Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-11-2015, 22:18
lucencia lucencia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lucencia.polki.pl

Domyślnie Odp: Sport to zdrowie - czy na pewno?

Sport to zdrowie, o ile się dobrze do niego przygotujemy. Jeżeli zamierzacie biegać, to kupujcie buty na e-sporting.pl
Koleżanka kupiła kiedyś na jakimś targu buty sportowe i skończyła u ortopedy...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-11-2015, 09:15
annika90 annika90 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
annika90.polki.pl

zawsze sport to zdrowie, ważny jest umiar i zdrowy rozsądek ja uwielbiam zumbę, taniec z aerobikiem
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2015, 10:58
karomama-25 karomama-25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karomama-25.polki.pl

Dziewczyny, a co sądzicie o ćwiczeniach w ciąży. Jakie wybrać - dodam, że wcześniej niezbyt specjalnie uprawiałam sport ale boli mnie tak kręgosłup, że muszę zacząć się rozciągać. Czytałam też takie artykuły, ale jeszcze nie wiem co wybrać http://szczepimy.com.pl/aktywna-mama/. Co doradzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-12-2015, 11:02
smerfetkaaa8 smerfetkaaa8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
smerfetkaaa8.polki.pl

Przede wszystkim trzeba takie ćwiczenia skonsultować z lekarzem - może się okazać, że w Twoim przypadku nie będzie to dobrym pomysłem. A jakie ćwiczenia? Przystosowane dla kobiet w ciąży, najlepiej jest umówić się na zajęcia w grupie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-01-2016, 10:46
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

Sport to jak najbardziej zdrowie. Co prawda ćwiczę od niedawna, ale zauważyłam ogromne efekty w stanie mojego zdrowia. Już nie mam zadyszki, nie mam problemów z oddychaniem, mam odpowiednie ciśnienie, mam więcej energii i nic mnie nie boli. Nawet sama zmiana obuwia bardzo mi pomogła. Jeszcze kilka lat temu nosiłam tylko buty na obcasach, które bardzo obciążały mój kręgosłup. Zaczęłam nosić buty sportowe gdy zaczęłam ćwiczyć i zauważyłam ogromną różnice. Od tego czasu nosze tylko buty sportowe, bo szkoda mi zdrowia na buty na obcasach. Teraz chcę kupić nową parę i rozważam takie http://sklep.adrenaline.pl/product-p...St-V65767.html . Podobają Wam się?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-01-2016, 14:07
dynamical123 dynamical123 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dynamical123.polki.pl

Moim zdaniem najbezpieczniejszy jest rower, który nie obciąża stawów. Dlatego ja jak tylko mogę to wskakuję na rower i jeżdże gdzie popadnie. A ponieważ zimą też nie mogłam wytrzymać to zainwestowałam w rowerek treningowy http://e-candy.pl/21658-rowerki-treningowe super sprawa, teraz mogę przy tym oglądać tv
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-01-2016, 16:07
kasis77 kasis77 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kasis77.polki.pl

Myślę, że tak, ale wszystko z umiarem, bo jak się przesadza to niestety, ale może się to poważnie odbić na waszym zdrowiu. Jeśli zamierzacie coś na poważnie trenować, to warto się najpierw przebadać, serce przede wszystkim, ale także poziom cukru, czerwonych krwinek etc. Słowem przegląd całego organizmu, na pewno nie zaszkodzi
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-01-2016, 21:07
kotek_85 kotek_85 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kotek_85.polki.pl

Miasto: Śląsk

Mój mąż biega, bo ja się nie mogę do tego zmobilizować, i on generalnie używa butów firmowych przeznaczonych do biegania, tj. nike, adidas, puma. Nie są najtańsze, ale jego zdaniem najlepsze bo są lekkie, noga się w nich tak nie poci i nie obcierają. Nie wiem jak będzie z damskimi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-03-2020, 17:06
Anulka090 Anulka090 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Anulka090.polki.pl

Uważam, że będą to dobrze zainwestowane pieniądze. Dobry instruktor potrafi zachęcić do uprawiania sportu. Pamiętam jak zapragnęłam czerpać frajdę z jazdy na gokarcie, nigdy wcześniej tego nie robiłam. Na szczęście trafiłam na bardzo cierpliwego i wyrozumiałego instruktora, który w niedługim czasie nauczył mnie jeździć efektywnie. Teraz już wiem jak powinna wyglądać szybka jazda przez całą trasę toru i że połknęłam bakcyla w motosporcie. A uczyłam się na torze [https://kartingowynarodowy.pl/ w Warszawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania