Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy, wiadomości
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy, wiadomości Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 29-11-2018, 12:02
makalica87 makalica87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
makalica87.polki.pl

Domyślnie Remont mieszkania samemu czy z fachowcem?

Witam, zastanawiam się nad przeprowadzeniem remontu mieszkania. Mój mąż zna się na wielu rzeczach i myślę, ze mógłby wiele zrobić, ale pracuje, więc na pewno trzeba by było liczyć się z tym, że taki remont będzie się dłużej ciągnął. Drugą opcją jest zatrudnienie fachowców. Ostatnio w sieci nawet trafiłam na taki artykuł , który chyba jednak bardziej mnie przekonuje do zatrudnienia ekipi remontowej. A jakie jest wasze zdanie w tym temacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-2018, 15:47
jackowska jackowska jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jackowska.polki.pl

Domyślnie Odp: Remont mieszkania samemu czy z fachowcem?

Tutaj chyba zdania sa podzielone.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-2018, 16:47
marlenaparol marlenaparol jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
marlenaparol.polki.pl

Zdania sa jak zwykle podzielone. Wiesz jakby na to popatrzec z innej strony .. na dobra sprawe przeciez nie ma az tak wielu dobrych fachowcow w kraju. Wiekszosc wyjechalo zagranice robic to samo za o wiele wiecej. Tam sie liczy jednak jakosc dla ludzi .. a u nas niestety wszyscy chca zeby bylo zrobione w jak najwyzszym standardzie za jak najnizsza cene. To nie dziala w taki sposob - zawsze to powtarzam kazdemu kto tak twierdzi. W sieci jest naprawde mnostwo poradnikow odnosnie remontow dlatego jak ktos nie ma dwoch lewych rak to sobie bez problemu poradzi. Trzeba przy tym pamietac o odpowiedniej ochronie rak .. przydadza sie bez dwoch zdan rękawice robocze . Jesli juz to warto poszukac ich w sieci .. chociazby na Sklep eprotect.pl - https://eprotect.pl/pol_n_OCHRONA-RA...iane-1849.html jest ich dosc duzy wybor. Trzeba postawic na jakosc, wtedy beda mialy duzo wieksza zywotnosc
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-01-2019, 10:16
karolina1918 karolina1918 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
karolina1918.polki.pl

Moim zdaniem, jeśli macie takie możliwości, to remont najlepiej zrobić samemu. Będziesz mieć pewność, że wszystko zostało wykonane najlepiej jak to możliwe. Z fachowcami to nigdy nic nie wiadomo. Warto jednak wcześniej zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia, np. pomiarowe: https://narzedziowy24.eu/Narzedzia-pomiarowe-c229 które będą niezbędne. Bo z doświadczenia wiem, że potem co chwile czegoś brakuje i wszystko się opóźnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-02-2019, 07:58
greta544 greta544 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
greta544.polki.pl

To co potrafimy warto zrobić samemu. Bardziej skomplikowane czynności lepiej zostawić fachowcom.
Nieprzeczytane 04-03-2019, 07:58
violinek90 violinek90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
violinek90.polki.pl

Jeśli nie czujemy się pewnie w tej pracy, albo wiemy, że totalnie nie mamy do tego drygu ani pojęcia co z czym i do czego mimo przeczytania poradników i szczerych chęci, to lepiej nie robić nic na siłę i zamówić po prostu ekipę. Jakby ktoś szukał ekipy do remontu, to ta firma zajmuje się wykończeniami wnętrz w Katowicach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-03-2019, 08:42
madureczka madureczka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
madureczka.polki.pl

Wszystko zależy co się robi. Drobne prace remontowe nie wymagają fachowca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-08-2019, 15:21
krisiti90 krisiti90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
krisiti90.polki.pl

Wszystko zależy, jak ze wszystkim konkretnie to od tego co macie w planach zrobić w swoim mieszkaniu. Ja już wiem, że nawet mniejsze prace elektryczne nie są niczym strasznym. Jeżeli będziecie za takie się zabierać to zajrzyjcie na https://meskon.pl/gniazda-i-laczniki-k5000001 Znajdziecie tu świetną hurtownie elektryczną.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-08-2019, 08:51
basia00 basia00 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
basia00.polki.pl

To zależy - czy remont generalny, czy taki powierzchowny jak powierzchowny to raczej z ekipa bym się nie użerała - więcej pilnowania i kontroli niż to wszystko warte a jak generalny to na pewno, przynajmniej do jakiegoś etapu prac, przyda się pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania