Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skrzepy miesiączka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Skrzepy miesiączka

    Witam,mam 29 lat.2 lata temu urodziłam dziecko.Zawsze miałam nieregularne miesiączki, jak już dostawałam okres to zawsze były w miarę normalne.Po porodzie moje miesiączki zaczęły być w miarę regularne, aż do teraz.Ostatni okres miałam 2 stycznia 2012, bardzo długo czekałam na następną, aż w końcu dostałam 28 marca 2012.Wszystko byłoby ok gdyby nie to że jest ona bardzo obfita, z przewagą jasnej,żywej krwi pojawiają się skrzepy.Dzisiaj po prostu wyszedł ze mnie ogromny skrzep tak ok 8 cm, nigdy czegoś takiego nie widziałam i powiem szczerze że się wystraszyłam.Wiem że powinnam udać się do lekarza, ale teraz nie bardzo mogę (mąż pracuje, a ja nie mam z kim zostawić córki ) Bardzo proszę napisać co może być przyczyną takich skrzepów.Dodam jeszcze że nie najlepiej się czuję.Jestem osłabiona i ciągle zmęczona,dokucza mi lekki ból brzucha i piersi.
  •    
       

    #2
    Odp: Skrzepy miesiączka

    Sama miewałam takie skrzepy jak byłam nastolatką. Bardzo źle przechodziłam miesiączkę, która byla bardzo żywa oraz obfita ( musiałam nawet 10 razy wymieniać dziennie podpaskę).

    W Twojej sytuacji jednak powinnaś skonsultować się z ginekologiem.Szczegolnie jeśli wcześniej nie miałaś takich dolegliwości.

    Na tej stronie jest opisane,co mogą oznacząc skrzepy w trakcie miesiączki, polecam sobie poczytać:
    https://zdrowie.tvn.pl/a/o-czym-swia...podczas-okresu

    Ginekolog powie Ci czy jest to normalne.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Skrzepy miesiączka

      Mimo wszystko powinnaś umówić się na wizytę, tym bardziej, że słabo się czujesz. Mąż na pewno nie pracuje 24h na dobę, a ginekolodzy przyjmują prywatnie do późnych godzin. Idź do lekarza, inaczej będziesz się niepotrzebnie martwić.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Skrzepy miesiączka

        Czy miewałaś też przy tym bóle? Bo ja bardzo często. Zastanawiam się nawet nad braniem leku Gardan, ponieważ ból bywał nie do zniesienia. Miesiączka ma to do siebie, że u każdej z nas przebiega w całkiem innym tempie, z innym bólem. A niektóre nawet tego bólu wcale nie mają...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Skrzepy miesiączka

          U mnie też tak było po ciąży Jeśli jakieś objawy Cię niepokoją, to zawsze możesz porozmawiać o tym ze swoim ginekologiem. Ale bardzo przydatne są też różne wpisy w sieci, na https://drmax.pl/blog-porady/kiedy-w...resu-po-ciazy/ jest naprawdę fajny artykuł właśnie o okresie po ciąży, który mi wiele w tym temacie rozjaśnił.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X