Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

    fluid-dodaje chuci!

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

      Jedno muśnięcie czerwoną szminką sprawia,
      że uśmiech na mej twarzy się pojawia.
      Bo gdy tylko usta pomaluję,
      to od razu kobieco się czuję.
      Innych kosmetyków do makijażu tutaj nie potrzebuję,
      a szminka u mnie zawsze króluje.



      "Uśmiech jest najpiękniejszym makijażem kobiety"- Marylin Monroe

      Skomentuj


        #48
        Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

        Kosmetyk bez.ktorego nie może się obejść zabiegana mama 7dzieci to zdecydowanie rozswietlacz.Już nieraz ratował mnie gdy trzeba było w ciągu kilku chwil upodobnić się do człowieka a nieprzespane noce odbijały się na mojej twarzy szarością i zmęczeniem .Kilka musnięc pędzlem i całkiem inna kobieta spogląda z lustra .

        Skomentuj


          #49
          Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

          Dla mnie niezbędny przy wykonywaniu makijażu jest bronzer, ponieważ konturuje nim twarz przez co wydaje się smuklejsza. Jest to idealne wykończenie makijażu i taka ,,kropka nad i ". Twarz jest wyraźniejsza i nadaje jej taki kształt jak chce. Bronzer potrafi zdziałać cuda i zawsze jest w mojej kosmetyczce, dobrze, że go odkryłam.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

            mam bardzo widoczne sińce pod oczami i popękane naczynka wokół nosa. nie wyobrażam sobie ich nie zakryć. używam mocno kryjących korektorów. przetestowałam już chyba wszystkie możliwe opcje. i te tańsze i te z górnych półek. nigdy nie miałam efektu "wow".
            tej firmy jeszcze nie znam. chciałabym je przetestować, może akurat trafię na ten idealny

            Skomentuj


              #51
              Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

              Kosmetyk idealny to cienie do powiek. Dzięki odpowiednim cieniom można sprawić że wygląda się naturalnie i świeżo a nasze oczy nabierają głębi. Jeżeli dodamy trochę ciemniejszych odcieni oczy stają się tajemnicze i uwodzicielskie. Uwielbiam cienie i to co można nimi stworzyć

              Skomentuj


                #52
                Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                Makijaż mi poczucie bezpieczeństwa daje,
                Kobietą szczęśliwszą i zadowoloną się staje.
                Znajomi mi mówią, że gdy jestem pomalowana,
                To jestem kobietą nie do poznania,
                Dosłownie promienieję,
                Do wszystkich się śmieję.
                My kobiety pobudzać zmysły przede wszystkim mężczyzn uwielbiamy,
                A więc o naszą twarz - makijaż bardzo dbamy.
                Wszystko musi być na guzik zapięte,
                I nasze oczy jak wniebowzięte.
                Dlatego bez żadnej wątpliwości,
                niezbędna jest maskara - oko wówczas doprowadza do czerwoności.
                Rzęsy są precyzyjnie podkręcone i zarazem wytuszowane,
                zjawiskowo prezentuję się same.
                Moje oczy są wtedy wyraziste jak u kocicy,
                Z maskarą prezentuję się najładniej w okolicy.
                Bo przecież mężczyźni na ładne oczy uwagę zwracają,
                a wyodrębnione rzęsy uroku kobiecie dodają.
                Moje oczy lśnią bo bez wątpienia,
                Pięknie podkreślone oko całą twarz na lepsze zmienia.
                Oko z maskarą jest wyraziście podkreślone,
                I co najważniejsze moje ego jest zaspokojone.
                Czuję się wówczas kobietą siebie pewniejszą,
                to kosmetyk niezastąpiony - po prostu dla siebie piękniejszą.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                  Zdecydowanie krem BB z Garniera!
                  Nie jestem zwolenniczką obciążających podkładów, które sprawiają, że na twarzy pojawia się efekt sztucznej maski. Nie przepadam również za pudrem. Pragnę czuć się naturalnie, a jednocześnie chcę ukryć wszelkie niedoskonałości i sprawić, że moja twarz będzie miała jednolity kolor. Krem BB sprawia się idealnie. A moja pewność siebie - wzrasta

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                    Kosmetykiem bez ktorego nie wyobrazam sobie malijazu jest pomadka ochronna do ust. Dzieki niej moje usta sa codziennie gladkie jedwabiste i pelne blasku jak i dzieki niej kazda szminka jak ibblyszczyk na moich ustach wygladaja rewelacyjnie. Pomadki uzywam rowniez jako odzywki do skorek ktore idealnie je nawilza jak i odzywki do rzes, poniewaz dzieki niej stymuluje sie ich wzrost. w kryzysowych sytuackach balsam moze sluzyc jak pomocnik do wbijania gwozdzi, wystarczy posmarowac gwozdz pomadka i latwiej wejdzie w sciane albonna zepsuty zamek blyslawiczny w momencie jak sie nam zatnie wystatczy go posmarowac im odrazu sie naprawi wiec pomadka do uat jest dla mnie niezastapiona

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                      Mascara False Lash Wings zdecydowanie wygrywa tą bitwę,
                      dążenie do perfekcyjnych rzęs gonitwę.
                      Świetnie wydłuża rzęsy,odżywia i nie skleja,
                      należy się jej w Cannes zasłużonych aleja.
                      Chcesz mieć rzęsy jak skrzydła motyla?
                      Już nie musisz mieć do tego dryla
                      False Lash Wings to natychmiastowy efekt!!!
                      rzęsy wreszcie wyglądają PERFECT!!!
                      Nie wyobrażam sobie bez nich życia,
                      dla mnie to podstawa bycia!!!
                      Moje rzęsy są zmysłowe i piękne,
                      z przyjemnością po nie sięgnę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                        Udało nam się wreszcie wybrać laureatów!
                        Zestawy do makijażu Jane Iredale trafiają do:

                        • dziadova

                        • katklim

                        • veneficaaa

                        Gratulujemy serdecznie wygranym!
                        Wszystkich zapraszamy też do naszych innych konkursów na Babyonline.pl
                        pozdrawiamy,
                        Redakcja MamoToJa.pl

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                          Gratulacje

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                            Również gratuluję zwycięzcom

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Jane Iredale. Konkurs „Kosmetyk idealny”

                              Mojego makijażu nie wyobrażam sobie bez tuszu do rzęs! Moja skóra jest zadbana, nie jest wiec konieczne nakładanie podkładu i pudru. Usta mogę przygryźć delikatnie dzięki czemu nabiorą ładnego kolorytu. Ale rzęsy bez tuszu są niestety mało fajne, potrzebuję go by dopełnić wizerunku i być w pełni zadowoloną z makijażu jaki robię.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X