Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórką"

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórką"

    Weź udział w naszym konkursie „Walczymy z pomarańczową skórką” - dodaj do naszego wątku konkursowego kilka zdań o tym, jaki jest twój sposób na walkę z cellulitem. Do wygrania 10 zestawów marki Calypso: gąbka antycellulitowa dla mamy oraz urocza rękawica-maskotka do mycia dla dziecka.



    Kąpiel w specjalnych solach do kapieli, peeling, masujący sprzęt, zabiegi w salonie kosmetycznym, specjalna dieta, a może olejek połączony z masażem? Co jest najskuteczniejsze, jeśli chodzi o walkę z cellulitem?
    Wiele kobiet boryka się z problemem pomarańczowej skórki, czyli cellulitem – jedne z nas radzą sobie z nią skuteczniej, inne trochę mniej (ale chciałyby poznać sposób idealny!). To problem, który szczególnie jest ważny dla nas latem – każda z nas chciałaby przecież pokazać swoje ładne zadbane nogi np. w krótkich spodenkach. Znasz sposób, który działa cuda? Świetnie!
    Opowiedz nam o swoim sposobie na walkę z tzw. pomarańczową skórką, czyli cellulitem - wygraj świetną nagrodę!

    Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

    Napiszcie na naszym forum (w wątku konkursowym poniżej) kilka zdań na temat swojego sprawdzonego sposobu na walkę z cellulitem.
    Do wygrania 10x zestaw od Calypso: gąbka antycellulitowa dla mamy oraz myjąca rękawica dla dzieckazobacz nagrody w konkursie!

    Konkurs trwa od 14.08.2017 do 28.08.2017
    Zobacz też:
    Regulamin konkursu
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

    Mój sposób na walkę z cellulitem:
    Wieczorny rytuał: Na początku miejsca problemowe polewam z prysznica na przemian zimną i gorącą wodą, aby zwiększyć ukrwienie (ok.3 min.). Następnie nakładam peeling: fusy z kawy+ cukier+olejek migdałowy. Pocieram i masuję intensywnie obszary pokryte cellulitem 5 min. Po tym czasie zawijam nogi, pupę i brzuch w folię do żywności. Zostaję w tym na ok. 1 godzinę. Następnie wszystko spłukuję, nakładam odrobinę olejku migdałowego i sięgam po bańkę chińską. Wykonuję delikatny masaż po problemowych miejscach. Skóra ma być czerwona, ale bez siniaczków. Nadmiar olejku wmasowuję w skórę delikatnie, aby "uspokoić" skórę
    Odpowiednia dieta: wyeliminowanie słodyczy, białego pieczywa, pszenicznych makaronów, majonezu itp. Wypijanie dziennie 1,5-2 l wody mineralnej najlepiej bogatej w wapń. Picie codziennie szklanki orzeźwiającego napoju: woda+ starty imbir+ ogórek zielony + cytryna. Sięganie po produkty mało przetworzone, bogate w błonnik (chleb graham, kasze (gryczana, jaglana), dużo świeżych warzywa)
    Aktywność fizyczna: dużo spaceruję (ok. 6-8 km dziennie), windzie mówię "Nie" i wybieram schody, 3 razy w tyg. biegam ok. 40-50 minut, 3 razy w tyg. jeżdżę na rowerze ok 1h. Do tego raz w tygodniu joga, zumba i zajęcia ze sztangą.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

      Witam. Ja, aby walczyć z cellulitem, po wieczornej kąpieli nakładam na najbardziej narażone partie ciała maskę borowinową, owijam folią spożywczą i odczekuję co najmniej 1 godziny. Po upływie tego czasu, spłukuję maskę na przemian ciepłą i zimną wodą, aby poprawić ukrwienie skóry. A następnie wmasowuję w skórę oliwkę.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

        Moim sprawdzonym sposobem jest czynność, którą powtarzam trzy razy w tygodniu; czyli: robię miksturę z miody lipowego, żółtko i kasza manna. Nakładam to na uda i brzuch owijajac to folia i tak trzymam 15 min. Następnie idę pod prysznic zmywam dokładnie ciepłą wodę, a następnie przez 5 - 8 minut zlewam uda i brzuch raz ciepłą a raz zimną wodą. Naprawdę polecam.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

          Cellulit to podstępna bestia , z którą nie łatwo wygrać. Zupełnie nie wiem dlaczego upatrzył sobie właśnie nas - KOBIETY. Przecież są jeszcze faceci! Ale nie, bo po co to ich przyatakować ! No nic, skoro już nie da się tego zmienić, pozostaje nam jedynie walka. I to nie łatwa walka. Myślę że najskuteczniejszym sposobem walki z cellulitem jest sport i H2O. Wysiłek fizyczny utrzymuje ciało w dobrej kondycji, a woda wspaniale nawilża. Jak jeszcze połączymy to z masażem miejsc, na których ten "bazyliszek" grasuje, to już super. Nie muszą być to profesjonalne zabiegi. Masaż pod prysznicem przy użyciu odpowiednich kosmetyków również może dać super efekty. Najważniejsza jest wytrwałość i konsekwencja w tej trudnej walce. A więc KOBITKI, DO BOJU!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

            POMARAŃCZOWY NIEPRZYJACIEL


            Cellulit jest moim utrapieniem,
            a jego pozbycie się moim marzeniem!
            Ja to swoje marzenie już prawie spełniłam
            i w pewnym stopniu cellulitu się pozbyłam.
            Najpierw wykonywałam peeling kawowy,
            taki przez siebie przyrządzony, naturalny, a jego zapach jest wyjątkowy.
            Ciało bańkami chińskimi również masowałam
            i w niektórym miejscach mojego nieprzyjaciela zlikwidowałam.
            Moje ciało balsamem ujędrniającym smaruję,
            a również oliwką arganową je pielęgnuje.
            I jeszcze mój jeden sposób domowy:
            to masaż ud szczotką do włosów- po nim efekt jest wyjątkowy.
            Może i jest to pomysł trochę zwariowany,
            ale przeze mnie baaardzo doceniany.
            Teraz już wiecie,
            jakie są moje sposoby na pozbycie się cellulitu na tym świecie!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

              Najlepszy sposób na walkę z cellulitem to dużo zdrowego ruchu!! U nas są to codzienne długie spacery z córeczką. Obie strony zadowolone córcia bo podziwia świat podczas spaceru, i ja mama, bo pozbywam się wstrętnego cellulitu. Dodatkowo stosuję 3 razy w tygodniu peeling z fusów kawy, gdy robimy to regularnie naprawdę działa!! I piję dużo, dużo wody.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

                hmmm...nie znalazłam nic co by mi pomogło.Była dieta, oliwka i różne kremy antycellulitowe , był prysznic zimno-ciepły były peelingi niestety celulit mnie lubi i nie chce zniknąć...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

                  O moją skórę dbam pieczołowicie,
                  w końcu jest jedna na całe życie.
                  Każdego dnia specjalistyczną kurację stosuję
                  i zdrową skórą cały rok się raduję.
                  Gdy skóra z niekorzystnymi warunkami się zmaga,
                  tylko właściwa i systematyczna pielęgnacja jej pomaga.
                  Niedawno z marką Elancyl zaczęła się moja przygoda,
                  a stosowanie tych kosmetyków to czysta przyjemność i wygoda.
                  Moja skóra przed nadejściem lata wystawiana jest na ciężką próbę,
                  jednak z Elancyl Slim Design Cellulite nie będzie skazana na zgubę.
                  Pielęgnacja skóry to bardzo ważna sprawa,
                  a z Elancyl to także świetnia zabawa.
                  Ulubiony krem i balsam dbają o nawilżenie każdego ranka
                  i moja skóra jest piękna niczym pierwsza wiosenna sasanka.
                  Dwa razy dziennie balsam delikatnie w ciało wmasowuję
                  i z braku pomarańczowej skórki mocno się raduję.
                  Pomarańczowa skóra zostanie już tylko przykrym wspomnieniem,
                  bo seria wyszczuplająca okazała się moim wybawieniem.
                  Nie rezygnuję z ruchu, bo nawet krótkie spacery
                  są pożyteczne dla mojej skóry i mojej cery.
                  Witaminy i zbilansowana dieta także czynią cuda,
                  dzięki nim walkę z cellulitem wygrać mi się uda.
                  Zapewniam organizmowi od wewnątrz solidne nawilżenie,
                  dbając o odpowiedniej ilości wody dostarczenie.
                  Dbam także o bawełniane dla ciała odzienie,
                  dla mojej skóry to prawdziwe wybawienie.
                  Z uśmiechem na twarzy słońca wypatruję,
                  gładką i jędrną skórę ochoczo demonstruję.
                  I już pomarańczowej skórki się nie boimy,
                  bo z Elancyl bardzo się lubimy!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

                    Tak szczerze mówiąc to nie ma trwałego sposobu na pozbycie się pomarańczowej skórki raz na zawsze, bo jej "powrót" czy też po prostu "nasilenie" (bo ponoć każda kobieta go ma tylko w innym stopniu) zależy od naszego trybu życia, przyzwyczajeń, gospodarki hormonalnej. Ja osobiście po sobie widzę, że zmniejsza mi się cellulit, kiedy piję codziennie dużo czystej wody (ilość zależy od codziennych aktywności), dużo chodzę, zamieniając transport miejski na swój nożny i dodatkowo, kiedy udaje mi się nie sięgać zbyt często po słodycze. To moje zauważalne sposoby, które akurat na mnie działają, więc mogę je polecić również innym.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

                      Mój sposób na celulit to złota piątka zasad które przetestowałam na sobie i u mnie zagwarantowały sukces w walce z tym paskudztwem.
                      1. DUŻO RUCHU. Czy to jazda na rowerze, czy bieganie, czy siłownia - ruch w każdej postaci jest dobry dla naszego całego organizmu, dzięki niemu spalamy tkankę tłuszczową i ujędrniamy skórę a o to przecież chodzi :-)
                      2. DUŻO WODY - im więcej wody tym lepiej, moje minimum w ciągu dnia to 1,5 litra ( nie licząc kawy, herbaty itp)
                      3. ODPOWIEDNIA DIETA - śmieciowe jedzenie czyli fastfudy rujnują nasze zdrowie i w znaczący sposób przyczyniają się do powstawania celulitu. Hamburgerom i frytkom mówimy NIE!
                      4. MASAŻ, może być podczas wieczornej kąpieli lub pod prysznicem, można użyć specjalnych do tego celu wymyślonych urządzeń, gąbki lub własnych palców, ważne aby wykonywać go energicznie, kolistymi ruchami i zawsze w stronę serca, czyli od stóp w górę, poprawia przepływ limfy, rozbiją grudki tłuszczu pod skórą, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna jędrna i wygładzona
                      5. DOBRY KREM/BALSAM antycelulitowy- dobrej jakości produkt na pewno wspomoże spalanie celulitu i pozbędziemy się skórki pomarańczowej szybciej.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

                        U mnie najbardziej skutecznym sposobem zlikwidowania cellulitu jest peeling z fusów kawowych. Zabieg ten robię regularnie 2 razy w tygodniu. Codziennie z wypitej przeze mnie kawy zbieram fusy do słoiczka, a przed peelingiem mieszam je z niewielką ilością żelu do kąpieli i przy pomocy szorstkiej gąbki okrężnymi ruchami masuję miejsca szczególnie narażone na powstawanie cellulitu.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

                          Witam,

                          Oj cellulit to prawdziwa zmora! By choć trochę stłamsiśc pomarańczowego potwora piję dużo wody, nie tylko dla ochłody. Ponadto kremy z kofeiną w uda regularnie wklepuję i na rezultaty cierpliwie oczekuję. Na zajeciach CELLU-STOP w klubie starannie wykonuję ćwiczenia i patrze czy moja skóra na udach się zmienia. Przy podjętych trudach nie tracę nadziei, że mój wygląd się kiedyś odmieni, bo gdy cellulit oprócz na udach jest jeszcze mocno w głowie to wtedy nawet sam święty nie pomoże. Dlatego z uśmiechem patrze na moje uda i wiem, że walka z cellulitem na pewno się uda.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

                            Jak prawie każda kobietka po 30 roku życia i ja mam pomarańczową skórkę... ale ale To nie koniec swiata Można tamu zapobiec! Chociaż nie zagraża on życiu ani zdrowiu kobiety, wpływa na obniżenie samoceny i rodzi kompleksy. Nie pozwolmy na to dorgie Panie! Piję zioła które sa magiczne i zdrowe! Z czarnej rzepy, mniszka oraz ostropestu warto przygotowywać napary do picia, które są pomocne w usuwaniu toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, które są współodpowiedzialne za powstawanie cellulitu.
                            Dobra dieta, odpowiedni kosmetyk, domowe sposoby ale również i ciwczenia !Musimy włączyć ćwiczenia antycellulitowe. Pomogą one nie tylko osiągnąć szczuplejszą sylwetkę, ale przede wszystkim doprowadzą do spalenia tłuszczu gromadzącego się w miejscach objętych pomarańczową skórką. Ja uwielbiam masaż który wykonuję samodzielnie Pobudza on krążenie krwi i limfy oraz prawidłowe funkcjonowanie skóry. Pozytywnie wpływa na jej ujędrnienie. Części ciała, na których występuje cellulit należy masować przy pomocy ruchów okrężnych oraz przepychających, przy jednoczesnym uciskaniu mięśni.
                            Drenaż limfatyczny wykonujemy przy użyciu gąbki bądź szorstkiej rękawicy, zaczynając od kolan w górę.
                            Krążenie krwi na udach oraz pośladkach poprawić możemy także masażem wodnym. Podczas codziennego prysznica należy te części ciała obmywać na przemiennie ciepłym i zimnym strumieniem wody.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

                              Moja walka z pomarańczową skórką rozpoczęła się całkiem nie dawno. Jeszcze jakiś czas temu cieszyć się mogłam piękna i równomierną skórą na całej powierzchni ciała lecz do czasu.. wszystko co piękne szybko się kończy.. Ale spokojnie ze wszystkim my kobiety doskonale potrafimy sobie dać przecież radę Na samym początku zakupiłam dobry krem i wklepywałam tylko ten środek lecz szybko zrozumiałam ze tym wielkich cudów nie zdziałam. A więc zaczęłam porządnie brać się za ten nieszczęsny cellulit. Gdy wstawałam każdego ranka robiłam peeling z kawy własny domowy i owijałam się folią na początku wydawało mi się to dość śmieszne hmm aż do czasu... wieczorem natomiast masowałam po ok 30 minut każde udo specjalną gąbką, a na końcu wklepywałam krem.. w ciągu dnia gdy znalazłam troszkę czasu wolnego masowałam uda olejkiem mocno go wcierając. I muszę stwierdzić że było naprawdę warto a skórka się poprawiła

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X