Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla mamy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Kosmetyki dla mamy Odpowiednia pielęgnacja skóry jest ważna na każdym etapie życia kobiety. Ciąża i połóg to czas intensywnej opieki nad dzieckiem, nie można jednak zapominać o pielęgnacji własnego ciała. W tym dziale zamieszczamy wąki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla kobiet.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 29-04-2019, 09:15
karolina35 karolina35 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
karolina35.polki.pl

Domyślnie Odp: Co macie w swojej kosmetyczce?

Hej
Na co dzień praktycznie się nie maluję, dlatego nie potrzebuję dużej ilości produktów W mojej kosmetyczce znajdują się same podstawowe kosmetyki do makijażu, takie jak: podkład, korektor, tusz do rzęs, róż, niezastąpione pędzle do makijażu real techniques, a także pomadka ochronna do ust.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-2019, 11:12
zwycczzaj zwycczzaj jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zwycczzaj.polki.pl

Według mnie bardzo niezbędnym produktem jak dla mnie jest mgiełka nawilżająca https://dermalogica.pl/daily-skin-he...er-250-ml.html super produkt który sprawdza się w wielu przypadkach. Bardzo nawilżający skórę, jak dla mnie bomba ! Polecam każdej z was jak jeszcze nie testowałyście to wypróbujcie a nie pożałujecie !
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-05-2019, 13:30
Magda161 Magda161 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Magda161.polki.pl

Cytat:
Napisał Martyna2006 Zobacz post
W mojej kosmetyczce nie ma za dużo kosmetyków,podstawowe czyli podkład(którego i tak bardzo żadko używam),tusz do rzęs,jeden ulubiony neutralny cień i obowiązkowo kredka do oczów czarna.
Mam dokładnie to samo
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-05-2019, 17:13
vicky09 vicky09 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
vicky09.polki.pl

Hmm oj tych rzeczy w kosmetyczce ( i to tej podręcznej) mam całkiem sproo poza tym, które zostały już tu wymienione mogę jedynue dorzucić, że od jakiegoś czasu nie rozstaje się z moim nowym ulubionym magic blenderem z Eveline. Dziewczyny jeśli lubicie w ten sposób nakładac podkład czy korektory to przetestuje sobie tą gąbkę. Nie posiada lateksu, ma super kształt, fajnie współpracuje z kosmetykami. Do kupienia w Rossmanie za niecałe 20 zł.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-05-2019, 12:29
kwiatuszeczek889 kwiatuszeczek889 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kwiatuszeczek889.polki.pl

W mojej kosmetyczce jest masa najróżniejszych kosmetyków. Dbam o siebie i swój wygląd. Staram się przede wszystkim kupować sprawdzonych producentów kosmetyki. A ostatnio zainteresowałam się firmą Oriflame, ponoć mają dobre produkty. Chce na próbę kupić balsam do ust https://pl.oriflame.com/makeup/lips/lip-care . Czy próbowaliście już go?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-05-2019, 08:42
Mama_to_ja Mama_to_ja jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Mama_to_ja.polki.pl

W zasadzie nie używam takich kosmetyków typu podkład itp. Stawiam raczej na pielęgnację cery i 100% natury Mam kremy z Miya, trochę organicznych peelingów, maseczka z węgla to ostatnio absolutny nr 1, a poza tym hmm nie wiem, dużo fajnych rzeczy do pielęgnacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-05-2019, 12:42
kasiula87 kasiula87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiula87.polki.pl

Zawsze nosze w kosmetyczne naturalne kosmetyki , czy to balsam do sut czy to krem do rąk , zawsze musza tam być. Kupuję z reguły więcej kosmetyków z oferty https://www.izielnik.pl/kosmetyki-naturalne , zawsze tam coś znajde czy to kremy do twarzy, balsamy, szampony do wyboru do koloru. Uwielbiam kosmetyki naturalne, mam wrażenie, że o wiele lepiej się spisują niż inne naszprycowane chemią!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-2019, 20:37
mamka4 mamka4 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mamka4.polki.pl

Kosmetyki jednak mają znaczenie i to, jak wyglądają włosy jest też uzależnione właśnie od nich. Tutaj http://www.molpharma.pl/produkty/sza...-regeneracyjny można zerknąć na szampon regeneracyjny. Dla suchych i zniszczonych włosów będzie odpowiedni. Macie naturalne kosmetyki?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-07-2019, 10:46
PassivE91 PassivE91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
PassivE91.polki.pl

Cienie raczej wchodzące w beże, brązy i różności, żel do brwi, tusz, krem bb i tinty na lato i na zimę jednak noszę bardziej szminki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-08-2019, 09:16
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Hejka czy codziennie wykonujecie Makijaż - Ceneo.pl czy to idziecie do pracy, czy też nie. Ja nie wyobrażam sobie dnia, abym nie była umalowana wydaje mi się wtedy że jestem jakby zaniedbana. Dlatego też codziennie rano wykonują makijaż do których używam dobrych kosmetyków do makijażu. Nie mam swojej ulubionej Marki kupuję różne. A Wy jakiej marki kupujecie kosmetyki do makijażu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania