Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wypadające włosy po ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wypadające włosy po ciąży

    Ja mam kobitki ten sam problem co wy Przed ciążą miałam całkiem fajne, gęste i długie włosy... teraz niestety musiałam obciąć, bo długie wyglądały fatalnie. Zastanawiam się czy wypadanie włosów po ciąży da się jakoś zahamować i odbudować te włosy na nowo? Podobno olejek rycynowy pomaga?

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Wypadające włosy po ciąży

      Też słyszałam to tym dobrym dziełaniu olejku rycynowego. Ostatnio zrobiłam dosyc duże zakupy w aptece internetowej i właśnie m.in. kupilam ten olejek i zamierzam sprawdzić. Tylko że u mnie nie wypadają juz po ciąży bo to mam za sobą, tylko tak z natury mają tendencję do wypadania

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wypadające włosy po ciąży

        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
        Też słyszałam to tym dobrym dziełaniu olejku rycynowego. Ostatnio zrobiłam dosyc duże zakupy w aptece internetowej i właśnie m.in. kupilam ten olejek i zamierzam sprawdzić. Tylko że u mnie nie wypadają juz po ciąży bo to mam za sobą, tylko tak z natury mają tendencję do wypadania
        moja szwagieka ma tez z tym problem uzywal wlasnie olejku rycynowego juz dluzyszy czas i twierdzi ze cos to daje

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wypadające włosy po ciąży

          Mi włosy wypadają od kilku lat, ale jest w tym dużo mojej winy, bo nie dbam o nie systematycznie, a tu niestety trzeba trochę robrac jakieś leki, czy powcierać przez dłuższy czas, a mi się po kilku dniach zapomina.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Wypadające włosy po ciąży

            u mnie nie tyle wypadały, co zrobiły się bardzo łamliwe tak samo jak paznokcie zresztą, ja używam oliwki niemowlęcej smaruje nią końcówki włosów i wówczas są zdrowsze, odżywka mi już nie wystarcza

            Skomentuj


              #21
              Odp: Wypadające włosy po ciąży

              A u mnie leciały garściami. Przy czesaniu nie dość że cała podłoga była we włosach to zawsze dwie garście do tego wychodziły. Na szcżescie po woli się już normuje .

              Skomentuj


                #22
                Odp: Wypadające włosy po ciąży

                Wypadanie włosów po ciąży jest całkowicie normalne, także nie ma się czym przejmować - po jakimś czasie wszystko wraca do normy. Jeśli chcecie poprawić kondycję włosów wzmocnijcie je odpowiednim szamponem i odżywką. Włosy można również wzmocnić odpowiednią dietą, bogatą w składniki mineralne, oraz witaminy z grupy B.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Wypadające włosy po ciąży

                  Po ciąży to najlepiej jakieś naturalne sposoby. Ja polecam płukanki, wcierki, olejowanie.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Wypadające włosy po ciąży

                    wypróbuj tego sprytnego serum na włosy jak growultra. Wszystkie fryzjerki mi go polecają na moje słabe włosy.
                    Varicolen

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Wypadające włosy po ciąży

                      Chyba każda kobieta po ciąży zmagała się z wypadaniem włosów - to całkiem normalne Ale warto wzmocnić włosy poprzez dietę oraz zmianę pielęgnacji. Ja na dobre zmieniłam drogeryjne kosmetyki na te profesjonalne z Inoara i widzę znaczącą różnicę. Teraz mam akurat serię Speed Blond, która zwalacza wypadaniu włósów, wzmacnia je oraz reguluje wytrzwanie sebum. Warto je przetestować

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X