Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skażone mleko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Skażone mleko

    Panikujecie? Czy raczej jesteście spokojne
    i nie omijacie produktów Nestle?

    Poza tym to już nie pierwsza tak chińska afera!
    Albo zabawki albo mleko albo wojna w Tybecie!
    Nie sądzicie, że to dziwny naród jest ??
    A na domiar złego, nie można się na nich wypiąć, bo
    cała gospodarka zdominowana jest przez chińskie produkty

  •    
       

    #2
    Ale z tymi zanieczyszczeniami w mleczku dla dzieci, to już kilka razy było. Kilka lat temu coś z Nutramigenem (wiem od mojej koleżanki).

    Moim zdaniem, to wynika to z tego, że oni specjalnie nie szanują życia ludzkiego, totalny zamordyzm i idą na ilość, jak wszędzie widać!

    Skomentuj


      #3
      Ja się boję ich produktów ale co można zrobić? Wszędzie są ich produkty...chyba pozostaje wierzyć że w opakowaniu które mamy nic złego nie ma

      Skomentuj


        #4
        Kurcze, z tych Chin to prawie samo zło dla dzieci - jedzenie (mleko) i zabawki!

        Skomentuj


          #5
          zabawki tylko z atestem a o tym mleko szokoda mowic,na szczescie uzywam bebiko,ale czy zauwazylyscie mamy za 2 zawsze byla od 4 miesiaca a teraz jest od 6mc,to dlatego, ze za duzo bialaka jest i dzieci nie powinny tak wczesnie w takich damwkach je spozywac

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez patiew Pokaż wiadomość
            zabawki tylko z atestem a o tym mleko szokoda mowic,na szczescie uzywam bebiko,ale czy zauwazylyscie mamy za 2 zawsze byla od 4 miesiaca a teraz jest od 6mc,to dlatego, ze za duzo bialaka jest i dzieci nie powinny tak wczesnie w takich damwkach je spozywac
            wiesz z tymi zabawkami z atestem też jest różnie , jak pracowałam w Smyku (teraz mam wychowawczy) to kilka razy wycofywaliśmy cos ze sprzedaży firm typu mattel, matchbox eppe a to znane marki i niby porządne.
            chińczycy ida na ilość a nie na jakość.
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              #7
              no wlasnie u nas w ostrowie otwarto niedowano chinskie centrum hendlowe i wszystko tak z chin i co zabawne ludzie kupuja te rzeczy,to wlasnie dzieki nim produkcje tego swinstwa sie zwieksza

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                No Jedna Wielka Porażka.. Jak Widze że Rodzice Kupują Np. Zabawki Chińskie To Mi Się Niedobrze Robi, Przecież Ani To ładne Ani Solidnie Wykonane.. To że Tanie To Fakt.. Ale Czy Nie Lepiej Uzbierać Dla Dziecka Troszkę Więcej Pieniążków I Kupić Coś Porządnego Z Fisher-price'a Czy Z Innych Firm?

                Skomentuj


                  #9
                  sayapoamore na zabawkach, każdej jednej jaką mamy z Fisher Price,
                  (leżaczek,mata,żółw,grzechotki) pisze Made in China
                  Więc nawet jak kupisz droższą zabawkę, kupisz chińską.
                  Niestety gospodarka jest zdominowana ich produktami, chcą nie chcąc
                  i tak je kupisz

                  Skomentuj


                    #10
                    No W Zasadzie To Coleen Masz Rację, Tylko Chyba Jakość I Wykonanie Się Różnią..

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      sayapoamore no tak, masz rację, wykonanie na pewno jest
                      lepsze i jakość również

                      Skomentuj


                        #12
                        nicola dlatego najlepiej kupowac takie rzeczy na allegro.
                        Zawsze chociaż 10-15 zł jest taniej (nawet z doliczonymi
                        kosztami przesyłki)
                        Ja wszystko kupiłam na allegro np. na macie zaoszczędziłam 40 zł,
                        koszty przesyłki pokrywał sprzedający
                        A już szczególnie drogie są zabawki tej firmy w marketach (o
                        dziwo)

                        Skomentuj


                          #13
                          colleen tak jest, prawie na każdej zabawce jest made in china.
                          różnica jest w tym że zabawki fisher price (jako przykład ta firmę podaję)
                          są składane w chinach ale z części które dostarcza im fisher price więc chińczycy tylko składaja a nie produkują, tak bynajmniej słyszałam na szkoleniu w pracy ale ile w tym prawdy - to kto wie
                          stąd cena wieksza
                          a telefon za 90 zł to troche za duzo, mają ładniejsze rzeczy w podobnej cenie (żyrafka itp.)
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X