Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy”

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

    Jeszcze niedawno myślałam o rzeczach materialnych, gdy słyszałam pytanie, o czym marzę na Święta. Zmieniło się to w zeszłym tygodniu. W mojej pracy co roku robimy paczki dla dzieci z domów dziecka i ośrodków wychowawczych. Dzieci piszą w listach o czym marzą - przeważnie są to mocno skonkretyzowane przedmioty, a my staramy się spełnić ich marzenia.

    W tym roku w moje ręce wpadł list dziewczynki z domu dziecka, która prosiła o samochodzik, by mogła sprezentować go bratu, gdy go zobaczy następnym razem. Pisała, że chciałaby podarować mu coś, co sprawi mu radość a jego marzenia są dla niej najważniejsze. Ten list jest niesamowity i zmienił mój sposób patrzenia na moje świąteczne pragnienia. Zrozumiałam, jak wiele mam i jaką jestem szczęściarą.

    Otóż, moim wymarzonym prezentem na Święta jest to, by cała rodzina zgromadziła się wokół stołu. Byśmy mieli czas porozmawiać na spokojnie, bo w ferworze codziennych obowiązków czasami brakuje czasu na szczere rozmowy. Marzę, by uśmiech nie schodził z twarzy dzieci i by z radością przeżywały świąteczną atmosferę. Nie są ważne drogie prezenty, krzywo położony obrus na stole, lekko przypieczone z boku ciasto, niedoskonałe uszka i delikatnie przesolony barszcz. Najważniejsze są relacje rodzinne. Marzę również o tym, by wspólnie zrobić jak najwięcej dobrych uczynków na Święta i by nauczyć tego dzieci.


    Mój wymarzony prezent pod choinkę już dostałam - to lekcja i przemyślenia płynące po przeczytaniu listu

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

      Moim wymarzonym prezentem jest... totalna demolka starej kuchni i zastąpienie jej nową, perfekcyjnie dostosowaną do moich potrzeb oraz gustu. Z chęcią już dziś złapałabym za młotek i rozpoczęła proces destrukcji. Kolor mebli jest za ciemny, lodówka za mała i w dodatku zepsuta, kuchenka przestarzała, a okapu nie ma wcale przez co wszystkie zapachy zostają w salonie, a tłuszcz osadza się na szafkach. Kafle na podłodze trudno utrzymać w czystości. Jedyne, co mi się jeszcze podoba to ogromny blat, ale i on nadaje się już do wymiany. Chciałabym przygotowywać potrawy na Boże Narodzenie w idealnym pomieszczeniu.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

        Moim wymarzonym prezentem od dłuższego czasu jest podarowanie Synkowi rodzeństwa. Mimo iż ma dopiero 5 lat, nie liczy na jakiś drobiazg czy słodycze, on chce dostać od Mikołaja braciszka. Trudno to wytłumaczyć nawet sobie ..ale może kiedyś się spełni. To byłby najpiękniejszy prezent w życiu dla mnie i dla mojego Synka zarazem.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

          Mam , co roku przed świętami , jedno i to samo życzenie. Chciałabym aby puste miejsce przy naszym stole Wigilijnym, było w końcu zajęte . Nie przez kogoś bliskiego , z naszej rodziny , bo dla wszystkich zawsze starczy miejsca. Co roku przed świętami , wyobrażam sobie jakby to było , gdybym usłyszała w końcu dzwonek do drzwi , a w nich strudzonego wędrowca, którego mogłabym ugoscic. Chciałabym dac tej nieznajomej osobie, tyle szczęścia w ten jeden wieczór , ile nie mial przez całe życie. Nikt w święta nie powinien być sam , nikt w święta nie powinien być głodny. Chciałabym aby każdy wychodził z takiego założenia . Aby każdy był ludzki dla ludzi .

          Skomentuj


            #50
            Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

            Kochani,
            udało nam się wyłonić zwycięzców! Zestawy kosmetyków wędrują do:
            • adleri
            • iwa90
            • fortusia

            Gratulujemy serdecznie! Wszystkich zapraszamy również do naszych innych konkursów na Babyonline.pl
            pozdrawiamy,
            Redakcja MamoToJa.pl

            Skomentuj


              #51
              Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

              Jakieś fajne pakiety z Prezent Marzeń, dla dzieci również coś dopasujecie. Najważniejsze to nie robić prezentów byle jakich, raczej szukajcie takich, którymi zrobicie dużą różnicę. A dla dzieci coś takiego można naprawdę dopasować bez wydawania kolosalnych pieniędzy. Powodzenia.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                Witam, czy nadal można wygrać zestaw kosmetyków? Pozdrawiam!
                Skuteczne zabiegi na rozstępy - http://lifemedica.pl/baza_wiedzy/usuwanie-rozstepow/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Wygraj zestaw kosmetyków dla kobiet Dermika. Konkurs „Wymarzony prezent dla mamy

                  Napisane przez kjuteri Pokaż wiadomość
                  Witam, czy nadal można wygrać zestaw kosmetyków? Pozdrawiam!
                  ten konkurs został zakończony, ale zapraszam na stronę https://mamotoja.pl/konkursy.html lub do wątku konkursy aktualne tam lista aktualnych konkursów, w których można wygrać kosmetyki jak i inne ciekawe rzeczy - pozdrawiam

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X