Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

    Mój kosmetyk idealny to bezapelacyjnie tusz do rzęs!
    Jak to zwykle bywa, w biegu kanapki szybki kęs,
    torba w rękę, załatwienia..
    praca, szkoła, inne zamartwienia.
    Ale przynajmniej zawsze wiem, że nawet w korku chwile dwie,
    dwa machnięcia - i tadam! - oczka, które widać ledwie,
    teraz pięknie podkreślone!

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

      Niezastąpionym kosmetykiem dla mnie jest tusz do rzęs a to dlatego że jestem blondynką i mam jasne rzęsy, bez tuszu wyglądam jakbym ich nie miała, więc ten kto wymyślił tusz do rzęs powinien dostać Nobla. Już mam taki nawyk że wstaje rano i sięgam po tusz do rzęs, gdy je pomaluje od razu wyglądam bardziej kobieco i czuję się pewna siebie.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

        Najważniejszy a zarazem niezbędny kosmetyk do wykonania makijażu to dobrze dobrany podkład,a dlaczego?Dlatego że dzięki niemu moja twarz wygląda na promienistą i idealną ponieważ on maskuje wszystkie niedoskonałości dlatego też zawsze wybieram podkład kryjący.Po to aby spełniał wszystkie swoje funkcje zawsze dbam o bardzo dobre nawilżenie mojej cery.Pięknie wymalowane oczy czy usta nigdy nie będą atrakcyjnie wyglądać jeżeli twarz będzie ziemista na której problemy będą widoczne.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

          Ja nie wyobrażam sobie makijażu bez tuszu do rzęs. Mogę nie mieć podkładu, pomalowanych ust, ale bez pomalowanych rzęs czuję się naga. Tak naprawdę to rzęsy nadają twarzy i spojrzeniu piękny wygląd.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

            Kosmetyk nr 1 bez którego sobie nie wyobrażam funkcjonowania to podkład. Przy 7 miesięcznym ząbkującym=niespiącym dziecku w szczególności. Powinno być to refundowane gdyż nie użycie podkładu może spowodować zawał osób mnie mijających na spacerze z dzieckiem a o obywateli trzeba dbać. :-)

            Skomentuj


              #36
              Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

              Nie wyobrażam sobie makijażu bez mojej ukochanej kredki koloru czarnego.którą delikatnie maluję dolną część.oka od połowy i górną część powieki.również od.połowy Przez.to że Noszę okulary moje.oczy są o wiele mniejsze.kiedy delikatnie podkreślę je czarną.kredką.stają się zauważalne i optycznie większe nawet w upalne.dni.kiedy nie nakładam żadnych fluidow czy pudrow to kredka na oku musi być!

              Skomentuj


                #37
                Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                Kosmetyków u mnie wiele,
                Wszystkie są jak przyjaciele,
                Bo urodę podkreślają
                I pewności mi dodają! <3

                Kiedy czasu mi brakuje,
                A wyjść z domu potrzebuję,
                To wybieram tusz do rzęs,
                By mej twarzy nadać sens!

                W mig podreśla me spojrzenie,
                Rzęsy piękne jak marzenie,
                Tak uwagę przyciągają,
                Inne braki się chowają!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                  Podstawą mojego makijażu i jednocześnie kosmetykiem, bez którego nie mogę się obejść jest TUSZ DO RZĘS– Czarny! Nie wyobrażam sobie swojego codziennego makijażu bez niego. Najbardziej lubię tusze do rzęs, które zarazem pogrubiają i wydłużają moje rzęsy, ale pozostawiają je niesklejone. W takich rzęsach najlepiej się czuje – maksymalnie wydłużonych, zalotnie podkręconych, a także pogrubionych. Przede wszystkim bardzo lubię, kiedy tusz do rzęs daje tzw. „efekt sztucznych rzęs”. W ten sposób rzęsy mojemu spojrzeniu dodają pewnego uroku oraz zjawiskowości. Uważam, że każdy makijaż wymaga ekstremalnie i zniewalająco podkreślonych rzęs. Nasze spojrzenie w ten sposób otrzymuje pewną głębię, a zarazem smak pewnej tajemnicy. Mascara w mojej kosmetyczce stanowi mój osobisty „must have” i nie wyobrażam sobie bez niej codziennego makijażu !

