Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Aplikacja Cukierowo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Aplikacja Cukierowo

    Cześć. Co wasze dzieci w wieku wczesnoszkolnym mają zainstalowane na tabletach? Niby byliśmy przeciwnikami tego tematu, ale dziecko z nami wygrało, a może bardziej to, że inne dzieci już to mają. Ta gra Cukierowo - widziałam screeny, w kilku miejscach opisy - sprawdzałyście może? Ewentualnie jakaś inna, która nie będzie miała negatywnego wpływu?
  •    
       

    #2
    Odp: Aplikacja Cukierowo

    Ja raczej pilnuję, żeby nie moja córka nie miała niczego brutalnego, albo wulgarnego zainstalowanego na tablecie. Zresztą ma powiedziane, że jeśli coś takiego tam się znajdzie, to ma po sprzęcie. Teraz gra w Cukierowo - wyglądała bardziej pod małe dzieci, ale sama chętnie przy tym siedzę. Fajna, kolorowa gierka, z prostym tematem, ale wcale nie taka prosta do przejścia.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Aplikacja Cukierowo

      W sensie, że ty również w to grasz? ;-)
      Będę miała trochę wolnego teraz na weekendzie to gierkę zainstaluję i będę testowała - lubię to, ale wiedząc, że coś jest sensowne ;-)
      Warto jeszcze jakieś inne gierki pod ten wiek?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Aplikacja Cukierowo

        Cóż mam ci powiedzieć... No tak, gram. Od dawna nie grałam w nic, bo brakowało czasu, a Cukierowo mnie wciągnęło przy okazji testowania gry dla dziecka. I tak sobie codziennie wieczorem odpalam, dziecko o tym nie wie. Jeszcze by mi chciała ograniczenia wprowadzić

        Skomentuj


          #5
          Odp: Aplikacja Cukierowo

          Ale właśnie tak zazwyczaj jest ;-) Nie wciąga to, co teoretycznie bardziej dorosłe, tylko to co proste. Nawet popatrz po tym, w jakie gry się gra na telefonie. Tam nie ma zaawansowanej grafiki i mega fabuły. Pamiętasz snejka? To dopiero wciągało ;-)

          Skomentuj

                 
          Working...
          X