Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

    Na co dzień cenię sobie subtelny makijaż. Trzymam się prostej zasady. Podkreślam to co w mojej twarzy najbardziej mi się podoba - w moim przypadku oczy. Odpowiednio dobrany tusz nadaje głębi spojrzeniu, a to moim zdaniem kluczowe w kontakcie z ludźmi. Do tego delikatnie muśnięte błyszczykiem usta i koniecznie szczery uśmiech są podstawą do zmagania się z wyzwaniami każdego dnia.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

      Na co dzień cenię sobie subtelny makijaż. Trzymam się prostej zasady. Podkreślam to co w mojej twarzy najbardziej mi się podoba - w moim przypadku oczy. Odpowiednio dobrany tusz nadaje głębi spojrzeniu, a to moim zdaniem kluczowe w kontakcie z ludźmi. Do tego delikatnie muśnięte błyszczykiem usta i koniecznie szczery uśmiech są podstawą do zmagania się z wyzwaniami każdego dnia.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

        Jestem mamą ale i kobietą... chcę czuć się pięknie i młodo...
        mój codzieny makijaż to dwa pociągnięcia rzęs tuszem i delikatny krem z podkładem. Bo wolę miec czas dla dziecka niż pięknić się przed lustrem. Swoje piękno widze w oczach mojego dziecka,nie szukam potwierdzenia urody u innych ludzi
        Ale i ja mam swój trick ,który jest niezbędny kiedy się ma worki pod oczami w rozmiarze miseczki C.NAjpierw przykładam zmrożoną w lodówce łyżkę,na chwilkę ,żeby opuchlinzna zeszła a potem biore magiczną różdżkę,która zdziała cuda. To super paletka z pomarańczowym odcieniem korektora,który świetnie zakrywa sine worki, na to nieco podkładu i wyglądam jakby nawet w nocy spała.Polecam

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

          Piękno widzę oczami szczęśliwego dziecka...nie zawsze mam czas na perfekcyjny makijaż który nie mniej jednak cenie i chciałabym mieć więcej czasu aby móc go wykonać...nie przekładam jednak czasu który wolę spędzić z dzieckiem
          Aby czuć się dobrze, mieć więcej pewności siebie mam swój trik aby to osiągnąć a mianowicie rano kostki lodu pod opuchnięte oczy, po kilku minutach myje twarz i nakładam ulubiony podkład z kremem BB który nadaje lekkiego koloru a za razem nie robi sztucznej maski i podkreślam oczy kredką plus tuszuje rzęsy Nie ważne od której godziny jestem na nogach po ożywiającym triku moje oczy wyglądają na większe i co najważniejsze nie podkrążone i makijaż oczu wygląda wtedy dużo lepiej.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

            Oprócz tego, że jestem mamą dwóch kochanych urwisów to jestem też żoną i dla moich trzech wspaniałych mężczyzn chcę ładnie wyglądać każdego dnia. Moja doba jest ciągle za krótka dlatego, mój codzienny makijaż musi być przede wszystkim szybki!
            1)Rano gdy nastawiam wodę na herbatę sięgam do zamrażarki i pod oczy przykładam sobie schłodzone, żelowe kompresy- nie każdy musi widzieć po mojej twarzy, że nocne karmienia dają się we znaki
            2)Idealną bazą pod podkład są jak to mówi synek: "buziaki w pysiaki", tak więc co rano moje policzki obsypywane są słodkimi całusami. Następnie nakładam na twarz lekki podkład matujący
            3)Na górnych powiekach oczu robię czarną kreskę i tuszuję rzęsy. Czasem uda mi się wyrwać z domu na hennę rzęs, dzięki której czuję się lepiej bez makijażu. Oczy wydaja się większe i z jeszcze większym uśmiechem spoglądam w lusterko
            4)Kobiety powinny też podkreślać usta. Ja ich nie maluję bo mojego Kilkumiesięczniaka całuję od stóp po czubek głowy więc chcę mu oszczędzić zbędnej chemii i kolorowych, pomadkowych plamek na ciele Mój trik na "ożywienie" ust? Po umyciu zębów masuję usta szczoteczką do zębów. Usta robią się gładkie i nabierają czerwonego kolorku. Herbatę często słodzę miodem, nakładam wtedy odrobinę miodu na usta i po czasie go wycieram - ŻART, oczywiście że go z apetytem oblizuję
            5) Ostatnim etapem jest uśmiech i mój codzienny makijaż gotowy!

