Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca, Prawo, Biznes
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca, Prawo, Biznes Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, poznajcie swoje prawa i możliwości, własna działalność gospodarcza

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-09-2010, 10:32
oliwka311220
Guest

Zobacz mój nowy profil
oliwka311220.polki.pl

Lightbulb Samotna Mama Szuka Pracy W Poznaniu

Zaczynam wątek dla wszystkich samotnych mam szukających pracy w Poznaniu.Może nasze ogłoszenia przeczytają Pracodawcy którzy potrzebują kompetentnych,odpowiedzialnych i chętnych do pracy pracowników,którzy nie gardzą żadną pracą.Mamy przecież na utrzymaniu dzieci-to nasz priorytet.

Ostatnio edytowane przez oliwka311220 : 12-09-2010 o 11:03.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-09-2010, 10:59
oliwka311220
Guest

Zobacz mój nowy profil
oliwka311220.polki.pl

Question Odp: Samotna Mama Szuka Pracy W Poznaniu

Może zacznę... Jestem 29letnią samotną mamą tegorocznego przedszkolaka.Mam wykształcenie średnie czego sie nie wstydzę jak również tego,że całe moje doświadczenie zawodowe opiera sie na pracy w markecie na stanowisku kasjer-sprzedawca.
Poszukuję pracy w Poznaniu w handlu aczkolwiek mogę również sprzątac lub pomagac np paniom w przedszkolu,żłobku zajmowac sie dziecmi .
Pracę mogłabym podjąc od poniedziałku do piątku od 8-15 ,natomiast w soboty, niedziele i święta jestem w pełni dyspozycyjna.

Ostatnio edytowane przez oliwka311220 : 12-09-2010 o 11:04.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania