Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

    Weź udział w naszym konkursie „Kosmetyk idealny” - dodaj do naszego wątku konkursowego kilka zdań o kosmetyku do makijażu bez którego nie wyobrażasz sobie życia. Do wygrania 3 zestawy kosmetyków do makijażu Jane Iredale.


    Każda z nas jest piękna, tu nie ma o czym dyskutować Nie od dziś jednak wiadomo, że makijaż wzmacnia pewność siebie, poprawia wygląd i samopoczucie. Napewno masz w swojej kosmetyczce taki produkt bez którego nie wyobrażasz sobie swojego makijażu - czy to korektor pod oczy dla niewyspanej mamy niemowlaka, czy może henna na rzęsach dla wiecznie zabieganej mamy przedszkolaków. Opowiedz nam o swoim idealnym kosmetyku, bez którego nie wyobrażasz sobie swojego makijażu i dlaczego właśnie taki jest twój wybór - wygraj świetną nagrodę!

    Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?
    Napiszcie na naszym forum (w wątku konkursowym) kilka zdań na temat jakiegoś kosmetyku do makijażu, który uważacie za niezbędny podczas wykonywania makijażu i dlaczego właśnie to ten kosmetyk jest niezastąpiony.

    Do wygrania 3x zestaw kosmetyków do makijażu Jane Iredale! - zobacz nagrody w konkursie!


    Konkurs trwa od 11.07.2017 do 25.07.2017

    Zobacz też:
    Regulamin konkursu

    By wziąć udział w konkursie, napisz kilka słów od siebie poniżej!
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

    Moja skóra, pomimo dojrzałości, jest pełna niedoskonałości. Bardzo długo szukałam podkładu, który będzie pasował do mojej skóry i współgrał z nią idealnie. Wypróbowałam wiele marek, nawet tych "z bardzo wysokiej półki". I efekt zwykle był ten sam, że odcień podkładu pięknie zlewał się kolorytem skóry, tuszował mankamenty, ale po kilku godzinach zaczynał się świeci, mój koszmar !!! Marzyłam o skórze gładkiej, matowej i rozjaśnionej. Kiedyś na próbę w Rossmanie kupiłam w akcji "podkłady i pudry 49% taniej" właśnie podkład Cover sensation długotrwały podkład kryjący Eveline. I zachwyciłam się ! Przede wszystkim podkład dał mi gwarancję matowej i pięknej twarzy przez cały dzień. Twarz stała się świetlista, gładka, rozpromieniona. I pomimo robionego na szybko rano makijażu, z tym podkładem osiągałam efekt jakbym na poranny makijaż poświęcała godzinę lub lepiej. Jestem pracującą mamą dwójki małych dzieci (żłobek i przedszkole). Dlatego po pracy staram się cały czas poświęcać dzieciom. W związku z tym domowe obowiązki wykonuje, kiedy dzieci pójdą spać. Sypiam mało (za mało !!!), co zwykle było po mnie widać a pokład Cover sensation Eveline spowodował, że nawet, kiedy padam w pracy z nóg to i tak wyglądam jakbym była wyspana i wypoczęta, jak po egzotycznych wakacjach lub pobycie w Spa. Uwielbiam go i powoli zaprzyjaźniam się z innymi kosmetykami tej marki. Dla mnie ten podkład to moje osobiste odkrycie. Nie wyobrażam sobie bez niego idealnego makijażu.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

      Rozświetlacz! Nie wiem kto wymyślił to cudo ale jestem mu dozgonnie wdzięczna. Myślę nikt nie wpadł na pomysł stworzenia rozświetlacza, sama bym go stworzyła! Uwielbiam go za to że mogę mojej zmęczonej, poszarzałej cerze dodać blasku kilkoma ruchami pędzla. Użyty w kącikach oczu, rozświetla spojrzenie, nad policzkami optycznie wysmukla twarz, nad ustami powiększa usta. Jak dla mnie kosmetyk wielofunkcyjny, rewelacja!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

