Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wiosna-za co ją lubię?czym dla mnie jest?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: czuje wiosne

    Napisane przez koliberek71 Pokaż wiadomość
    My na dzialeczce opalamy nagie ciała z racji matur Monia ma wolne i szalejemy
    Oooo... jak Jej poszło? ja z maturami troche nie w temacie jestem ale trzymam kciuki za Monię



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: czuje wiosne

      nie no dzis tak kropilo tez
      zawsze ja kweekend sie zbliza to gorzej sie robi

      Skomentuj


        Odp: czuje wiosne

        ale ten tydzien byl jak lato a nie jak wiosna

        Skomentuj


          Odp: czuje wiosne

          wiosna tego roku (przynajmniej w pomorskim), jest strasznie wietrzysta. Kurcze, skąd się tyle bierze tego mroźnego wiatru. Zeszłymi laty tak nie było

          Skomentuj


            Odp: Wiosna-za co ją lubię?czym dla mnie jest?

            dla mnie wiosna, to przede wszystkim kwiaty, z utęsknieniem czekam aż pierwsze z nich zaczynają się rozwijać. wówczas czuję, że wiosna nadeszła.

            Skomentuj


              Odp: czuje wiosne

              Ostatnio pogoda bardzo w kratkę i nawet nie wiem czy opłaca się wychodzić z dzieckiem na plac zabaw. Bo trochę do niego mamy i obawiam się, że jak dojdziemy to zacznie padać i nici z zabawy. Dlatego też pomyślałam z mężem o kupnie jakiegoś placyku zabaw, coś w tym stylu: http://ogrodosfera.pl/drewniany-plac-zabaw-dla-dzieci, co o tym myślicie?

              Skomentuj


                Odp: czuje wiosne

                maj był taki sobie, ale może w czerwcu będzie więcej słońca. tak czy owak wiosna jest cudowną porą roku

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: czuje wiosne

                  mam nadzieję że czerwiec bardziej dopisze w lepszej pogodzie bo maj był okropny Pamiętam jak kiedyś chodziłam na majówki do kościoła zawsze w krótkim rękawku a teraz anomalie pogodowe występują takie że nigdy nie wiadomo jakiej pogody się spodziewać

                  Skomentuj


                    Odp: czuje wiosne

                    Napisane przez aniajurczyk Pokaż wiadomość
                    maj był taki sobie, ale może w czerwcu będzie więcej słońca. tak czy owak wiosna jest cudowną porą roku
                    dokładnie!

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X