Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Nasze wakacje z Mapą atrakcji"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Konkurs "Nasze wakacje z Mapą atrakcji"

    Wodząc wyobraźnią po mapie wakacyjnych atrakcji, nasze marzenia zatrzymują się na Aqua Parku w Zakopanem. To miejsce idealne dla naszej trójki! Tylko tutaj możemy śmiało zanurkować w świecie fascynacji chwilą, sobą i naszej wzajemnej bliskości. Podczas wizyty w Aquaparku uda nam się utopić nudę i brak pomysłu na wspólne spędzenie chwil, które nie mają swoich współrzędnych jedynie w górach, nad morzem czy wczasach all inclusive. Na dodatek zrobimy to w aktywny sposób, pokazując dziecku, jak wiele niespodzianek skrywa fascynujący, wodny świat! Mój syn, wsiadając na stacji dmuchane koło, wyruszy trasą wodnego nurtu poprzez ścieżki bąbelków, by wiodącym przez zjeżdżalnię traktem dotrzeć do źródła tryskającej radością, dziecięcej beztroski. Jestem pewna, że stąd nie będzie chciał już nigdzie wracać, bo ta wodna przygoda zawładnie jego wszystkimi zmysłami, by ostatecznie całkowicie go pochłonąć! Widok szczęśliwego, zanurzonego całkowicie w owej chwili dziecka będzie najlepszą rekomendacją tego miejsca, potwierdzającą, że warto było przemierzyć pół Polski, aby tu, w górzystym Zakopanem, osiągnąć szczyty rodzinnej radości!

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Konkurs "Nasze wakacje z Mapą atrakcji"

      Karkonoskie Tajemnice
      Nadszedł wreszcie czas wakacji
      Nie zabraknie w nich atrakcji
      Dolnośląskie chcemy zwiedzić
      Dzieje tamtej ziemi śledzić
      Karkonoskie Tajemnice
      I Karpacza okolice
      Franka chcemy zaciekawić
      I się dobrze przy tym bawić
      Licznych legend wysłuchamy
      Z Duchem Gór się zapoznamy
      Z nutką grozy, tajemnicy
      Kim byli ci Walończycy
      Gdy do domu powrócimy
      Mnóstwo bajek wymyślimy
      Zaczerpniemy inspiracji
      Podczas przygód tych wakacji

      Skomentuj


        #18
        Odp: Konkurs "Nasze wakacje z Mapą atrakcji"

        Najbardziej chciałabym w te wakacje odwiedzić Wodny Świat Nemo. Mój synek uwielbia zabawy w wodzie i na pewno będzie zachwycony

        Skomentuj


          #19
          Odp: Konkurs "Nasze wakacje z Mapą atrakcji"

          Chcielibyśmy odwiedzić DOM DO GÓRY NOGAMI w Szymbarku. Będziemy nad morzem. Synuś ma 8 miesięcy, rok temu, kiedy byłam w ciąży byliśmy nad morzem i planujemy tam jeździc co rok

          Skomentuj


            #20
            Odp: Konkurs "Nasze wakacje z Mapą atrakcji"

            Nasz wybór bezapelacyjnie padł na CENTRUM POPULARYZACJI KOSMOSU
            Warto na wakacje wystrzelić się w kosmos, choćby tylko na 40 min,móc podziwiać gwiazdy i planety to dokąd jeszcze tak szybko nie dolecimy, chociaż marzenia sa wielkie i ambicje aby zostać astronautą. Takie miejsce wzbudziłoby ogromny uśmiech na twarzy mojego dziecka a dzięki waszej mapie atrakcji znalazłam to czego szukałam Dziękuję

            Skomentuj


              #21
              Odp: Konkurs "Nasze wakacje z Mapą atrakcji"

              Na mapie atrakcji znalazło się miejsce, w którym mój syn byłby szczęśliwy - Park Dzikich Zwierząt w Ruciane-Nida. Mój czterolatek kocha zwierzęta całym sercem, a dumą napawa mnie fakt, że w jego mniemaniu zwierzęta powinny żyć tylko tam, gdzie chciała natura. Nie akceptuje cyrków, zoo, czy dzikich zwierząt w domu.
              Wyobrażam sobie jego uśmiech na małej twarzyczce, gdyby mógł zobaczyć swoich braci mniejszych w naturze

              Skomentuj


                #22
                Odp: Konkurs "Nasze wakacje z Mapą atrakcji"

                Od roku wybieramy się do wrocławia, może w tym roku się uda. Głównym celem naszej wycieczki byłoby zwiedzenie Afrykarium, na terenie wrocławskiego ZOO o którym słyszałam tylko dobre rzeczy . Z racji tego iż wyznajemy z mężem zasadę, ze dziecko to najwspanialszy współpodróżnik! Nie tylko pokazuje nam świat z innej strony, ale umie cieszyć się deszczem, noclegiem pod namiotem, biedronką, a nawet zakorkowaną ulicą. Takich cech u doroslych szukać ze świcą można. Nie ma lepszego towarzysza niż DZIECKO. Chciałabym, aby nasz synek poznał na żywo wszystkie zwierzątka ze swoich książeczek .Chce zobaczyć wiele zwierząt, które go fascynują. Olek uwielbia oglądać filmy o rybkach, fokach. W domu ma mnóstwo zabawek, które do złudzenia przypominają prawdziwe zwierzęta. Myślę, ze z takiej wycieczki byłby przeszczęśliwy. Razem z tatą chce zobaczyć wszystkie okazy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Konkurs "Nasze wakacje z Mapą atrakcji"

                  Energylandia o miejsce dla mojej Natalki uwielbiamy wszelkiego rodzaju zwariowane rozrywki byliśmy już na wielu wesołych miasteczkach nawet tych zagranicą. Chętnie odwiedzilibyśmy właśnie Energylandie w Zatorze.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Konkurs "Nasze wakacje z Mapą atrakcji"

                    Z pewnością odwiedzimy ABLandię,ponieważ w tym roku wakacje spędzimy w Krościenku.Moja córka uwielbia ekstremalne przyody i wspinania,myślę że ten Park da jej możliwość poznania czegoś nowego,otworzy na nową przygodę.Przy okazji jest to bezpieczne miejsce,a nie widząc sstrachu w moich oczach ona sama o nie będzie w ssobie mieć.W waakacje nie należy zapominać o aktywności fizycznej,a to miejsce daje to w100%.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Konkurs "Nasze wakacje z Mapą atrakcji"

                      Nasza córeczka jest fanką dinozaurów - dlatego wybierzemy się na wyprawę do Parku Dionozaurów w Ustroniu. Z chęcią przebierzemy się w prehistoryczne ubrania i będziemy buszować w parku chowając się przed Dionozaurami , kto wie może jakiś dionozaur nas "zje" . To świetne miejsce do poznania tych wspaniałych gadów i spełnienie marzeń córki.Zaspokoi swoją wiedzę i ciekawość. Dotknie zobaczy i przytuli dionozaura. Czas tam zjednoczy rodzinę i znajdzie się w naszej rodzinnej księdze wypraw.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Konkurs "Nasze wakacje z Mapą atrakcji"

                        Gdy tylko nadejdzie pora wakacji,
                        upragniony moment relaksu i wspólnych animacji.
                        Wyruszymy wtedy w podróż daleką,
                        za siódmą górę, za siódmą rzeką.
                        W tym roku na południe Polski wybrać się chcemy,
                        w okolicach zakopca przycumujemy.
                        Po drodze będzie wiele atrakcji,
                        mnóstwo zabawy, wspaniałych akcji.
                        W Energylandi- parku rozrywki,
                        porwie nas Roller Coster szybki.
                        Do planetarium się wybierzemy,
                        na Arctic Fun zjeżdżać będziemy.
                        KOlejką krasnali w podróż ruszymy,
                        łódki na wyspie wypożyczymy.
                        Zagramy w szachy, strzelimy fotki,
                        aby uwiecznić nasz uśmiech słodki.
                        Tak nam wesoło czas tu upłynie,
                        z tego to miejsce na świecie słynie...
                        Następna na trasie Kopalnia soli,
                        inaczej WIELICZKA , to już jak kto woli
                        Wykute w soli piękne komnaty,
                        jest tu dość ciemno więc trzymaj się taty !
                        Wiele tajemnic poznać możemy,
                        z ciekawą historią się tu zetkniemy.
                        Kilkaset metrów w głąb wyruszymy,
                        Komnatę Św. Kingi z pewności zwiedzimy.
                        W tle nam przygrywa Chopina muzyka,
                        jest bardzo ciepło choć to nie Afryka.
                        Gdy nie będziemy jeszcze zmęczeni
                        do Taterlandii wybrać się chcemy.
                        Coś jest dla zdrowia i dla urody,
                        to chyba przez te termalne wody.
                        Dzieci z pewnością się wyszaleją,
                        omal z radości nie oszaleją !
                        My górskim widokiem napawać się będziemy
                        i w Saunowym Świecie Celtów sobie odpoczniemy.
                        To będą wakacje pełne mocnych wrażeń,
                        wielu rozrywek... nasze spełnienie marzeń
                        Tak zlecą nam one szybciutko,
                        oj wielka szkoda że trwają tak króciutko