            P. S. Nie ukrywam, że gdy tylko jest jakaś okazja i więcej wolnego czasu to lubię zamknąć się w łazience i perfekcyjnie potraktować moją twarz cieniami do powiek oraz pudrami do konturowania

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

              Makijaż to zabawa dla przyjemności,
              wymaga jednak wiedzy i umiejętności.
              To magia pędzlem malowana,
              byś od rana była komplementowana.

              Przejdę już jednak do rzeczy,
              bo gadatliwość czasem wiedzy przeczy.

              Ważne jest skóry przygotowanie,
              odpowiednie jej wcześniej pielęgnowanie.
              Nawet mieszana, a odwodniona,
              sebum produkować będzie zmuszona.

              Balans i równowagę trzeba przywrócić,
              by błyszczącą cerą zbytnio się nie smucić.
              Lekki krem latem to fundament,
              zbyt ciężki już po kwadransie sieje zamęt.

              Pamiętaj by po aplikacji,
              napić się kawy, bądź poszukać innych atrakcji.
              Daj czas mu się wchłonąć,
              inaczej ze wstydu będziesz płonąć.

              Nadmiar przyłożeniem chusteczki możesz pozbierać,
              zbyt gruba warstwa z podkładem może się uwierać.
              I tu dylemat się zaczyna,
              bo półka pod ciężarem podkładów się ugina.

              Wybrać beton, cement czy super spoina,
              na samą myśl z odrazą wykrzywia się twa mina.
              Popłyniesz pod tą warstwą szpachli,
              więc zamknij szafkę i ręką na nie machnij.

              Twarz jest już przygotowana,
              więc w połowie twa praca jest udana.

              Mineralny podkład lekki jak wiatru muśnięcie,
              przyjmij do serca, weź w swe objęcie.
              Sekret tkwi w jego aplikacji,
              nie zajmie to tyle czasu, jak w urzędzie biurokracji.

              Nabierz dokładnie na powierzchnię kabuki,
              nikt nie żałuje gdy w końcu go kupi.
              Stuknij trzonkiem, nabierz ponownie,
              to rytuał przyjęty umownie.

              Potem dociskając i stemplując,
              ruszaj pędzlem nie próżnując.
              Nie opływaj za daleko w tej przyjemności miziania,
              bo to pora omiatania.

              Ot cały sekret makijażu trwałego,
              to nie nakładaj grubo wszystkiego.
              Im mniej tym lepiej skóra oddycha,
              więc "koleżanka" na Twój widok nie prycha.

              Skóra wygląda na naturalną,
              a nie jak na kukiełkę teatralną.
              Skóra oddycha pełną parą,
              więc mniej znaczy lepiej, przyjmij to wiarą.

              Na to puder matujący,
              jeśli dzień jest piękny, choć nazbyt gorący.
              Dociskaj go do skóry jeśli chcesz go ugruntować,
              teraz dzień cały możesz balować.

              Wyglądasz pięknie - bo naturalnie,
              nie traktuj skóry zbyt brutalnie.
              Kochaj, szanuj, pielęgnuj i dbaj,
              by dla Twej skóry był zawsze młodości maj.

              W lekkości tkwi sekret pewności siebie,
              minerały pokochasz, a one Ciebie.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

                Makijaż u mnie na buzi to ciężka sprawa i dla męża i dla synka pewnie zastanowicie się dlaczego? a no dlatego że ani jeden ani drugi nie lubi całować tapety dlatego na codzien się nie maluje żadnymi podkładami jak sama nie potrzebuje. Na codzien dbam o cerę kremem nawilżającym. Masuje policzki, okolice oczu oraz ust czyli tam gdzie najczęściej robią się zmarszczki. Przed kremowaniem rozjaśnianie piegi cytryna a zarazem ujedrniam skórę buzi. Na koniec rzęsy maluje tuszem a kredka lub eyeliner'em podkreślam oczko i gotowe na szybkie wyjścia z domu w ruch idzie podkład i puder ale w bardzo niewielkiej ilości ponieważ mąż wszystko zauważy a strasznie nie lubi kiedy się maluje . Ostatni trik na szybki makijaż a brak totalny czasu- podkreślone oczko i usta. Grunt to odwrócić uwagę od całej reszty

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

                  Makijaż to tylko dodatek, podkreślenie naszej naturalnej urody, wydobycie piękna, które jest w każdej z nas. Nie powinien nas więc zakrywać tylko delikatnie eksponować nasze zalety i właśnie na tą naturalność zawsze stawiam.
                  Na co dzień wystarczy wytuszować rzęsy, żeby je podkreślić i nałożyć ulubioną pomadkę lub kolorowy błyszczyk, którym wyeksponować możemy nasze usta i właśnie w podkreśleniem ust wiąże się moja makijażowa sztuczka. Do błyszczyku w słoiczku dodaję troszeczkę (dosłownie minimum) przyprawy chili, żeby wywołując reakcje na moich ustach, lekko je powiększyła. Efekt gwarantowany a usta wyglądają bardzo „całuśnie”

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

                    Makijaż interesował mnie już od najmłodszych lat. Umiejętnie zrobiony potrafi wspaniale podkreślić naszą urodę, ale i również skutecznie ukryć niechciane mankamenty. Do dziś uwielbiam się nim bawić, choć jako zabiegana mama, nie mam już aż tak wiele czasu, by to robić, jednak uważam, że każda z nas powinna o siebie dbać i udowadniać, że mama też może wyglądać pięknie! Na co dzień stawiam na delikatny, rozświetlający makijaż, w którym od czasu do czasu stosuje mocniejszy akcent na usta. Co do trików kosmetycznych, to mam ich wiele, ale moimi ulubionymi są:
                    1. Przyłożenie z rana chłodnej łyżki do powiek, która idealnie zniweluje efekt nieprzespanej nocy (na pewno każda z nas to zna), a następnie nałożenie pod oczy korektora, rysując nim kształt trójkąta i delikatnie wklepując gąbeczką.
                    2. Stosowanie cielistej kredki na linię wodną oka oraz nałożenie rozświetlacza w wewnętrzne kąciki oczu, dzięki czemu będą wydawać się większe.
                    3. Do pomalowanych szminką ust przykładam jedną, cienką warstwę chusteczki higienicznej i przytrzymując ją oprószam wargi pudrem - super utrwalenie
                    4. Przyklejenie papierowej taśmy przy zewnętrznych kącikach oczu, aby zrobić równe kreski eyelinerem.
                    5. Moim ostatnim ulubionym trikiem jest stosowanie mydła na brwi. Jestem posiadaczką tych niesfornych i gęstych, więc stało się to moim wybawieniem. Na czystą, lekko zwilżoną szczoteczkę np. po zużytym tuszu, nabieram trochę mydła z kostki (musi być bezbarwne) i przeczesuję nią niepomalowane brwi. Efekt utrwalenia jest naprawdę świetny i wytrzymuje przez cały dzień!
                    Jednak myślę, że z makijażem czy bez, każda z nas jest najpiękniejsza dla naszych pociech i ukochanych

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

                      Według mnie najlepszym sposobem na ładny wygląd jest uśmiech bo bez niego żadne kosmetyki nie przyniosą odpowiedniego efektu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

                        Mój sposób na idealny codzienny makijaż to.. brak makijażu
                        Nie rozmazuje się. Pasuje zawsze do stroju, który akurat noszę. Nie zostawia śladów na ubraniach dziecka. Nie dodaje mi lat.
                        Najważniejsza jest zadbana i wypielęgnowana skóra, wyspane i pełne radości oczy, nawilżone usta w uśmiechu.
                        A na wielkie wyjście, już w makijażu, można poczuć się naprawdę wyjątkowo..

