Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

    Makijaż u mnie pojawia się zazwyczaj w chwili gdy mała śpi - a czasami nawet muszę przerwać w połowię :P
    Makijaże zazwyczaj są naturalne i delikatne, jednak czasami (gdy zdarzy się moment gdzie mam więcej na to czasu) lubię ostre makijaże, oczywiście bez przesady. Ale uwielbiam moment, kiedy mogę usiąść sobie w spokoju przed toaletką i malować się do woli!
    Pozdrawiam gorąco

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

      Odkąd zostałam mamą dwójki wspaniałych córek to niestety , ale nie zawsze mam dużo czasu dla siebie. Mam jednak kilka sekretów, które sprawiają, że wyglądam dobrze. Codziennie rano , gdy wstaje po nieprzespanej nocy, bo młodsza jeszcze nie przesypia nocy. Myję twarz lodowatą wodą, która budzi moje zmęczone oczy . Następnie psikam twarz różaną wodą i robię szybki make up tzn: najważniejszy jest korektor pod oczy,potem mam taki fajny gadżet dwustronny z jednej strony róż z drugiej rozświetlacz i gdy nie mam czasu na podkład to rozświetlam górne partie policzków, skronie troszkę czoło a różem w sztyfcie maluje po skosie policzki i tym kosmetykiem maluje też usta i na koniec tusz do rzęs.To wystarczy ,żeby wyglądać świeżo jak po przespanej nocy.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

        Każda mama piękna jest czy ma spodnie czy też dres.
        Ważne jest jednak by makijaż miała i codziennie go wykonywała.
        Ja swój sekret zdradzę wam, jak swe pudry nakładam.
        Ważne aby dnia każdego znaleźć odrobinę czasu dla zajęcia tego.
        A makijaż ważna sprawa, błyskawiczna to zabawa.
        Trzeba zacząć malowanie kiedy zje się już śniadanie.
        Wtedy siła i ochota - perfekcyjna to robota.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

          Na co dzień nie mam czasu na perfekcyjny makijaż. Ale nigdy nie zapominam o nawilżeniu skóry i podkreśleniu oczu tuszem i kredką. A moim trikiem by czuć się pięknie i dobrze wyglądać jest szminka Ostatnio odkryłam makijaż ust ombre. Czyli na górna wargę nakładam jaśniejszą szminką a na dolną ciemniejszy kolor (w podobnej tonacji) potem zamykam usta i mieszam oba kolory. Powstaje fajny trójwymiarowy efekt. Jeśli chcemy by usta były większe można na środek warg położyć trochę bezbarwnego błyszczyku i gotowe !

          Skomentuj


            #35
            Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

            Moim skutecznym i przede wszystkim szybkim sposobem na zamaskowanie porannego zmęczenia na twarzy po nieprzespanej nocy jest podkreślenie oprawy oczu kredką i muśnięcie twarzy ziemią egipską. Po tym "zabiegu" wyglądam lepiej więc czuję się lepiej i od razu wskakuję na wysokie obroty, bo przy dzieciach na innych się nie da

            Skomentuj


              #36
              Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

              Kazda kobieta jest Piekna,gdy usmiecha się,pomimo licznych codziennych trosk. Jednak dla lepszego samopoczucia wynaleziono kosmetyki💄,dzieki ktorym mozemy wykonac liczne triki. Jasny cien do powiek doskonale rozjasnia kosci policzkowe i nie trzeba kupowac juz pudru z drobinkami.Brazowy cien do powiek doskonale sprawdzi sie na brwiach a tym samym nie musimy kupowac do nich kredki.👀. Gdy pudru do policzkow nie mamy to rozowe cienie do powiek na kosci policzkowe nakladamy. Gdy pedzelka zapominamy to paluszkami lub patyczkami do uszu wszystko nakladamy i wnet olsniewajaco wygladamy👑.
              Ach,zapomnialam o ustach...wazeliny uzywamy,jednak kolor pomadki czerwony jest najbardziej rozchwytywany💋

              Skomentuj


                #37
                Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

                Moje kosmetyczne triki bazują na własnoręcznie przygotowywanych kosmetykach do pielęgnacji wykonanych na bazie naturalnych produktów i domowych sposobów. Nauczyła mnie tego moja babcia, która zna przepisy na wszystko. Jednym z nich jest maseczka oczyszczająca z jabłek, białka, naturalnej glinki, dyni bądź ogórka. Nie tylko oczyści ona zatkane pory, ale także je zmniejszy i zapobiegnie zaskórnikom. Drugim kosmetykiem wykonanym własnoręcznie jest peeling kawowy lub cukrowy. Buzia jest po nim promienna i gładka jak pupa niemowlaka. Ale żeby nie było – często korzystam też z trików makijażowych. Jednym z nich jest mieszkanie bazy pod podkład i fluidu. Dzięki temu oszczędzam czas i robię własny krem BB o idealnym kryciu. Dzięki takim trikom podarowuję skórze odrobinę luksusu. Tak mało ma od życia – na co dzień jest wystawiana na różne, szkodliwe czynniki (zanieczyszczenia, smog, zmienne warunki pogodowe). W rezultacie skóra często bywa sucha i pozbawiona blasku – zamiast wyglądu dojrzałe winogronka jest jak zasuszona rodzynka.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

                  Zakochałam się w ostatnim trendzie kosmetycznym, jakim jest konturowanie twarzy. Nie wychodzi mi to jeszcze tak, jakbym tego chciała, ale z każdym dniem się uczę i nabieram wprawy. Aby osiągnąć perfekcję w tym temacie potrzebne są nie tylko umiejętności, ale także dobre kosmetyki. Moim celem jest ukrycie blizn potrądzikowych i ukrycie wszelkich niedoskonałości twarzy, których nabawiłam się po ciąży. W przerwach na karmienie oglądam videoblogi i chłonę nowe umiejętności. Nawet posłałam męża do drogerii z listą kosmetyków i o dziwo wszystko kupił. Pewnie dał kartkę ekspedientce, a ta zapełniła mu koszyk Do tego staram się dbać o rzęsy, które odżywiam olejkiem rycynowym. Ten specyfik na prawdę działa cuda z rzęsami. Polecam wszystkim paniom.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

                    Jestem mamą bardzo żywego malucha, więc i mój makijaż musi być szybki. Mój sprawdzony sposób to szybkie pociągnięcie kredką konturu brwi, palcem rozprowadzenie cieni do powiek i raz dwa tusz do rzęs i czekoladowy błyszczyk na usta. Szybciutko, szybciutko bo mój chłopczyk już zainteresowany wsadzeniem paluszka do kosmetyczki mamusi .

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

                      Moją ulubioną makijażową sztuczką jest ...Rano, gdy kończę suszyć włosy, nie zapominam by choć na chwilkę skierować strumień ciepłego powietrza z suszarki na zalotkę. Tak, tak, na zalotkę. Ciepła zalotka sprawia, że efekt podkręcenia rzęs jest wzmocniony, a co za tym idzie rzęsy są zdecydowanie lepiej wywinięte. Taka domowa i tańsza wersja zalotki termicznej. A potem to już tylko pomalować mega podkręcone firany i można lecieć do miasta. No chyba, że… chyba, że coś tam się poskleja, wtedy przydaje się trick, który „sprzedała” mi swojego czasu moja mama. Kiedyś na rynku kosmetycznym nie było dostępnych różnych grzebyczków do rozczesywania rzęs, a jeśli zdarzyło się, że rzęsy zostały nieładnie posklejane, jedynym sposobem na ich rozdzielenie było posłużenie się… cieniutką igłą. I tak też czyniłam Oczywiście wiem, że trzeba zachować wielką ostrożność podczas tej czynności i robić to pewną i nie drżącą ręką. Najlepiej, gdy tusz jeszcze do końca nie wysechł- mniejsze ryzyko szarpania sklejonych rzęs i połamania ich. Dobra i skuteczna metoda. Jak to mówią, potrzeba matką wynalazków.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

                        Zazwyczaj mój makijaż jest lekki, subtelny i jedynym mocniejszym akcentem jest moja ukochana czarna kreska na powiece. Lubię podkreślać kolor moich oczu cieniami, dopasowywać je do humoru czy też ubioru. Lubię szaleć czasami i chociażby kolorami na powiekach pokolorować swój dzień. Moim ulubionym trikiem jest..dodanie nie dawno odkrytego duraline do tuszu do kresek. Dzięki niemu konsystencja jest idealnie gładka i doskonale się rozprowadza on na powiece, a i łączy się też z tym trikiem najlepszy pędzelek jaki sobie można wymarzyć do tego-pochodzący ze sklepu dla plastyków najcieńszy i najmniejszy z możliwych pędzelków, sprawdza się doskonale a kupiony przypadkiem kiedy robiłam zakupy dla córeczki.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

                          Jako mama półtorarocznego łobuziaka mam niewiele czasu dla siebie.

                          Chce o siebie dbać i zawsze dobrze wyglądać, dlatego moje makijażowe triki dotyczą głównie fajnego efektu zrobionego w krótkim czasie, który utrzyma się przez mój cały, intensywny dzień.

                          1. Podstawa, czyli podkład. Zmeczenie i stres powoduje że moja skora staje sie szara i sucha. Staram się więc łączyć dwie ważne rzeczy. Odpowiednie nawilżenie i dokładne krycie. Do mojego ulubionego kremu nawilżającego dodaje odrobine korektora. 2 w 1. Dobrze wygląda i dba o moją skórę przez cały dzień.

                          2. Jak podkreślam swoje rzęsy. Używam zalotki. Przed tym jednak przez kilka sekund nagrzewam ją pod ciepłym strumieniem suszarki. Moje rzęsy po tym zabiegu są idealne- długie i zalotnie podwinięte, a to bardzo ważny atrybut kobiecości.

                          3. Mój szybki sposób na małe, podpuchnięte oczy. Po kolejnej nieprzespanej nocy takie widoki w lustrze są u mnie częste. By optycznie powiększyć oczy na dolną linię nakładam białą kredke do oczu. Spojrzenie momentalnie robi się większe i przyjemniejsze.

                          Jako młoda mama chce dobrze wyglądać. Muszę sobie jednak radzić z brakiem czasu na wszystko. Te makijażowe triki pomagają mi każdego dnia czuć się pięknie i kobieco a mój maluszek nie zdąży nawet zauważyć że mama na chwilkę zniknęła.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

                            Uwielbiam robić sobie makijaż. Wykonuję go nawet wtedy, gdy wiem, że nie będę wychodziła tego dnia z domu. W końcu każda kobieta musi się przede wszystkim sobie podobać! Niedawno zauważyłam, że mojej twarzy brak jest wyrazistości i tzw. charkteru. Długo się zastanawiałam: dlaczego? I odkryłam, ze mam zbyt jasne brwi. Do tej pory przyciemniałam je jedynie powierzchownie kredką lub henną. Jednak to za mało. Przyglądając się innym kobietom, zwłaszcza tym z pięknymi brwiami, doszłam do wniosku, że moje brwi nie posiadają konturu. Jak go nadać? Metoda prób i błędów nauczyłam się to robić. Oto mój sposób: Gdy już brwi są wyregulowane (nie mogą być zbyt cienkie) trzeba zrobić linię (w moim przypadku brązową kredką) wzdłuż dolnej granicy, przy której rosną włoski. Drugą taką sama linię robię na górnej granicy, przy której rosną włoski. Miejsce, gdzie zaczynają się brwi również uzupełniam kredką robiąc poziome kreseczki. Na zakończeniu brwi górna i dolna kreska powinny się łączyć. Jeszcze tylko wystarczy uzupełnić środek brwi poziomymi krótkimi kreseczkami i na koniec wszystko ładnie przeczesać. Spróbujcie! Bo jak dla mnie wygląda to o wiele naturalniej niż przyciemnianie henną, która na początku jest zbyt mocna a po kilku dniach schodzi z brwi i skóry i pozostają nierówności. Dziewczyny sprawdźcie, czy ten sposób nie będzie dla was idealnym rozwiązaniem, bo dla mnie jest.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Wygraj 1 z 3 zestawów kosmetyków Golden Rose! Konkurs "Piękna mama"

                              Kochani,
                              udało nam się wybrać zwycięzców. Wszystkim dziękujemy za porady i triki, niektóre są naprawdę świetne i na pewno wykorzystamy je na sobie - redakcyjne mamy są przecież tak samo zabiegane jak każda z Was.

                              Zestawy kosmetyków wędrują do:
                              • 007_siostra

                              • syll2323

                              • adrianaa

                              Serdecznie gratulujemy! A już niedługo kolejny makijażowy konkurs - sprawdzajcie nasze forum i stronę Babyonline.pl na bieżąco!
                              pozdrawiamy,
                              Redakcja MamoToJa.pl

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X