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Konkurs "Nasze wakacje z Mapą atrakcji"

                          My z moją 2- letnią córeczką najchętniej wybralibyśmy się do JuraParku Bałtowskiego i bardzo dziwne że jeszcze nas tam nie było to to niedaleko od nas niecałe 50 km i akurat taką podróż córeczka by zniosła, bo bardzo nie lubi podróżować samochodem... A dlaczego właśnie tam??? bo tam jest wszystko co obecnie bardzo interesuje Wiki czyli zwierzęta zwierzęta i jeszcze raz zwierzęta po prostu je uwielbia a nasz kot w domu jest biedny ale ma bardzo dużo cierpliwości do niej A W Bałtowie zwierząt jest dużo... A pozatym są inne ciekawe atrakcje dla tak małego dziecka...
                          - Zwierzyniec Bałtowski górny tzw Safari - gdzie z pokładu autobusu można podziwiać dzikie zwierzęta z bliska a one nawet podchodzą do okien to dopiero frajda dla Wiki))
                          - Zwierzyniec dolny - gdzie można oglądać zwierzęta makaki, kuce, osły, mary patagońskie, aguti złociste, ostronosy, skunksy, szopy pracze, wiewiórki, owce i kozy.Ptaki: ibisy, żurawie koroniaste i stepowe, egzotyczne gatunki kaczek, gęsi i gołębi, papug, różnorodne bażanty i pawie oraz liczne drapieżniki. To też nie lada atrakcja dla córeczki, która zna i naśladuje zwierzęta a tak to mogłaby je obejrzeć na żywo
                          - JuraPark - tam też Wiki miałaby ciekawe zajęcie oglądając ogromne dinozaury
                          A największą atrakcją zaraz po zwierzętach byłby Park Rozrywki to jest to co Wiki uwielbia czyli bawić się, szaleć, skakać...to niespożyte pokłady energii w tak małym ciałku
                          Myślę, że po dniu spędzonym właśnie w tym miejscu Wiktoria wróciłaby zmęczona ale bardzo szczęśliwa i miałaby co opowiadać babie przez następne kilka dni

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Konkurs "Nasze wakacje z Mapą atrakcji"

                            Na podstawie skomplikowanej Ustawy o Ludzkich Pragnieniach i Oczekiwaniach par. 14., ust. 8., oskarżam JURAPARK W SOLCU KUJAWSKIM o to, że skradł moje serce swoimi WSZYSTKIMI dinozaurami!! Chociaż jest klasyczną firmą , działa z premedytacją godną najbardziej doświadczonych złoczyńców, kusząc wspaniałym i bezkonkurencyjnym parkiem rozrywki. Który uzależnia dużych i małych i skłania do ciągłych powrotów. Oskarżam JuraPark również o to, że daje ludziom cichą nadzieję na cofnięcie się do przeszłości i powoduje palpitację serca, na myśl o dotknięciu ogromnego dinozaura !!

                            Skomentuj


                              #29
                              Galeria bajek

                              Witam
                              Wraz z mężem i naszą córeczką najchętniej odwiedzilibyśmy "Galerie bajek". Dlaczego? Ponieważ by to była super wycieczka dla całej naszej trójki. My z mężem przypomnieli byśmy klasykę bajek na których się wychowaliśmy i które oglądaliśmy przed pójściem spać (np. Bolek i Lolek, Reksio czy porwanie Baltazara Gąbki). Natomiast nasza Marysia zobaczyła by jakie bajki były dawniej, jak tworzy się animowany film, mogła by zobaczyć wszystkie dekorację oraz rekwizyty z bliska co by na pewno pobudziło jej wyobraźnie i poszerzyło wiedzę. I na pewno obejrzeli byśmy kilka filmów

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Konkurs "Nasze wakacje z Mapą atrakcji"

                                Naszym wspólnym marzeniem rodzinnym jest wyjazd do Wrocławia,
                                w którym mamy zamiar zwiedzić zoo z jego najnowszą atrakcją afrykarium.
                                Przeglądając galerie zdjęć każdy odczuł,że ten punkt i cel wycieczki musi być obowiązkowy.

                                Ahoj przygodo!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X