię sama( olej kokosowy, cukier trzcinowy i olejek cynamonowy - KOCHAM ten zapach). Niestety wystarczy, że przestanę stosować dietę i robić przysiady i potworna skórka pomarańczowa wraca FUJ

              Skomentuj


                #37
                Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

                By zniwelować wszelkie nierówności w skórze/pod skórą rezygnuję z niezdrowego jedzenia i przekąsek na rzecz wody mineralnej, warzyw, kasz, ryb i owoców. Oczywiście nie obejdzie się bez ćwiczeń ujędrniających i wszelakich form ruchu. Z kolei peelingi pobudzają krążenie i pomagają pozbyć się cellulitu. Przydają się w tym celu drobno zmielone fusy kawy albo cukier. Mieszam je z oliwą z oliwek lub olejkiem arganowym i mocno masuję całe ciało. A poza tym stosuję wcierki połączone z masażem: balsamy, olejki, kremy, masła… To one, oprócz pięknego zapachu i nawilżenia, zapewniają jędrną i gładką skórę. Funduję też sobie domowe zabiegi z użyciem olejku cynamonowego, który silnie pobudza mikrokrążenie. Mieszam 4 krople olejku cynamonowego z jedną łyżką innego (w zależności od nastroju: migdałowy, kokosowy, arganowy) i masuję pomarańczową skórkę. A czasami zamieniam się w mumię, smarując ciało mieszanką olejków oraz balsamu i owijając folią Działa O, i jeszcze przekonałam się do sauny na podczerwień, która rewelacyjnie oczyszcza skórę i organizm z wszelakich toksyn. Już po dwóch seansach skóra staje się jędrniejsza (może to efekt wytopienia tłuszczu?) a ja mogę bez strachu patrzeć w lustro i wyjść do ludzi Uff, trochę pracy jest, ale żeby się udało trzeba, parafrazując Pana Kleksa: „biegać, latać, skakać, pływać, w tańcu w ruchu cellulitu się pozbywać”

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

                  Mój sposób na walkę z cellulitem to zastosowanie maści rozgrzewającej, następnie owinięcie ciała folią i ruch w formie biegu. W czasie biegu w ten sposób spala się tkankę tłuszczową i równocześnie pozbywa cellulitu.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

                    Walka z cellulitem jest długa, czasochłonna i wymaga wielu wyrzeczeń. Podjęłam takie wyzwanie i chętnie podzielę się z Wami moim sposobami.
                    *Przede wszystkim zmodyfikowałam swoją dietę. W kuchni nie używam soli. Teraz stosuję zioła. Całkowicie zrezygnowałam ze słodyczy i słodkich napoi. Piję wyłącznie niegazowaną wodę i zieloną herbatę.
                    *Od jakiegoś czasu skaczę na skakance. Często mam słomiany zapał jeśli chodzi o sport a skakanie na skakance kojarzy mi się z dzieciństwem, więc chyba dlatego skaczę regularnie. Trening ze skakanką zmusza do wysiłku całe ciało. Znalazła informację, że 5 minut skoków na skakance tak samo skutecznie ujędrnia nogi, co przebiegnięcie ok. 800 metrów. Prawda, że warto?
                    *Wykonuję domowe kosmetyki do walki z cellulitem.
                    kawa+oliwa z oliwek+cynamon+folia spożywcz= body wrapping
                    kawa+żel pod prysznic+sól himalajska+olejek pomarańczowy= doskonały peeling antycellulitowy.
                    olejek ze słodkich migdałów+ olej kokosowy+olej z awokado= idealny "balsam" do masażu
                    * Szczotkuję ciało na sucho. Kupiłam szczotkę z naturalnego włosia i codziennie poświęcam tej czynności około 5 minut podczas oglądania ulubionego serialu. Łączę przyjemne z pożytecznym.
                    *Wszędzie staram się chodzić na piechotę. Ruch sprzyja walce z cellulitem. Czy to na zakupy, czy to do lekarza czy na spacer z dzieckiem- zawsze idę pieszo.

                    To moje sposoby na walkę z pomarańczową skórką. Efekty widoczne są po jakimś czasie. Tak jak wspomniałam-potrzebna jest wytrwałość i cierpliwość. Jak mawia moja mama "Nie od razu Kraków zbudowano". Jeśli będziemy chiały, jeśli się poświęcimy to osiągniemy sukces!

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

                      (motywacja +wiedza) x wysiłek +wytrwałość do kwadratu = SUKCES
                      Wygrały marzenia...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

                        Z mojej strony brak dobrych wieści - nie ma nic bez wysiłku, a jedyną skuteczną metodą walki z cellulitem jest stosowanie wszelkich technik razem i systematycznie. A więc i zdrowa dieta i sport i masaże, peelingi, naprzemienny prysznic i smarowidła. Ale czy da się całkowicie zwalczyć cellulit? Zależy u kogo i jakie są jego przyczyny. Podczas gdy dla jednych wystarczy zrzucenie kilku zbędnych kilogramów aby pozbyć się pomarańczowej skórki, innym towarzyszy ona przed, w trakcie i po tych wszystkich zabiegach. Ja należę do tej drugiej grupy. Nawet będąc bardzo szczupłą osobą zmotywowaną do wykonywania wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych... wciąż miałam widoczny cellulit na udach. Można się zniechęcić, wiem co mówię. Ale warto próbować jeśli tylko mamy takie możliwości bo już wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych poprawia nastrój i samopoczucie, a na pewno nie szkodzi. Z pewnością nie robiąc nic - nic nie osiągniemy. Zmniejszenie grudek to już sukces! I z takich małych sukcesów cieszmy się zawsze! A dla mnie najlepszą metodą na pozbycie się cellulitu jest wyrzucenie go z głowy. Skupmy się na zdrowiu, uprawiajmy sport, zdrowo odżywiajmy się i korzystajmy z relaksujących masaży i pielęgnacji... Cellulit zaakceptujmy i zapomnijmy o nim najlepiej, bo gdy oswoimy wroga przestaje być naszym wrogiem. Kto wie ... może pewnego dnia sam odejdzie niepostrzeżenie... Mocno trzymam za to kciuki

