Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monte Snack (wątek zbiorczy)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Monte Snack

    Ja również dostałam się do testowania Monte Snack. Jeśli chodzi o mnie, Monte Snack jest za słodki. Zjadłam jednego i na tym się skończyło Za to bardzo smakuje mojemu synkowi i mężowi, choć ten również powiedział, że strasznie słodkie. Z racji dużej ilości słodyczy, nie pozwalam synkowi jeść więcej niż jedną kanapkę. Daję mu czasami jako przekąskę do szkoły.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Monte Snack

      Witam, ja też testuję Monte Snack. Przesyłka dotarła wczoraj-moi chłopcy od razu wzięli się do testowana. Bardzo im smakowało, mnie średnio- zbyt słodka, ale to zdanie dzieciaków liczy się najbardziej Jako dodatek do drugiego śniadania w sam raz, sycąca i pożywna. polecam!

      Skomentuj


        #18
        Monte Snack

        Monte Snack to smaczna przekąska w postaci mlecznej kanapki. Pasuje na drugie śniadanie, do kawy, na podwieczorek, czy też po prostu, jako dodatkowa porcja słodkości w ciągu dnia. Delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem. Najlepiej zjadać ją zaraz po wyjęciu z lodówki, gdyż przypomina wtedy lody. Bardzo mi smakowało. Dzisiaj wzięłam jednego do pracy, do porannej kawy.

        A Wy jedliście już Monte Snack?

        Skomentuj


          #19
          Odp: Monte Snack

          Ja także dzięki udziałowi w projekcie TRND miałam okazje spróbować pysznych kanapek Monte. Mój synek , je uwielbia i jest to dla niego idealna przekąska w ciągu dnia. Sprawdza się zwłaszcza przy dłuższych wyprawach na świeżym powietrzu a i dla mnie jest to idealne połączenie z moją poranną kawą. Połączenie mleka + czekolady czyli to co jak sam mówi lubi najbardziej. Kanapeczki ( chociaż mój synek mówi że są to batoniki) , mają w środku pyszny krem czekoladowy, są delikatne i z pewnością na dłużej u nas zagoszczą . Polecam.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Monte Snack

            W tym tygodniu w końcu otrzymałam pyszną paczkę od Trnd ze smakowitą zawartością.
            Opakowana była w wielki styropianowy karton z suchym lodem w środku, który także został przetestowany - dymówka była niezła!
            Batoniki są bardzo lekkie, delikatne i smaczne. Idealne połączenie czekolady, orzechów laskowych i mlecznego kremu sprawia, że Monte Snack to nie tylko smaczna ale i pożywna przekąska dla każdego. Idealna alternatywa dla deserków Monte.
            Polecam
            Mniam!

            Skomentuj


              #21
              Odp: Monte Snack

              Dzięki uprzejmości firmy Zott i kampanii w TRND miałam możliwość przetestowania mlecznej kanapki Monte Snack
              Kanapki pyszne, idealne jako II śniadanie dla przedszkolaka lub przekąska do kawy
              Delikatny biszkopt z kremem mlecznym i czekoladowo-orzechowym podbił serce mojego dziecka..
              Dorośli chyba bardziej wyczuleni na smak -podzielili się opinią,dla jednych za mdłe, dla innych za słodkie... ale dzieci zachwycone
              Mnie osobiście zasmakowały
              Cena za 1 mleczna kanapkę 29g Monte Snack to ok 1,49zł-1,99zł
              Kanapki rozeszły się w kilka chwil,a małym testerom aż się uszy trzęsły

              Od siebie dodam;
              Paczka dostarczona nienaruszona, ładnie i bezpiecznie zapakowana,mleczne kanapki przetransportowane w odpowiedniej temperaturze... trafił mi się wyjątkowo miły kurier;D Sam projekt mnie zachwycił ;D

              Skomentuj


                #22
                Monte Snack - najlepsza mleczna kanapka/testowanie

                [B][I][U]Monte Snack

                Chciałam Wam zarekomendować pyszny produkt, który miałam okazję testować ze swoją rodziną i znajomymi.

                Monte Snack, to idealna przekąska zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
                Jest pożywna i lekka. Delikatny biszkopt, wypełniony mlecznym, oraz czekoladowo-orzechowym kremem. Dzieci ją uwielbiają!
                Mój synek po powrocie z przedszkola, sam się dopytuje o nią, co sprawia mi dużą radość, bo to kolejny posiłek, który zjada ze smakiem mój niejadek.

                Monte Snack jest produktem specjalnie zapakowanym i należy go przechowywać w temperaturze +4 do +8 stopni Celcjusza.

                Jeśli pokochaliście desery Monte, pokochacie również mleczne kanapki Monte Snack.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Monte Snack - najlepsza mleczna kanapka/testowanie

                  Witam, my również próbujemy kanapki. Jest pyszna dzieciaki zachwycone, aż nie mogę ich odgonić od lodówki Polecamy na drugie śniadanie.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Monte Snack

                    Ja, jak moje poprzedniczki, również dostałam się do projektu Monte Snack. Dla mnie przekąska ta nie jest żadną rewelacją. Biszkopt mimo że przypomina smakiem domowe ciasto czekoladowe to strukturą go już nie przypomina ( za mało puszystości). Krem jasny jak dla mnie jest mało wyrazisty w smaku i konsystencją przypomina masło. Ciemny za to ma wyraźny smak orzechowo-czekoladowy. To zdanie moje - rodzica. A zdaniem moich szkrabów nie ma nic lepszego na świecie jak Monte Snack.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Monte Snack

                      U nas też Monte Snack robi furorę Wcześniej moje dzieci rzadko jadały mleczne kanapki, nie byłam do nich przekonana (ale też nigdy się nad nimi po prostu nie zastanawiałam). Teraz poczytałam etykietę i uważam, że Monte Snack ma całkiem przyzwoity (jak na gotowe produkty) skład: dużo mleka, jajka, mąka, kakao i czekolada, orzechy. Nie ma nadmiaru chemii. Wiadomo, że to nie to samo, co świeże mleko, ale zjedzone czasem nie zaszkodzi, a dostarczy dziecku trochę potrzebnych składników.
                      A dzieci polubiły je bardzo, zresztą nie tylko dzieci

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: "Mleczna kanapka Monte Snack!". Testujemy.

                        Ja również otrzymałam przesyłkę z kanapkami Monte Snack. Przyznać muszę, że jestem bardzo mile zaskoczona 24 kanapki, 12 dla mnie, 12 do rozdania. Spróbowałam, choc za takimi kanapkami osobiście nie przepadam, tak ta, to po prostu niebo w gębie. Cudownie rozpływa się w budzi, czuć delikatny smak orzeszków, pyszna, cudowna, delikatna. Jedno co, mogłaby być ciut mniej słodka. Moje dzieci są nią zachwycone. Nasze 12 kanapek już praktycznie w brzuszkach. Dziękujemy Monte Snack

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: "Mleczna kanapka Monte Snack!". Testujemy.

                          Kanapka jest dużym zaskoczeniem dla mnie jak i dla pozostałych członków rodziny. Jak dla mnie jest to pewnego rodzaju przekąska, która nie jest w stanie zastąpić zdrowego pełnowartościowego śniadania, ale uzupełnić je w nabiał, którego jest pod dostatkiem w tej kanapce. Jest niezwykle lekka, puszysta i co tu dużo mówić rozpływa się w mgnieniu oka.

                          Skomentuj


                            #28
                            przekąska

                            Chciałam Wam polecić pewna przekąskę. dostałam do testowania Monte Snack i jestem bardzo miło zaskoczona. Słodkie ale pyszne- no i ten smak orzechowy-mmmmm...a dzieciaki wsuwały tak że hej no nam też smakowało-jesteśmy strasznymi łasuchami
                            mam tylko problem-nie widziałam ostatnio w sklepie może ktoś widział w jakimś hipermarkecie i mi podpowie, gdzie tego szukać?

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Monte Snack

                              Gorąco polecam wszystkim - małym i dużym - pyszną przekąskę w postaci mlecznej kanapki Monte Snack. Ten delikatny biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym kremem doskonale sprawdza się jako małe "co nieco", zarówno dla dorosłych, jak i dzieci

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Monte Snack

                                Również dostałam się do tej kampani. Wczoraj doszła do nas paczka. Mój synio był w siódmym niebie jak zobaczył tą paczkę. Nie mógł się doczekać kiedy się rozmrozi ta mleczna kanapka. Zostaiłam ją na stole w kuchni i wyszłam na dwór. Gdy wróciłam mój synek dziwnie się zachowywał. Co się okazało zjadł jedną kanapkę i podłożył drugą. I takim sposobem zjadł dwie. Smakowały mu bardzo bo dawno nie zrobił mamie takiego psikusa a ma dobiero 4 lata...Dalsza realacja będzie jak rozdamy znajomym.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X