Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

miesiączka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    miesiączka

    Witam
    od jakiegoś roku zauwazyłam zmiany w moim miesiączkowaniu. Miesiączka trwa okoóło 4 dni, wcześniej około 7 dni. W drugi dzień mam bardzo obfite i nagłe krawienia, a w kwi pojawiaja się skrzepy. Za tożadnych dolegliwości bólowych i skurczy, które skończyły się po ciąży i urodzeniu dziecka. Dodam,że obecnie mam skonczone 40 lat.

    #2
    Odp: miesiączka

    Witam,

    Wszelkie zmiany w profilu miesiączkowania powinny być skonsultowane na wizycie lekarskiej u ginekologa. Mogą one być konsekwencją m.in. zaburzeń hormonalnych, infekcji czy tez nowych zmian patologicznych w narządzie rodnym.

    Koniecznie należy wykonać badanie ultrasonograficzne dopochwowe w I fazie cyklu po miesiączce, czyli do około 14 dnia cyklu.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Marta Blumska-Janiak
    specjalista położnictwa i ginekologii
    ginekologia estetyczna
    www.blumska-janiak.pl
    e-mail: marta@blumska-janiak.pl

    Mężatka. Mama trójki wspaniałych dzieci. Z pasją i uśmiechem pracuje zarówno w szpitalu ginekologiczno-położniczym jak i prywatnym gabinecie ginekologicznym. Zajmuje się problemami ginekologicznymi, prowadzi ciąże.
    Wykonuje zabiegi ginekologii estetycznej. Czas wolny spędza aktywnie z dziećmi oraz gra w tenisa ziemnego.

    Skomentuj

           
    Working...
    X