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                    Puder w mojej kosmetyczce nigdy się nie nudzi,
                    ma zajęcie zawsze, gdy mam wyjść do ludzi.
                    Przydaje się z rana, zwłaszcza jak jestem niewyspana.
                    Rozświetlający pyłek nakładam pod oczy
                    i już mogę śmiało do biura wkroczyć.
                    Koło południa puder matujący śpieszy z pomocą,
                    zanim czoło i nosek na maksa się rozświecą.
                    Na wieczorne wyjście robię kumulację.
                    W strefie T mat przeprowadza akcję,
                    na policzkach skrzące drobinki ożywiają karnację.
                    Gdy wykończę makijaż tak perfekcyjnie,
                    wiem, że będę bawić się rewelacyjnie!
                    Tak oto małe, skromne pudełko przynosi kobiecie radość wielką

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                      nie wyobrażam sobie makijażu bez tuszu do rzęs. nic tak nie podkreśla kobiecego spojrzenia jak idealne rzęsy gdy oczy są ładnie podkreślone wtedy nikt nie zauważy reszty niedoskonałości na twarzy, ponieważ skupi się tylko na naszych oczach.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                        Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, a uśmiech jest najprawdziwszy, kiedy jednocześnie uśmiechają się oczy. To właśnie na skupiam się przede wszystkim podczas makijażu. Zabrzmiało poważnie, ale nie spędzam przed lusterkiem godziny Maluję rzęsy TUSZEM do rzęs, doprawiam iskierką uśmiechu i jestem gotowa do podboju świata Tylko tyle (i aż tyle) wystarczy, żeby oczy zyskały odpowiednią oprawę, a ja pewność siebie doprawioną seksapilem

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                          Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, a uśmiech jest najprawdziwszy, kiedy jednocześnie uśmiechają się oczy. To właśnie na oczach skupiam się przede wszystkim podczas makijażu. Zabrzmiało poważnie, ale nie spędzam przed lusterkiem długich godzin Maluję rzęsy TUSZEM do rzęs, doprawiam iskierką uśmiechu i jestem gotowa do podboju świata Tylko tyle (i aż tyle) wystarczy, żeby oczy zyskały odpowiednią oprawę, a ja pewność siebie doprawioną seksapilem

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                            nie wyobrażam sobie makijażu bez bazy wygładzającej pod podkład, cóż nam ds makijaż bez tego kosmetyku. Nasza skóra zostaje nawilżona i dzięki temu makijaż lepiej wygląda, zwłaszcza gdy tak jak ja kbieta ma tendencję do wysuszania skry.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                              Zacznijmy od tego, że makijaż jest moją największą pasją, uwielbiam to uczucie wolności i niezależności, którą mi daję, możliwość transformacji w kogoś zupełnie innego w dowolnej chwili. Niemniej jednak, na co dzień najważniejszy jest dla mnie umiar oraz subtelny efekt, dlatego też moim kosmetykiem niezastąpionym jest błyszczyk, zwłaszcza teraz w porze wakacji kiedy rozgrzewające promyki słońca otulają nasze ciało i twarz, pięknie odbijając refleksy światła, wywołane nałożeniem na usta ulubionego błyszczyka. Dzięki aplikacji takiego eliksiru rozświetlającego, mogę nadać swoim ustom niepowtarzalny, wręcz hollywoodzki blask, uzyskując kuszący i uwodzicielski wygląd, a jednocześnie bardzo subtelny i nie rzucający się w oczy. Błyszczyk, zwłaszcza w kolorze soczystej fuksji bądź bladoróżowej peoni, podkreśla kolor miodowo-karmelowej opalenizny i wywołanych nią brzoskwiniowych rumieńców. Stosowanie błyszczyka dodaje mi blasku, świeżości, sprawia, że mój wizerunek jest odzwierciedleniem młodzieńczego wigoru i energii w każdej sytuacji. Dlatego, więc to właśnie błyszczyk jest kosmetykiem, z którym nie potrafię się rozstać. A dzięki iluzji optycznej możemy nieco powiększyć i wyeksponować nasze usta – makijaż to w końcu sztuka, czasem nawet sztuka wizualnej manipulacji.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                                Dal mnie niezastąpionym kosmetykiem do makijażu jest baza pod makijaż. Ładnie wyrównuje koloryt skóry, robi taką "jedwabną powłoczkę" dzięki której podkład lepiej kryje niedoskonałości skóry.
                                Wcześniej przed nałożeniem podkładu stosowałam krem do twarzy ale nie przynosił takich efektów jak baza. Następną jej zaletą jest to, że dużo lepiej jest zmyć make up. Co nie znaczy, że makijaż przez bazę jest nietrwały! Jeśli chcemy zmyć go, wystarczy dobre mleczko lub płyn miceralny i makijaż za jednym pociągnięciem ładnie się zmywa pozostawiając naszą skórę gładką i nawilżoną. Uwielbiam to uczucie



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X