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

                          Łaził za mną odkąd pamiętam.. nikt go nie zapraszał, nikt z nim nie gadał, nikt go nie lubił nawet, a jednak uczepił się i był. Cellulit!
                          Przyjaźnił się z łupieżem, kolegował z alergiczną wysypką.. ciągle się za nimi oglądał - oddany kumpel.. ale kiedy ich nie było sam też radził sobie całkiem nieźle, siedział i nosił się wszędzie, wygodnicki pasożyt.
                          Popsuł najbardziej udany dzień na plaży, zmusił do ubierania dłuższych spódnic, pozbawił dobrego nastroju w piękne słoneczne popołudnie..
                          był jak tasiemiec z dożywotnim pakietem przywilejów.
                          Próbowałam go podejść wiele razy.. rolkowy masaż, po którym się tylko uśmiechał, kremik od którego dostawał łaskotek.. siedział sobie dumnie i śmiał mi się w twarz.. pewnego ranka powiedziałam dość!
                          Porwałam butelkę wody mineralnej, która zawsze psuła mu nastrój, założyłam wygodne dresy i pobiegłam do parku.. humor miał mocno nie tęgi, czyżbym trafiła w dziesiątkę ? po południu trochę się rozpogodził, myśląc że przecież zna mnie dobrze.. a ja i tak nie wytrwam..
                          Dzień przerwy, dresowe spodnie, butelka wody .. do tego masaż, krem.. te same z których jeszcze niedawno tak się nabijał..Wytrwałam!
                          Tym razem już nie miałam wątpliwości - to działa!
                          Pomieszkał jeszcze jakieś trzy miesiące..
                          zapłacił za nie bardzo dużą cenę - ze smutku zanikał w oczach każdego dnia..
                          pewnego ranka wyniósł się na dobre..

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

                            Z tematem tym jestem na Ty od dłuższego czasu. Początkowo myślałam, że musimy się zaprzyjaźnić, bo cóż czas płynie, lata lecą. Potem przyszła rezerwa i sceptyczne traktowanie. Teraz wręcz się nienawidzimy. To znaczy dokładniej ja cellulitu a on mnie, bo go zaczęłam zwalczać i widzę tego efekty:
                            - do swojej diety wprowadziłam otręby, musli, zieloną herbatę,
                            - pilnuję się, by nawadniać skórę od środka i piję 1,5 litra wody dziennie, dla kogoś kto pije mało to wyczyn, ale z czasem przechodzi to w nawyk i nawet nie wiemy, kiedy taką ilość wody opróżniamy,
                            - stosuję zimno gorące prysznice i tak bezpośrednio atakuję wroga,
                            - staram się ćwiczyć, a w sieci masę jest wskazań jakiego rodzaju ćwiczenia zwalczają cellulit,
                            - często prysznic zmieniam na kąpiel w wannie z olejkami cytrusowymi,
                            - stosuję gotowe peelingi do walki z cellulitem,
                            - dwa razy w tygodniu sama przygotowuję maseczkę z aloesu, który mieszam z mąką ziemniaczaną, nacieram miejsca z cellulitem, owijam folią spożywczą i zostawiam na 20 minut - efekty doskonałe, ale trzeba się przyłożyć i stosować regularnie!
                            I zapewne można stosować jeszcze różne sposoby i kosmetyki (na rynku dostępna cała gama), ale żeby walka z wrogiem była skuteczna, najważniejsza jest regularność podejmowanych działań, bez tego żadnych spektakularnych efektów nie osiągniemy. A przy systematyczności może uda nam się pokonać cellulit bez wydawania fortuny. Ja widzę u siebie efekty.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

                              Uwielbiam pomarańcze, ten smak, zapach ale skórki pomarańczowej na mojej skórze po prostu nienawidzę.
                              Walczę z nią na różne sposoby i póki co odkryłam jeden nawet trochę skuteczny.
                              Jest to okład z cytryny. Raz w tygodniu miejsca narażone na to paskudztwo smaruję sokiem z cytryny a dodatkowo nakładam plastrami tego owocu. Następnie owijam wszystko folią spożywczą i odczekuję godzinę w między czasie popijając sokiem ze świezo wyciśniętego grapefruita. Po godzinie balsam antycelluitowy ....
                              Tak więc mała cytrynka na dużego pomarańcza.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

                                Najbardziej sprawdzony sposób na walkę ze skórka pomarańczowa to regularne sesje w saunie. Wygrzanie ciała i uczestniczenie w seansie aromaterapeutycznym w saunie fińskiej zwany naparzaniem. Owo Naparzanie potęguje dobroczynne działanie sauny. Skóra pobiera powietrze wraz z olejkami eterycznymi. Tak samo układ oddechowy i właśnie Nasze uda, biodra i pośladki narażone na cellulit. Po takiej 15 minutowej sesji wchodzę do beczki z lodowatą wodą , gdzie średnia temperatura to 5-6 stopni. Wytrzymuje jak najdłużej i wychodzę...po takim relaksie moja skóra czuje sie uelastyczniona i odprężona, a skórka pomarańczowa znika przy regularnym stosowaniu. Polecam wszystkim, przyjemne z pożytecznym.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X