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

                          A moją makijażową sztuczką jest piękne podkreślenie oka kreską. Kiedy górna kreska nam nie wychodzi równo i symetrycznie, maluję ją napierw cieniutko czarną kredką, najczęsciej mam kłopot z załamaniami w zewnętrznych kącikach górnej powieki, dlatego korzystając z kredki mam możliwośc łatwego starcia nierownosci i naniesienia poprawek. Kiedy kreska spełnia moje oczekiwania, biorę w ręke eyeliner w tuszu. Nie korzystam jednak z gotowego pędzelka, do namalowanie perfekcyjnej kreski uzywam pędzelka do kresek 01 Maestro. Jest optymalny, cieniutki a jego włosie pięknie pochłania tusz, nie paćkając na oku podczas malowania. Dzięki pędzelkowi Maestro potrafię cudnie wykonczyć kreskę, delikatnie ją pogrubiając na zewnętrznych końcach. Moje oko wygląda elegancko a linia rzęs jest kapitalnie zagęszczona, dzięki czemu ma się wrażenie make=no make up polecam

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

                            Makijaż jest "częścią mnie", dlatego staram się, aby był jak najbardziej naturalny i odpowiadający mojej osobowości, a że lubię minimalizm, to także w kwestii makijażu ta zasada jest mi bliska. Na początku szybkie oczyszczanie i nawilżenie twarzy. Ze względu na spore niedoskonałości, jakie znajdują się na mojej skórze najważniejszy jest dla mnie dobry podkład kryjący, który pomoże mi nieco zatuszować, to, co wymaga „ukrycia”, zanim jednak go użyję, to za pomocą aplikatora nakładam, a następnie opuszkami palców wklepuję korektor odpowiednio dobrany tonem do mojej cery. Następnie tuszuję rzęsy pogrubiającą i wydłużającą je maskarą. Kolejny krok, to nałożenie pędzelkiem odrobiny różu na kości policzkowe, aby ożywić twarz i podkreślić całość makijażu. Na koniec na ustach ląduje mój ukochany błyszczyk, z którym nie rozstaję się przez cały dzień.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

                              Róż na policzkach z buraka, na brwiach przeciągnięta dłonią kreska z mięsnego sosu, zamiast jasnego podkładu zaschnięta kaszka... Hahaha, tak, to prawda, czasem, w trudnych początkach karmienia córki właśnie tak wyglądał mój makijaż. Powrót do pracy wymusił jednak na mnie konieczność zmiany kosmetyków i stylu malowania
                              Teraz podstawą jest matujący podkład i mocno wytuszowane rzęsy, bez których makijaż czy to dzienny czy wieczorowy dla mnie nie istnieje. Usta muskam pomadką w naturalnym kolorze, no, chyba, że chcę by były spójne z jakimś motywem ubioru, wtedy wybieram moją ulubioną fuksję albo pomadkę koralową.
                              Czasem jednak trudno jest znaleźć odpowiednią ilość czasu na makijaż rano,gdy trzeba jeszcze zająć się dwójką dzieci. Na szczęście są różne triki, które pomagają makijaż przyspieszyć.
                              Po pierwsze henna brwi - 5 minut u kosmetyczki na regulacji brwi i hennie i jeden "element" do pomalowania mamy z głowy.
                              Po drugie - ja łączę krem nawilżający z na dzień z podkładem - dzięki temu nie muszę dwa razy smarować, a efekt jest taki sam.
                              Po trzecie - w kryzysowych sytuacjach - stosuję jasną kredkę na dolnej powiece. Do tej pory przy mocniejszym makijażu robiłam kreskę czarną - zarówno na górnej jak i dolnej powiece i jak się okazało w moim przypadku było to błędem. Potem nieraz słyszałam, że lepiej wyglądam - zdrowiej, świeżej, a moje oczy sprawiają wrażenie większych i bardziej wypoczętych. Idealne po nocy pełnej pobudek

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

                                Jako młoda mama mam mało czasu na makijaż, ale dwa moje triki sprawiają, że wyglądam i czuję się lepiej na początek schłodzone w lodówce łyżki lądują na powiekach. po pierwsze redukują obrzęk po nieprzespanej nocy a po drugie oczy nabierają blasku, a po trzecie i najważniejsze szybko mnie obudzą do tego delikatny podkład i róż na kości policzkowe. Moim zdaniem róż nadaje świeżości naszej twarzy (nawet tej bardzo zmęczonej i niewyspanej).

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X