Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A Zosia urodziła się 29 lutego 2008 roku- wyjątkowa pod każdym kątem

    Skomentuj

    •    
         

      a jeżeli o pączki chodzi to w tym roku kupne będą...a u Was??

      Skomentuj


        A ja paczki sama bede robic wg.przepisu dziewczyn z forum

        Skomentuj


          Napisane przez Mazoka Pokaż wiadomość
          A Zosia urodziła się 29 lutego 2008 roku- wyjątkowa pod każdym kątem
          czyli za 3 lata drugie urodzinki

          Skomentuj


            dziewczyny tak czekam na te górne trójki mojej córy(widać,już biale po dziąsełkiem)że nie zauważylam że Milenka ma 5 ząbka

            chyba dolna dwójkalewa,a prawa lada dzień wyjdzie


            huuuurrraaaa
            a ja tylko zerkałam na te górne....jaka niespodzianka

            Skomentuj


              Gratuluje Froch
              A my właśnie wróciliśmy od lekarza i od ząbków prawdopodobnie kupa.Dała lakcid i smekta 3x po pól torebki.Może to byc i wirus bo panuje teraz .Jak się pogorszy wymioty i temp to w piątek na wizyte
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Gratulacje Froch
                Iza wspolczucia moj maly mial zlapal takie wirusisko jak mial niecale 7 m-cy i strasznie sie meczyl.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Froch gratulacje ząbka
                  Iza to się Amela nacierpi
                  a jak Ci pije smekte??? bo to takie okropne jak piasek - tak określa to moja Julka


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                    Froch gratulacje ząbka
                    Iza to się Amela nacierpi
                    a jak Ci pije smekte??? bo to takie okropne jak piasek - tak określa to moja Julka
                    Amelka pije z hebratką duszkiem
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      witam nowa mamę i synka Dziewczyny chciała bym się dowiedzieć ile przeciętnie Wasze dzieciaki w dzień śpią, bo mój niuniuś strasznie mało śpi a jeśli już to tylko przy piersi, lub na dworzu i pod zadnym pozorem nie można Go położyć do łóżeczka musi być non stop bujany na kolanach, wiem że ja Go rozpaskudziłam bo miał kolkę i jak płakał to braliśmy Go na ręce a teraz jest tak jak jest, ale wracając do snu napiszcie mi tak oreintacyjnie jak wygląda plan dnia Waszych pociech tylko mniej więcej jak to wygląda czasowo.
                      Last edited by bartuś grudzień; 18-02-2009, 15:36.
                      Bartuś 5.12.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam wszystkie Mamusie

                        Moja kluseczka właśnie smacznie śpi i chyba coś jej się śni bo troszkę wzdycha
                        U mnie okropna pogoda, cały dzień strasznie sypie więc siedzimy w domku

                        Skomentuj


                          Sposób mojego synka na poruszanie się
                          http://www.bobasy.pl/silek7,18181,film.html
                          Sylwia 9 latek
                          Damianek 17 m-cy


                          02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                          Skomentuj


                            Ewpaw u nas właśnie sypie aż nic nie widać a pozatym mała chora więć też w domku.

                            Siluś masz małego skoczka w domu tego ja jeszcze nie widziałam
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Atak szału na NIE

                              Witam Was dziewczyny, nie pamiętam kiedy tu ostani raz coś zapisałam. Ale niestety nie miałam dostępu do komputera. Bedzie pewnie jakieś 5 miesięcy. Mój maluszek 14. marca skończy roczek. Chodzi już bardzo ładnie miał 10 miesięcy jak zaczął chodzic. Ciężko mi za nim nadążyć bo tak szybko się przemieszcza i ciągle coś broi. Czasem myśle, że będzie nadpopudliwy. Czy Wasze maluszki też pokazują ataki chisterii bo nam się to coraz częściej zadrza i niewiem już co robić. Na słowo NIE dostaje ataku szału. Zastanawie mnie ostatnio czy jestem złą matką bo maluch tak reaguje na wszystko co jest nie po jego myśli. Po za tym nie odstępuje mnie nak krok jak mnie tylko widzi. Mąż mówi, że pępowinę nie do końca odcieli na porodówce. Jednak ja nie mam czasem pojęcia co robić jest kochanym szkrabem ale niewiem czy dobrze z nim postępuje. Doradźcie mi coś!


                              http://www.bobasy.pl/dagabo To moję foteczki od najmłodszych dni
                              Last edited by dagabo; 18-02-2009, 18:03.

                              Skomentuj


                                Silek boski filmik

                                Moja mała tak nie robiła, więc myślałam że umrę ze śmiechu.
                                Wcześniej nie widziałam, żeby jakieś dziecko tak się poruszało

                                Izuś a Amelka jak tam? Czytałam właśnie, że byłyście u lekarza.
                                A jak jej samopoczucie? Bardzo marudna? Pewnie już sama jest zmęczona
                                tym wszystkim


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X