Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak o siebie zadbać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jak o siebie zadbać?

    Zadbajmy o siebie, ubierając się właściwie. Mówiąc właściwie mam na myśli ubiór dostosowany do naszej sylwetki. Czasem czujemy się źle z tym jak wyglądamy, a może wystarczyłoby tylko zmienić styl ubierania? Spotkaj się ze xxx i zmień swoją codzienność na lepsze.
    Last edited by disne; 17-08-2020, 17:56. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jak o siebie zadbać?

      Chyba powinnam zabrać się za swój wygląd, ale nie mam zbytnio pomysłu jak to zrobić. Koleżanka mnie namawia na wspólny wyjazd na wczasy odchudzające, które są tutaj w wyjątkowej ofercie xxx . Z ciekawości przeczytałam ją sobie i rzeczywiście są bardzo zachęcające. Podoba mi się zwłaszcza ten pakiet „PRECYZYJNE WYSZCZUPLANIE”.
      Last edited by disne; 17-08-2020, 17:56. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Jak o siebie zadbać?

        Największy problem to mam ze stopami. Mam okropną tendencję do rogowacenia skóry i potliwości stóp, więc regularnie chodzę na zabiegi do wrocławskiego salonu podologicznegoxx Na co dzień stosuję krem z mocznikiem i kremy nawilżające, ale podstawą są dla mnie regularne wizyty w salonie.
        Last edited by disne; 17-08-2020, 17:57. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Jak o siebie zadbać?

          Warto ćwiczyć, prawidłowo się odżywiać, mniej stresować. Od siebie mogę ci polecić stronę xxx]. Znajdziesz tam bardzo dużo porad na temat zdrowego stylu życia.
          Last edited by disne; 17-08-2020, 17:57. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Jak o siebie zadbać?

            Wydaje mi się, że to jest zdecydowanie temat dla specjalisty z tej dziedziny.
            Kiedy człowiek zabije tygrysa, nazywa to sportem, ale jeśli tygrys zabija człowieka, nazywa się to okrucieństwem.

            Skomentuj


              Odp: Jak o siebie zadbać?

              Ostatnio postanowilam troche intensywniej zadbac o swoje cialo Glownie skupialam sie na skorze twarzy, a zauwazylam, ze np. na udach czy posladkach jestem troche zaniedbana. Glownie to sprawka cellulitu, przez co skora jest malo jedrna i nieco obwisla. Poki co, bylam na trzech zabiegach lipolizy w Mediart Clinic w Poznaniu. I polecam, bo widze i czuje, ze skora odżyla, jest bardziej napieta i nawet wizualnie zmiany sa widoczne, bo zostalo mi niewiele tej pomaranczowej skorki

              Skomentuj


                Odp: Jak o siebie zadbać?

                Lubię mieć ułozone włosy, zazwyczaj rano przed pracą je myję i układam, często korzystam z lokosuszarki babyliss, podsuszam a potem układam na obrotowej szczotce, włosy się nie puszą i nie elektryzują i wyglądają jak od fryzjera

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jak o siebie zadbać?

                  Ja ostatnio szczotkuje ciało na sucho. I to daje świetne efekty.

                  Skomentuj


                    Odp: Jak o siebie zadbać?

                    W wolnych chwilach można zrobić sobie maseczkę lub pomalować paznokcie i kobieta od razu lepiej się może poczuć.

                    Skomentuj


                      Odp: Jak o siebie zadbać?

                      Jeśli lubisz naturalne kosmetyki super rozwiązaniem jest naturalne mydło glicerynowe super odświeża i odżywia skórę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak o siebie zadbać?

                        Kup sobie jakieś fajne kosmetyki i zrób małe SPA. Osobiście polecam kosmetyki babci agafii bardzo dobre kosmetyki w świetnych cenach. Możemy wybierać w produktach począwszy od peelingu po kremy.

                        Skomentuj


                          Odp: Jak o siebie zadbać?

                          W tym, abym czuła się zadbana i dopieszczona pomagają mi kosmetyki i robienie sobie co jakiś czas domowego SPA. Ostatnio pomagają mi w tym reklamakosmetyki Oriflame [ z kolekcji (nomem omen) Swedish SPA. Znacie? Lubicie? Jakie są wasze sposoby na relaks?
                          Last edited by disne; 17-08-2020, 17:55. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Jak o siebie zadbać?

                            Polecam jeść warzywa i owoce, a także wprowadzić do swojego jadłospisu multiwitaminę - xxx Eve kompleks witamin i minerałów od firmy Now Foods. Ja sama stosuje go od pół roku i widzę znaczną poprawę wzroku i samopoczucia.

                            Polecam go każdej kobiecie
                            Last edited by disne; 17-08-2020, 17:56. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Jak o siebie zadbać?

                              Jak się regularnie je warzywa i owoce to multiwitamina raczej nie jest potrzebna. Suplementów się nie stosuje, gdy dieta jest bogata i zróżnicowana.

                              Skomentuj


                                Odp: Jak o siebie zadbać?

                                Najlepiej to trzeba robić regularnie, a nie jak nam przyjdzie ochota czy akurat jesteśmy przed jakimś badaniami czy wizytą u lekarza. Zdrowie jest najważniejsze, bo jak go nie ma to nic inne nie ma znaczenia. Dlatego dbajmy o siebie i korzystajmy z akcji Droga do Zdrowia xxx i pobierzmy bon ze zniżką
                                Last edited by disne; 17-08-2020, 17:56. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X