Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    maronka, annamaja super wyglądacie
    beau molestuj męzusia i szybciutko wstawiaj foteczke


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Już jestem. Agatko dziękuję za pamięć Byliśmy z mężem w domciu u rodziców. Zaczęliśmy już remont naszego mieszkania, więc musiałam z mężem wybrać płytki do łazienki, prysznic, meble do kuchni i takie tam Na szczęście mogę teraz trochę więcej wstawać, więc dobrze się złożyło Obecne mieszkanko wynjamujemy do końca miesiąca, więc powoli zaczynamy się pakować. Niestety dopóki nie skończymy remontu będziemy musieli mieszkać u teściowej, ale mam nadzieję, że remont szybko się zakończy

      Macie bardzo ładne brzuszki Ja swojego na razie nie mogę pokazać, bo mąż już wywiózł aparat do nowego mieszkanka.

      Maronka bardzo mi przykro, że też musisz leżeć. Ale dzidziuś jest najważniejszy, jakoś damy radę





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        witajcie dziewczynki ja juz wróciłam z zielonej i mam nadzieje ze zaden radar mnie nie chapnął takbardzo sie starałam W zielonej kupiłam dla dzidzi śliczną sukieneczkę h&m oraz 4 pary body również przesłodkie....z tego co sobie przypominam to jak byłam w ciązy z Dominikiem to nie miałam takiej manii kupowania dopiero jak sie urodził, ale to chyba przez to że upragniona córcia będzie i wszystkie te sukienusie są takie ładne
        Dziewczyki brzuszki macie śliczne mój od ostatniego wstawienia zdjęcia za dużo sie nie zmienił
        Pozdrowionka


        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Marlenka a może pokażesz nam co kupiłaś?





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
            Marlenka a może pokażesz nam co kupiłaś?
            ja wejde na kompa stacjonarnego to dodam zdjęcia


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Mąż ma aparat w telefonie tylko nie mamy takiej płytki do kompa co by zdjęcia ściągać z telefonu więc lipa.Oj ciuszki są super szczególnie te dla dziewczynek

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                przynajmniej u mnie na kompie nie jest potrzebne oprogramowanie do tel czy do aparatu podłączam kabel usb wchodze w mój komp i wyświetla sie ikonka nowe urządzenie ale jeżeli u ciebie oprogramowanie jest potrzebne to mozna ściągnąc z netu


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  moje dzisiejsze zakupki wczorajszych wam nie pokaże bo teraz jestem u rodziców a ciuszki są u mnie w domku
                  Attached Files


                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Marlena, fajne ciuszki - kurcze, tez sie musze do H&M-u wybrac...

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      marlena piękna ta sukieneczka!


                      'Poznasz głupiego po czynach jego!'
                      Chcieć to móc!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        maronka, annamaja sliczne brzuszki
                        Agatko Twoj rowniez, kurcze calkiem inaczej sobie Ciebie wyobrazalam, chyba przez to zdj Twojej corci blondyneczki, myslalam ze wygladasz cos na styl anety kreglickiej i ze masz blond wloski jak cora, alez wyobraznia robi swoje, pozdrawiam

                        Ja staranka zaczynam od wrzesnia, ale poki co kibicuje dziewczynom na staraczkach, choc ostatnio jakies pustki u nas


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Marlena bardzo ładne te ciuszki





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            marlenko faktycznie ciuszki ,śliczne dla dziewczynek o wiele więcej jest takich ładniusich do wyboru niż dla chłopczyka
                            a brzuszek dzis nie bedzie zrobiony pstrykniety własnie z małżem przyszliśmy do domku i jesteśmy dętki też się wyprowdzam z końcem miesiąca jak ada tyle że na większe mieszkanko no i jakiś rok czasu będziemy jeszcze na cudzym
                            Last edited by beau; 23-06-2010, 21:12.

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                              maronka, annamaja sliczne brzuszki
                              Agatko Twoj rowniez, kurcze calkiem inaczej sobie Ciebie wyobrazalam, chyba przez to zdj Twojej corci blondyneczki, myslalam ze wygladasz cos na styl anety kreglickiej i ze masz blond wloski jak cora, alez wyobraznia robi swoje, pozdrawiam

                              Ja staranka zaczynam od wrzesnia, ale poki co kibicuje dziewczynom na staraczkach, choc ostatnio jakies pustki u nas
                              dotka a dziewczyny może się urlopują że pusto u was?
                              fajnie tak was zobaczyc dziewczyny na zdjęciu bo faktycznie jak dotka mówi inaczej sobie człowiek wyobraża

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Nie chodzi o program a o kabel usb z bluetooh bo nie mamy.
                                Ciuszki super,szczególnie sukieneczka,też chcę taką

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X