Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Wakacje, podróże, święta, prezenty
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wakacje, podróże, święta, prezenty Gdzie spędzić wakacje? jak przygotować się do świąt Bożego Narodzenia? Wielkanocy? jaki prezent kupić dla dziecka? Chrzest dziecka, Pierwsza komunia

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 01-08-2016, 08:47
tosia93 tosia93 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
tosia93.polki.pl

Domyślnie Odp: Oboz dla dzieci tylko po angielsku

Bardzo dobry pomysł. Właśnie przebywając przez 24 godziny na dobę z osobami, które posługują się językiem angielskim, dziecko jest w stanie najlepiej opanować ten język. Wiem, że piszą o tym też w https://langzie.pl/szkola/Angloville-Angielska-Wioska Jeśli chcecie nauczyć Wasze dziecko angielskiego, to koniecznie zastanówcie się nad wyborem właśnie tej metody.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-02-2017, 12:19
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

Wiesz podczas obozów zagranicznych dzieciaki i młodzież mówią również w języku polskim, bo przecież nikt im nie zabroni mówienia w swoim języku, ale faktycznie jest to świetny sposób na podszkolenie umiejętności mówienia w obcym języku. Dzieciaki również podczas takich wyjazdów przełamują swoje bariery językowe, poznają inny kraj, jego kulturę, rówieśników i nawiązują nowe znajomości. Jest wiele firm, które organizują zagraniczne i krajowe obozy językowe. Ciekawa oferta znajduje się np. tutaj https://www.atas.pl/pl/obozy-zagraniczne czyli na stronie internetowej agencji turystycznej Atas. Są do wyboru obozy we Włoszech, Hiszpanii, Grecji, Bułgarii i Chorwacji. Są to obozy turystyczno-wypoczynkowe a także wypoczynkowe. Ich koszt wynosi od 1800złotych do prawie 3tysięcy złotych. Nie orientuje się dokładnie ile trwają, bo chyba każdy z nich trwa inną ilość dni, ale z tego co wiem wszystkie informacje są podane na stronie konkretnego obozu. Musicie jednak pamiętać o tym, że niektóre atrakcje nie są wliczone w cenę obozu i za niektóre z nich dziecko będzie musiało zapłacić na miejscu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-05-2019, 09:48
slonecznamama slonecznamama jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
slonecznamama.polki.pl

Słyszeliście coś o obozie dla fanów Harrego Pottera w Anglii.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2019, 20:46
LiwinHQ LiwinHQ jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
LiwinHQ.polki.pl

Takie obozy są potrzebne
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd