Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 7 zestawów dermokosmetyków od Dermedic! Konkurs „Rodzinna pielęgnacja”

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Wygraj 1 z 7 zestawów dermokosmetyków od Dermedic! Konkurs „Rodzinna pielęgnacja

    Jak każda mama podkradam dzieciom kosmetyki (a jak nie było dzieci to oczywiście mąż świadomie lub nie dzielił się ze mną swoimi kosmetykami ).
    To co stoi w łazience i jest "pod ręką" aż kusi by wypróbować i na sobie. Balsamy, szampony, płyny do kąpieli. Oliwki zaczęłam używać już w pierwszym trymestrze ciąży. Myślę, że nie ja jedna tak robię

    Ale chciałabym przede wszystkim podzielić się zastosowaniem dziecięcego kosmetyku, o jakim zapewne niewiele mam wie.

    Octenisept - ile mam zastanawiało się co z nim zrobić jak już przestał być potrzebny przy pielęgnacji pępka. Ja kupiłam dużą butlę przy pierwszym dziecku a potem wyrzuciłam bo stała aż się przeterminowała. Otóż kochane mamy nie wyrzucamy a używamy same. Po depilacji - szczególnie miejsc intymnych. Mniejsze pieczenie, ranki i mniejszy dyskomfort podepilacyjny.
    Tak poradziła położna a ja z powodzeniem stosuję

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Wygraj 1 z 7 zestawów dermokosmetyków od Dermedic! Konkurs „Rodzinna pielęgnacja

      Hej Dermedic 👋😁

      Co tu dużo mówić, pora się przyznać - podbieram kosmetyki mojej Córki😳😱😉
      A ponieważ farmaceutką jestem z krwi i kości, nie od dziś znam pielęgnacyjne triki rodem z apteki💊😁🤗

      Od czego by tu zacząć❓
      Może od tych spraw mniej przyjemnych, a mianowicie od trądziku😐 - gdy nadejdzie ten parszywy dzień, gdy coś bardzo niechcianego pojawia się na mojej twarzy, bez wahania sięgam po... zasuszający krem z tlenkiem cynku typu Sudocrem, na co dzień używany przy odparzeniach i pieluszkowym zapaleniu skóry. Sprawdza się znakomicie🤗❗

      Dla odmiany opowiem Wam o moim domowym SPA😍 - przy olejowaniu włosów najlepszym kosmetykiem do emulgacji jest...dziecięcy szampon❗ Moim ulubionym jest ten z Rossmanna oraz Hipp. Nie zawierają SLES, SLS, więc dobroczynne działanie oleju może trwać i przynosić piękny efekt😍

      To teraz przejdźmy do depilacji😊 - najskuteczniejszą formą zapobiegania podrażnieniom po depilacji jest użycie delikatnej dziecięcej oliwki👍 Łagodzi zaczerwienienia, zapobiega wrastaniu włosków. Jest idealna również do masażu ❤️

      Wracamy do włosów❗ Kolejnym trikiem będzie puder dla dzieci użyty jako suchy szampon😁 Która z nas nie ma tych zabieganych poranków, gdy na umycie głowy nie ma już czasu❓ Założę się, że każda😉 I tu z pomocą znów przychodzi nam dziecięca kosmetyczka😊 Ten sam puder pozwoli nam również wyczarować efekt niebotycznie długich i grubych sztucznych rzęs❤️❗ Wystarczy nałożyć go odrobinę patyczkiem na jedną warstwę tuszu, po czym nałożyć kolejną😉 Efekt murowany😍

      Hmm a co z makijażem ust❓ Tutaj też wykorzystamy stałego bywalca dziecięcych wyprawek, a mianowicie wazelinę. Dodając ją do pomadek można uzyskać kolorowe błyszczyki w różnych odcieniach😍

      Trudno nie wspomnieć o podstawowym współdzieleniu dziecięcych kosmetyków, jak płyny/żele/emolienty do kąpieli, balsamy, kremy na mróz i wiatr czy chusteczki nawilżane😉 Tutaj nie ma ograniczeń, cała Rodzinka korzysta i wszyscy są zadowoleni❗

      Na koniec życzę wszystkim Mamom wielu chwil przyjemności, choćby z wykorzystaniem kosmetyków naszych Szkrabów😍 Niechaj Rodzinna pielęgnacja łączy i sprawia radość😊 Dbajmy o siebie wzajemnie 😊😊😊

      Skomentuj


        #48
        Odp: Wygraj 1 z 7 zestawów dermokosmetyków od Dermedic! Konkurs „Rodzinna pielęgnacja

        Mam bardzo suchą i wrażliwą skórę( podobnie jak moje dzieci) ze względu na alergię pokarmową i atopowe zapalenie skóry. Używam więc głównie głęboko nawilżających kosmetyków, aby uczynić moje ciało piękniejszym, bardziej przyciągającym uwagę mojego męża. Staram się też unikać nadmiaru chemii, poprzez stosowanie domowych "babcinych" sposobów w pielęgnacji ciała.
        Bardzo często używam w tym celu oliwki, ponieważ w połączeniu ze zwykłymi produktami spożywczymi działa naprawdę wielkie cuda. Mieszanki te są sprawdzone i wypróbowane przeze mnie i mogę polecić je innym w 100 %!
        Raz na tydzień stosuję peeling z oliwki i fusów kawy( zaparzonej uprzednio). Zaraz po kąpieli, dzięki tej mieszance, skóra nie jest tak wysuszona, ale jest bardzo gładka, jak po żadnym innym stosowanym przez mnie kosmetyku! Do peelingu tego można dodać też cynamonu, jeżeli ktoś nie lubi zapachu zmielonej kawy.
        Oliwka dla dzieci zmieszana z solą kuchenną, sokiem z cytryny i miodem- nałożona na twarz jako maseczka jest dla mnie idealna. Doskonale oczyszcza skórę i likwiduje wągry.
        Samą oliwkę stosowałam już w ciąży i teraz po porodzie na rozstępy na brzuch i piersi oraz do szybszego zmywania makijażu z twarzy.
        Oliwka dla dzieci połączona z olejkiem np. lawendowym jest doskonałym środkiem do masażu ciała (np.jako element gry wstępnej w sypialni bardzo dobrze się sprawdza).
        Z kolei zmieszana z jajkiem i sokiem z cytryny jest doskonałą maseczką do włosów.
        Inny środek do pielęgnacji skóry dzieci- np. puder, jest dobry na podkrążone oczy, do ochrony przed dalszym puszczaniem oczek w rajstopach.
        Chusteczki nawilżane-do demakijażu, higieny intymnej.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Wygraj 1 z 7 zestawów dermokosmetyków od Dermedic! Konkurs „Rodzinna pielęgnacja

          Kochani, wyłoniliśmy zwycięzców! Zestawy Dermedic wędrują do:
          1. kariksiezniczka
          2. agusiaczap3
          3. migotkaa1
          4. LadyPinka
          5. Aridka
          6. nutka12
          7. brzoza1126

          Gratulujemy serdecznie! Wszystkich zapraszamy również do naszych innych konkursów na nowej odsłonie naszej strony – Mamotoja.pl
          pozdrawiamy,
          Redakcja MamoToJa.pl

          Skomentuj


            #50
            Odp: Wygraj 1 z 7 zestawów dermokosmetyków od Dermedic! Konkurs „Rodzinna pielęgnacja

            gratulację

            Skomentuj


              #51
              Odp: Wygraj 1 z 7 zestawów dermokosmetyków od Dermedic! Konkurs „Rodzinna pielęgnacja

              Bardzo, bardzo dziękuję

              Skomentuj

                     
              Working...
              X