Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: "Mleczna kanapka Monte Snack!". Testujemy.

    Ja również jestem wśród szczęśliwców zajadających się właśnie mleczną kanapką Monte. To cudowna rozkosz rozpływająca się w ustach. Moi dwaj mężczyźni (mały i duży) również są fanami mlecznej kanapki.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Monte Snack

      Cześć dziewczyny,
      my również mamy okazję smakować tą mleczną kanapkę.
      Moje dzieci zaraz po pierwszym śniadaniu dopraszają się już o drugie śniadanie i sok pomarańczowy, a lodówka jest teraz coraz częściej otwierana bo maluchy chcą sprawdzać czy coś jeszcze zostało
      Mój Mąż chętnie im pomaga w jedzeniu tych pyszności, i jak mojemu dziecku do szkoły, to i Mężowi teraz muszę pakować Monte Snack do pracy,by miał coś pysznego do kawusi
      Niedługo dzień chłopaka w szkole, a dziś córka oświadczyła, że chłopcy zażyczyli sobie coś zdrowego i pysznego to ona zaproponowała w klasie Mleczną Kanapkę Monte Snack

      Skomentuj


        #33
        Odp: "Mleczna kanapka Monte Snack!". Testujemy.

        Monte Snack to świetne rozwiązanie dla dzieciaka na przekąskę w domu jak i do szkoły zaspokoi lekki głód. Smaczny biszkopt a w środku czekolada to jest to co najbardziej lubią dzieci i dorośli czasem też

        Skomentuj


          #34
          Odp: Monte Snack

          Polecam naprawdę Monte Snack,moja córeczka ma 5 lat i uwielbia tą kanapkę,,jest treściwa,nie rozpływa się i ta czekolada w środku,sama spróbowałam i z czystym sumieniem mogę ją polecić dzieciaczkom.

          Skomentuj


            #35
            Odp: "Mleczna kanapka Monte Snack!". Testujemy.

            Kanapki Mleczne Monte Snack smakują zarówno mi jak i łasuchom które ze mną je przetestowały. Są smaczne i pożywne. Nie są za słodkie. A prosto z lodówki smakują idealnie.Biszkopt wraz z czekoladą i kremem daję idealne połączenie. Całość smakuję piernikiem z lekką śmietanką niczym z ''murzynków'' które dawniej się jadło i jadło. My jesteśmy na tak, a wy ?

            Skomentuj


              #36
              Odp: "Mleczna kanapka Monte Snack!". Testujemy.

              Witam! ja też testuję kanapkę. Moje i inne dzieci zachwycone. w pierwszy dzień prawie wszystkie rozdałam i przetestowały dzieciaki i paru dorosłych. Ale powiem Wam, że moim dzieciom to takie przymrożone kanapki posmakowały bardzo, zajadły się, poprosiły żeby przymrozić ich więcej. Są delikatne, słodkie, i bardzo smaczne. Mam córcię rok i 3 miesięczną to wie gdzie leżały kapki w lodówce to sobie panienka szła, otwierała i prosiła siostry żeby jej otwierały i się zajada nadal nimi.Bardzo się cieszę, że udało mi się wziąć udział w tym projekcie

              Skomentuj


                #37
                monte Snack

                witam wszystkich chciałam się z wami podzielić fajnym pomysłem na drugie śniadanie dla dzieci i nie tylko Monte Snack jest przepyszną kanapką moje dzieci w końcu zaczęły zjadać cale drugie śniadanie ja również polubiłam drugie śniadania. i osobiście uważam ze mleczna kanapka jest lepszym rozwiązaniem niż chipsy czy batoniki

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Monte Snack - najlepsza mleczna kanapka/testowanie

                  Monte snack dzieki TRND my rowniez testujemy, sama próbowalam i jest pyszna kazda warstwa inna, delikatna. Na poczatek podarowalam mojej siostrze i jej dzieciaczkom i rowniez zachwycone, jadly az im sie uszka trzesly i sie oblizywaly widac ze wszystkim smakuje.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Monte Snack

                    Ja i dzieci również mieliśmy okazję spróbować mleczej kanapki , i jest pyszna , rozpływa się w ustach syn bierze do szkoły jako przekąskę a ja wieczorem siadam przed tv i również się delektuję . MAmy i dzieci z którymi rozmawiałam i miały okazję spróbować podzielają moje zdanie w 100 %

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Monte Snack

                      I my dostalismy juz swoja smaczną paczuszkę:-) !!!
                      Uwielbiamy takie smakołyki......
                      Może najzdrowsze nie są,ale wszystko z głową i umiarem!
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Monte Snack

                        Również otrzymałam do testowania mleczne kanapki. Są naprawdę pyszne. Moi synowie ją pokochali. Najlepiej smakuje lekko schłodzona, wyjęta z lodówki. Jak dla mnie do kawy rewelacyjna. Polecam.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Monte Snack

                          Biorę właśnie udział w pysznym projekcie Monte Snack. A moje zadanie polega na...próbowaniu kanapki Monte Snack Takie pyszne zadania mogę wypełniać częściej. Jestem już po pierwszych próbach. Moja opinia bardzo pozytywna: słodziutka przekąska, trochę dla mnie za malutka , przepyszny krem w środku, bardzo orzechowy. Nigdzie indziej nie spotkałam takiego. Podobnie smakuje deser Monte, ale nie wszędzie jest możliwość, żeby go zjeść. A kanapeczkę mogę wsiąść ze sobą i zjeść gdziekolwiek...
                          Ale oczywiście nie objadam się sama Dostałam więcej Monte snack, żeby móc podzielić się smakołykiem z innymi. No i tak zrobiłam. Poczęstowani znajomi byli wniebowzięci. Opinie bardzo zbieżne. Oto kilka z nich:
                          " Przepyszny batonik z niepowtarzalnym orzechowym smakiem"
                          "Do tej pory najlepszą przekąską dla mnie był deser Monte, ale teraz, kiedy spróbowałam kanapki, mam nowy numer jeden"
                          "Przepyszniaste! Jutro chcę to do szkoły!"
                          "Mamo, a mogę jeszcze? To takie malutkie było i pyszne!..."
                          Nie spotkałam się z negatywną opinią. Co najwyżej ze zdziwieniem, że kilka osób nie znało tych mlecznych kanapek Monte wcześniej... Polecam!

                          Skomentuj


                            #43
                            Monte Snack

                            Monte Snack jest najlepszą kanapką mleczną jaką jadłam , moje dzieci jak i moich znajomych dzieci uwielbiają te kanapki . Polecam Monte Snack jako drugie śniadania lub podwieczorek . Świetna jest jako przekąska podczas długich spacerów z dzieciakami Są pycha

                            Skomentuj


                              #44
                              pyszna Monte kanapeczka

                              Biorę właśnie udział w pysznym projekcie Monte Snack. A moje zadanie polega na...próbowaniu kanapki Monte Snack
                              Emotikon smile
                              Takie pyszne zadania mogę wypełniać częściej. Jestem już po pierwszych próbach. Moja opinia bardzo pozytywna: słodziutka przekąska, trochę dla mnie za malutka
                              Emotikon wink
                              , przepyszny krem w środku, bardzo orzechowy. Nigdzie indziej nie spotkałam takiego. Podobnie smakuje deser Monte, ale nie wszędzie jest możliwość, żeby go zjeść. A kanapeczkę mogę wsiąść ze sobą i zjeść gdziekolwiek...
                              Ale oczywiście nie objadam się sama
                              Emotikon smile
                              Dostałam więcej Monte snack, żeby móc podzielić się smakołykiem z innymi. No i tak zrobiłam. Poczęstowani znajomi byli wniebowzięci. Opinie bardzo zbieżne. Oto kilka z nich:
                              " Przepyszny batonik z niepowtarzalnym orzechowym smakiem"
                              "Do tej pory najlepszą przekąską dla mnie był deser Monte, ale teraz, kiedy spróbowałam kanapki, mam nowy numer jeden"
                              "Przepyszniaste! Jutro chcę to do szkoły!"
                              "Mamo, a mogę jeszcze? To takie malutkie było i pyszne!..."
                              Nie spotkałam się z negatywną opinią. Co najwyżej ze zdziwieniem, że kilka osób nie znało tych mlecznych kanapek Monte wcześniej... Polecam!

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: "Mleczna kanapka Monte Snack!". Testujemy.

                                Ja również testuję kanapkę Monte Snack. Jest naprawdę bardzo smaczna, leciutka i delikatna. Ma niewiele kalorii, więc jako łasuch bez wyrzutów sumienia pochłaniam 3 na raz ale dzieci o tym nie wiedzą, dla nich grzecznie i przyzwoicie po jednej na drugie śniadanie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X