        Kosmetykiem, bez którego nie wyobrażam sobie mojego makijażu jest tusz do rzęs. Mam bardzo jasną karnację i niebieskie oczy, więc właśnie ten produkt sprawia, że wszyscy koncentrują się na moich oczach. Oprócz tego tusz do rzęs powiększa moje oczy optycznie. Sprawia to wrażenie wiecznie szczęśliwych oczu. Na co dzień używam tylko tego kosmetyku, ponieważ jako matka i żona spadają na mnie wszystkie obowiązki. Szminki-zmazują się, podkład gdzieś wyparuje podczas gotowania, a siedząc większości w domu z dzieckiem nie mam potrzeby używania cieni, czy eyelinera. Tak, więc do podkreślenie urody w tych warunkach maminych sprawdza się tusz do rzęs. Z nim nigdy nic się nie dzieje

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

          Dla mnie takim niezbednikiem jest krem BB. Temu kto go wymyślił należą się brawa i podziękowania Nie jest on tak cięzki jak podkład, a skóra dzięki niemu jest pięknie wyrównana, ma ładny kolor, nie widać na niej zmęczenia. Do tego krem jest bardzo wydajny.
          Nakładam go codziennie rano i w ciągu dnia nie muszę nic poprawiać. Jestem mamą dwóch dziewczyn i nie miałabym na to czasu. Uwielbiam krem BB i wierzcie mi lub nie, nie ruszam się bez niego na żaden wyjazd, na żadne wakacje.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

            Uwielbiam makijaż, ale szczególnie cieszę się z mody na rozświetlanie. Bardzo podoba mi się samo słowo ,,rozświetlający", bo kojarzy się tak ciepło, pozytywnie, po prostu dobrze! Olśnić kogoś lub zabłysnąć, to przecież nic innego, niż zrobić najlepsze możliwe wrażenie. Ale do rzeczy - sam kosmetyk również uważam za pozytywny! Na przekór całemu stereotypowemu, staremu podejściu, rozświetlaczem nie ,,tuszuje" się ,,mankamentów", a podkreśla odważnie to, co piękne. Ta świadomość, że ma się mocne strony jest potrzebna każdej kobiecie i człowiekowi, ale mamom szczególnie! W świecie, gdzie każdy lubi nas krytykować i dawać nieproszone rady, każda metoda budowania poczucia wartości ma sens. Nie, nie chodzi mi o to, by budować je na lśniącym pyłku, ale by był małym, przyjemnym symbolem

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

              Jestem blondynką z jasną cerą, na której po 30tce pojawiły się przebarwienia. Kiedyś nie wyobrażałam sobie makijażu bez tuszu do rzęs, bo mam jasne, ale dzisiaj absolutnie podstawowym dla mnie kosmetykiem do makijażu jest krem koloryzujący z filtrem 50+, którego używam przez wszystkie cztery pory roku. Wypróbowałam ich wiele, aż znalazłam ten jeden idealny, któremu jestem wierna, jak mężowi... Jest lekki, nie sprawia, że skóra wygląda na tłustą, wyrównuje koloryt, zabezpiecza przed promieniami słonecznymi, nawilża i sprawia, że moja twarz wygląda zdrowiej. Mimo, że nie jest typowym kosmetykiem do makijażu, to dla mnie jest on absolutną podstawą, bez której nie wyobrażam sobie obecnie wyjścia z domu !!! Gdybym była zesłana na bezludną wyspę i miała wybrać jeden kosmetyk, wybrałabym właśnie ten...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                Moim najważniejszym kosmetykiem jest UŚMIECH

                Dlaczego?

                Uśmiech jest najlepszą kosmetyką do użytku zewnętrznego i najlepszym lekarstwem do użytku wewnętrznego.
                Uśmiech jest najlepszym kosmetykiem dla każdej kobiety, który nawet nadużywany, nie szkodzi..

