Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Oddam :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Oddam :-)

    Postanowiłam założyć taki oto wątek bo jeszcze go nie ma :-) wszędzie tylko sprzedam..a mamy wiele rzeczy, które nie są nam potrzebne i leżą i tylko kurz zbierają..
    W tym wątku wrzucamy to co możemy komuś oddać za koszty wysyłki lub poprostu wymieniać się między sobą :-)
    Mam nietrafiony prezent dla dziecka..wrzucam fotkę i opis oddam, jeśli znajdzie się ktoś kto to chce, a ten ktoś ma coś co chce osoba oddająca to robią wymiankę, a jeśli nie to wtedy wysyłka odbywa się za koszty paczuszki..co Wy na to?
    Oczywiście mogą to być najróżniste rzeczy..zabawki, kocyki, ciuszki..ubrania dla nas..kosmetyki..
    Ja np mam do oddania na wymianę lub za koszty wysyłki sporo ubranek na 122/128..jutro wrzucę fotki :-)
  •    
       

    #2
    Odp: Oddam :-)

    Mnie temat się podoba i pomysł jak dla mnie bardzo praktyczny i trafiony! Jutro się dołącze jak porobię zdjęcia jakieś sensowne i wrzucę coś.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Oddam :-)

      Ja wrzucę fotki jak ze szpitala wyjdę i oczywiście czekam na Wasze..już się nie mogę doczekać aż się akcja rozkręci :-))))

      Skomentuj


        #4
        Odp: Oddam :-)

        świetny pomysł Ja miałam wystawiać na OLX swoje ciuszki może jest chętna rozmiar S lub M sprzedam lub wymienię na zabawki np

        Skomentuj


          #5
          Odp: Oddam :-)

          Świetny pomysł na wątek brawo Macdzia

          Skomentuj


            #6
            Odp: Oddam :-)

            Bardzo dobry pomysł, teraz robimy świąteczne porządki i na pewno się znajdzie dużo niepotrzebnych rzeczy których szkoda wyrzucić a innym mogą sie przydać

            Skomentuj


              #7
              Odp: Oddam :-)

              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
              Świetny pomysł na wątek brawo Macdzia
              Bardzo dziękuję :-) i czekam na Wasze fotki..

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Oddam :-)

                Chusta kieszonka w paski-gotowa „kieszonka” na dziecko przekładana na ukos przez tors opiekuna z flaneli bawełnianej

                P.s. Zdjęcia dodam później bo mi odrzuca nie wiem czemu zdjęcia?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Oddam :-)

                  To ja rezerwuję he he poproszę fotkę na maila może - m_zalewska@op.pl . Albo za koszty wysyłki albo poczekaj aż ja coś wrzucę co Tobie się może przydać :-) A w jakim wieku masz dzieci Perpetua ?

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X