Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki grzejnik do łazienki kupić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki grzejnik do łazienki kupić

    Zamierzam kupić dekoracyjny grzejnik łazienkowy o mocy około 360 W. Jakie grzejniki są obecnie w modzie?
    http://forum.mamotoja.pl/
  •    
       

    #2
    Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

    Napisane przez taiwona Pokaż wiadomość
    Zamierzam kupić dekoracyjny grzejnik łazienkowy o mocy około 360 W. Jakie grzejniki są obecnie w modzie?
    Ja jakiś czas temu remontowałam łazienkę i również zainwestowałam w taki oryginalny grzejnik. Może nie było to takie tanie ale wygląda to o niebo lepiej niż te wszystkie białe oklepane grzejniki. Zerknij sobie na stronę:
    xxx] - znajduje się na niej ciekawy blog o tym jaki wybrać grzejnik do łazienki, jakie kolory oraz jakie formy warto jest wybrać.
    Grzejnik nie musi być nudny. Bardzo fajne są takie kolorowe grzejniczki:
    Last edited by disne; 10-07-2020, 10:47. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

      Cudny jest Super to projektanci wymyślają, tu też znalazłam bardzo ciekawie wygądające nowoczesne grzejniki xxxx - chciałabym mieć coś takiego kiedyś u siebie, pomyślę o tym przy okazji najbliższego remontu łazienki
      Last edited by disne; 10-07-2020, 10:48. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

        Tylko nie każdy ma tak dużą łazienkę, aby zamontować taki grzejnik, jak na zdjeciu powyżej. Wiele osób będzie musiało wybrać cos mniejszego. Tutaj jest artykuł poruszający ten temat xx]
        Last edited by disne; 10-07-2020, 10:49. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

          Ja polecam polskiegrzejniki.pl Sama kupiłam u nich łazienkowy właśnie i do pokoju dziecka taki kolorowy. Tam rozmiary chyba można sobie było wybrać o ile dobrze pamiętam - proszę sprawdzić. A same kaloryfery są ok. Ceny troszkę mało zachęcające, ale za taki design no trzeba zapłacić...

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

            Grzejnik dekoracyjny jest oczywiście piękny, ale nie każdy ma ochotę na taką aranżację łazienki i wtedy wybiera prostotę, jak taki grzejnik konwekcyjny z elektronicznym termostatem: xxx. Swoje podstawowe zadanie, czyli efektywne ogrzewanie, spełnia w 100%.
            Last edited by disne; 10-07-2020, 10:49. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

              nie w tym zakresie nie patrzę w ogóle na to co jest modne a co nie, tylko jaką mam łazienkę i jaki grzejnik się zmieści.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

                Łatwiej byłoby dobrać grzejnik gdybyś wstawiła jakieś zdjęcie łazienki, bo tak to można trochę wróżyć z fusów i każdy zaproponuje taki jaki jemu się podoba. Akurat jestem na czasie w tym temacie, bo sama planuję coś u siebie w łazience zmienić i tak przeglądam i szukam czegoś do siebie tylko, że ja bym miała zwykły kaloryfer na wodę. Z takich, które mi się podobają to modele purmo - podobno są całkiem dobrej jakości a i mi się będzie akurat taki dobrze komponował


                Możesz go kupić pewnie w wielu miejscach, ale ja najniższą cenę widziałam na mat-dom
                Last edited by disne; 10-07-2020, 10:50. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

                  My z mężem kupiliśmy:
                  xxx
                  Bardzo wygodna opcja do łazienki i wysoka jakość. Poza tym dobraliśmy sobie kolor, który bardziej pasował do naszej łazienki niż nudna biel
                  Last edited by disne; 10-07-2020, 10:50. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

                    Napisane przez Becia88 Pokaż wiadomość
                    nie w tym zakresie nie patrzę w ogóle na to co jest modne a co nie, tylko jaką mam łazienkę i jaki grzejnik się zmieści.
                    Brawa się należą. Lubię Panią.
                    Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

                      Ja bym postawiła na łazienkowe od IMMERGAS xxx - jakość super, firma zresztą 20 lat na rynku i ciągle rośnie w siłę- to coś musi znaczyć. U znajomej świetnie się sprawdziły, my niestety mamy ogrzewanie podłogowe więc nie przejdzie
                      Last edited by disne; 10-07-2020, 10:46. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

                        W sumie faktycznie całkiem fajne. Takie drabinkowe są idealne.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

                          Przy wyborze grzejnika kierowałbym się wielkością pomieszczenia oraz maksymalnymi kosztami, których nie chcemy przekroczyć. Od siebie polecam zapoznać się z tym artykułem oraz mogę zaproponować klasyczne grzejniki elektryczne - zazwyczaj koszta są dość akceptowalne.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

                            Podstawowe pytanie to w jakim stylu łazienka i jakie grzejniki Ci się podobają, bo może się przecież zdarzyć, że coś, co jest modne absolutnie nie trafi w Twój gust

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jaki grzejnik do łazienki kupić

                              My zamontowaliśmy drabinkę Enix z xxx i super, działa dobrze, grzeje mocno a cena była przyzwoita bo to hurtownia. W łazience tylko drabinki się moim zdaniem sprawdzą, zawsze można coś powiesić i szybko wyschnie.
                              Last edited by disne; 10-07-2020, 10:47. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X