Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Vincent William, styczen 16, 2008, Lake Villa, USA, mlodszy brat Olivera i Jonathana. Chodze ( a raczej biegam) juz 10 miesiecy, mowie bardzo duzo w obydwoch jezykach i mam 19 zabkow.

    Skomentuj

    •    
         

      a my teraz ciagle cierpimy z powodu idacych zabali, w sumie nie bylo od ostatnich zebow ani chwili wytchnienia, bo ida mu wszystkie 4 razem, bo zanim sie cala wyrrznie to jeszcze troche potrwa, no i oba gorne kly(prawy juz na wierzchu) a dol to tylko po dwie igiełki 4

      Skomentuj


        hej jestem mamusią Ksawcia urodzonego w 2008 a dokładnie 07.11
        pozdrawiam mamuśki 2008

        Skomentuj


          Napisane przez aanaid Pokaż wiadomość
          hej jestem mamusią Ksawcia urodzonego w 2008 a dokładnie 07.11
          pozdrawiam mamuśki 2008
          Zapraszam na nasz wątek mamusiek z listopada 2008
          http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...?t=75&page=220
          Martynka ur.11 listopada 2008
          Iga ur.3 sierpień 2012



          Skomentuj


            Witam

            Witam, my też możemy się dołączyć?.My jesteśmy z 19 września 2008, miasto Gdańsk. Pozdrawiamy

            Skomentuj


              Napisane przez Jolkagda Pokaż wiadomość
              Witam, my też możemy się dołączyć?.My jesteśmy z 19 września 2008, miasto Gdańsk. Pozdrawiamy
              Witam ,
              mieszkamy niedaleko siebie.Ja z Gdyni
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                witam
                Moja corcia Daria urodzila sie 13 listopada
                Daria 13.11.2008

                Alex 19.12.2010

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam mam coreczke Agate ur.11.12.08 waga 3400 długośc 55. Aga w tym ms konczyć bedzie 9 ms. Zebów jak narazie nie ma ale czekamy. raczkuje i chodzi sama przy meblach, w tym momencie waży 8 kg a je wiecej odemnie. Jak sie urodziła dostała 10 ptk.

                  Skomentuj


                    Maxio Mati Małgosia

                    witam wszystkich







                    MOJE SKARBY

                    Skomentuj


                      Witam, ja swojego Patryka urodziłam 06.05.2008.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        WITAM WSZYSTKIE MAMUNIE DZIS SIE DO WAS ZALOGOWAŁAM MAM NADZIEJE ZE PRZYJMNIECIE MNIE :-) JESTEM MAMA 13,5MIES NIKOLKI URODZIŁA SIE 23 LIPCA 2008 POZDRAWIAM

                        Skomentuj


                          Witajcie

                          Mój synek urodzil sie 11 lipca 2008 roku,ma juz 8 ząbkow,potrafi tupac w miejscu.

                          Skomentuj


                            Napisane przez MALGOS28 Pokaż wiadomość
                            WITAM WSZYSTKIE MAMUNIE DZIS SIE DO WAS ZALOGOWAŁAM MAM NADZIEJE ZE PRZYJMNIECIE MNIE :-) JESTEM MAMA 13,5MIES NIKOLKI URODZIŁA SIE 23 LIPCA 2008 POZDRAWIAM
                            Napisane przez truskaweczka89 Pokaż wiadomość
                            Mój synek urodzil sie 11 lipca 2008 roku,ma juz 8 ząbkow,potrafi tupac w miejscu.
                            Witamy , powiedzcie cos więcej o sobie i Waszych pociechach
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Nikolka ma dopiero 4 zabki wyszedł jej tydz po pierwszych urodzinach chodzi slicznie za jedna raczke puszcza sie i potrafi spory kawałek przejsc sama po zatym urwis nie z tej ziemi,siniaki za siniakami poprostu az strach sie bac co to bedzie jak zacznie sama chidzic ;-) mała tez tupie tanczy jak tylko usłyszy muzke a najlepjej jak przełacze na vivie i usłyszy jaks swoja piosenke to juz koniec,nie ucze ja ogladac telewizji poprostu muzykalna dziewczynka :-) zaczyna powoli juz sama jesc łyzeczka nie zjada moze całego posiłku sama ale juz zaczyna z dnia na dzien coraz wiecej ;:-) noi gaduła nie samowita!!i uwielbia ogladac ksiazki.chyba to tak pokrotce

                              Skomentuj


                                Napisane przez MALGOS28 Pokaż wiadomość
                                Nikolka ma dopiero 4 zabki wyszedł jej tydz po pierwszych urodzinach chodzi slicznie za jedna raczke puszcza sie i potrafi spory kawałek przejsc sama po zatym urwis nie z tej ziemi,siniaki za siniakami poprostu az strach sie bac co to bedzie jak zacznie sama chidzic ;-) mała tez tupie tanczy jak tylko usłyszy muzke a najlepjej jak przełacze na vivie i usłyszy jaks swoja piosenke to juz koniec,nie ucze ja ogladac telewizji poprostu muzykalna dziewczynka :-) zaczyna powoli juz sama jesc łyzeczka nie zjada moze całego posiłku sama ale juz zaczyna z dnia na dzien coraz wiecej ;:-) noi gaduła nie samowita!!i uwielbia ogladac ksiazki.chyba to tak pokrotce
                                Zuch dziewczynka. Małgosiu (tak masz na imie) zapraszam Cie do wątku Crazu Mums , tam są wszystkie Mamy z tego rocznika
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X