Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szpilki na nogę 35.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szpilki na nogę 35.

    Hejka, kupiłam sobie kiedyś przez internet 2 pary ślicznych szpileczek.
    Są bardzo do siebie podobne, różnią się jedynie tym, że jedne są całe a drugie są to sandałki bez palców. Są to szpilki czarne, z kokardą (kocham kokardy) z czerwona podeszwą.
    Noszę rozmiar 36, jednak buty są zawyżone, bo moim zdaniem jest to 35 numer, bo noga mi już nie weszła. Nigdy nie były używane a są prześliczne.
    Może któraś z Was właśnie szuka takich Jak coś, piszcie do mnie.

    Obcas do 12 cm, platforma 2 cm, czyli buciki już nie są takie wysokie z tą platformą.
    Attached Files
  •    
       

    #2
    Odp: Szpilki na nogę 35.

    Popytam koleżankę ona ma taki mały rozmiar stopy i tyle się zawsze musi naszukać Wiem że ostatnio kupowała na wesele jak miała ale popytam
    To i ty masz problem pewnie zawsze zamawiasz ?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Szpilki na nogę 35.

      Nie, nie zamawiam dość często, bo w sklepach kupuje normalnie 35, 36, te mi się trafiły od jednego producenta takie maławe, mimo rozmiaru na pudełku, dlatego tak siedzą, bo nie chcę ich spirytusem rozpychać, jak komuś mogą akurat się przydać.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Szpilki na nogę 35.

        No i niestety powiedziała że nie potrzebuje zresztą za dużo ma wydatków aby coś sobie kupować, bo nawet o cenę się nie zapytała a ja też nie zapytałam ciebie Wystawiałaś już na allegro albo olx ?Może tam prędzej ci się uda

        Skomentuj


          #5
          Odp: Szpilki na nogę 35.

          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
          No i niestety powiedziała że nie potrzebuje zresztą za dużo ma wydatków aby coś sobie kupować, bo nawet o cenę się nie zapytała a ja też nie zapytałam ciebie Wystawiałaś już na allegro albo olx ?Może tam prędzej ci się uda
          A nie, najpierw próbuje tak po znajomych, po forach a później wystawie na allegro, jak będę miała więcej czasu i będę wreszcie w domu Bo teraz to nie bardzo mam do tego głowę

          Skomentuj


            #6
            Odp: Szpilki na nogę 35.

            Nie wiele dziewczyn znam z takim małym rozmiarem Wiem że jeszcze kuzynka ma taki małe ale z nią kontaktu nie ma Bo tak w sklepach trudno dobrać to próbuj na takich stronach jak ktoś szuka to na allegro albo olx A teraz sylwester się zbliża to akurat może ktoś potrzebować

            Skomentuj

                   
            Working...
            X