                PRZESYŁAM SZEROKI UŚMIECH DLA WSZYSTKICH MAM I WSZYSTKICH KOBIET!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                  Moim niezastąpionym kosmetykiem jest tusz do rzęs Pupa. Rzęsy podkręca, wydłuża, a nawet uzupełnia mi braki w rzęsach w jednym miejscu. A poza tym to niesamowite, że coś co jest do rzęs jest super, nazywa się Pupa i wcale nie jest do pupy.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                    Zdecydowanie paletka do brwi !!!!!
                    Uważam, iż pięknie podkręslone brwi oraz rzęsy wystarczą by kusić!! Nie jestem zwolenniczką pudrów, fluidów choć moja cera nie jest idealna stawiam na naturalność! Ale oko podkreślone powinno być Tu niezastąpiona jest dla mnie paletka do brwi. Osobiście użwam Rimmel, Brow This Way, Sculpting Kit- jest dostępny w każdej drogerii, bardzo trwały, ławy w użyciu i mega wydajny!! Malutki więc zmieści się w każdej kosmetyczce, torebce! Zestawy kolorów są bardzo twarzowe, neutralne, można dopasować sobie któryś do typu urody. Najważniejszy dla mnie jest efekt- choć pomalowane nadal są naturalne !! Polecam gorąco !!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                      Puder i szminka, to dwa kosmetyki, bez których nie wyobrażam sobie makijażu. Absolutnie nie mogłabym się rozstać z pudrem matującym. Popularne "przypudrowanie noska" w ciągu dnia jest dla mnie niezbędnym atrybutem mojej codzienności. Moja skóra ma tendencję do szybkiego błyszczenia się i nie chodzi tylko o nosek, a całą słynną strefę T. Poza tym przynajmniej raz w miesiącu, z powodu burzy hormonalnej mam problem z małymi niespodziankami na twarzy. Świetnie sprawdza się przy tym matujący puder, który nie tylko matuje, ale też świetnie maskuje.
                      Z kolei szminka to taka kropka nad „i” w makijażu. Czerwona szminka poprawia mi nastrój i dodaje pewności siebie. Szminka wieńczy makijaż, dodaje mu szyku i elegancji. Myślę podobnie, jak Coco Chanel, a mianowicie: "Jeśli jesteś smutna, nałóż więcej szminki i atakuj!". Z czerwoną szminką na ustach pełna odwagi idę przez życie.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                        Dla mnie do makijażu potrzebna jest dobra szminka :-) nie musi być od razu czerwona, chociaż w tej czuję się naprawdę wyjątkowo. Lekki róż zawsze ładnie podkreśla usta i dodaje charakteru do całego makijażu. Co jak co, ale na ten element nie żałuję czasu ;-)

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                          Z pewnością na mojej liście niezbędnych produktów do makijażu pojawi się TUSZ DO RZĘS. W końcu to kosmetyk, który służył do podkreślania kobiecej urody już w starożytności. Może w innej formie, jako mieszanka sadzy i oliwy, ale zdanie miał takie sam. Z historią powstania prawdziwego tuszu do rzęs też zresztą wiąże się historia miłosna - dzięki temu specyfikowi i niesamowitemu spojrzeniu siostra twórcy maskary tak "wpadła w oko" jej ukochanemu mężczyźnie, że ja poślubił. Jakżebym mogła więc zrezygnować z tak ważnego kosmetyku!

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                            L'Oreal Paris, Infallible 24h - to podkład, który kryje wszystko co chce ukryć, rozpromienia, wygładza i sprawia, że wyglądam na wypoczęta i tryskająca energią mimo , iż noc nieprzespana i z sił też wypompowana. Gdy zostałam mamą, ten podkład to mój wybawca i sprawca , ekspresowego makijażu w chwilę. Smarujesz i nawet z dzieckiem na ręku , nawet gdy dziecko Ci pomaga w malowaniu ten kosmetyk rozprowadza się równomiernie nie pozostawiając smug czy zacieków. Jest genialny.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                              Jak typowa kobieta ciężko mi wyobrazić sobie torebki, w której nie miałabym pomadki , błyszczyku czy też pudru bądź tuszu do rzęs. Ponieważ nigdy nie wiadomo co mnie może spotkać i jaka okazja może się przytrafić dlatego ja zawsze przy sobie nosze mój mały kosmetyczny niezbędnik. Znajdują się w nim najczęściej używane przeze mnie kosmetyki. Pierwsza to pomadka i błyszczyk, które zawsze pozwalają mi podkreślić moje usta, bym mogła poczuć się kobieco nawet w najbardziej tresującej sytuacji dodają mi pewności siebie. Dodatkowo mam przy sobie puder sypki, na wypadek gdyby mój podkład zaczął szwankować i po kilku godzinach doprowadził do deformacji makijażu. Oraz kolejny mój niezbędny kosmetyk, to tusz do rzęs na wypadek gdybam się rozmazała czy też moje rzęsy zaczęłyby się kruszyć a tusz zniknął bez śladu. To najważniejsze kosmetyki bez jakich nie wyobrażam sobie swojej torebki i pomagają mi zachować zawsze pewność siebie i czuć się kobieco nawet w nieplanowanych sytuacjach.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X