Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej dziewczyny
    patryk spał ładnie całą nocke ale się wiercił i rozpychał a śpimy we troje wiec ja sie nie wyspałam
    PATRYŚ 10-09-2008


    Skomentuj

    •    
         

      muszę się pochwalić że patryś od jakiegoś czasu siedzi sam bez trzymania i podparcia i długo tak wytrzymuje tylko jak mu zabawka uciekne to się kładzie zeby ją dostać ale wstać nie da już rady i muszę go podnosić
      PATRYŚ 10-09-2008


      Skomentuj


        ja też witam wszystkie sierpniowe mamy fajnie jest przeczytać co robią Wasze pociechy, bo jesteśmy na tym samym etapie chociaż mój Jasio tylko sam sie podciąga do siadania i jak się go posadzi to sie utrzymuje sam. ale nie przekręca sie na bok bo jest za grubiutki
        Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

        Skomentuj


          hej mamki
          ja tez mam caly czas pod gorke,niewiem co zrobic zeby sama sie nauczyla zasypiac,zeby przestala jesc w nocy i niewiem jak ja cyca oduczyc,i zeby w koncu zaczela spac w lozeczku bo nam juz ciasno we trojke!powiem wam ze juz jestem strasznie zmeczonaczasem to juz mi brak sil,a dzis mam szczegolnie zly dzien,humor mi dzis nie dopisuje,w dodatku mala nie chce jesc,juz sama niewiem....chyba te wszystkie noce nieprzespane daja mi sie dzis we znaki!
          GABRYSIA:12.03.2008.

          Skomentuj


            RMkatarzynko-gratulacje dla Patrysia dzielny chlopak
            GABRYSIA:12.03.2008.

            Skomentuj


              Moja Agatka dopiero niedawno zaczęła przewracać się na brzuszek, ale w drugą stronę to nie bardzo chyba przez duzy brzuszek więc nie masz się czym martwić, każde dzieciątko rozwija się we własnym tempie
              A Jasio ma już jakieś ząbki? u Agatki jeszcze nie widać ani nie słychać o żadnym

              Skomentuj


                ewpaw oczywiście, że trzymamy kciuki i zyczymy powodzenia na egzaminie. Zreszta na pewno pojdzie bez problemow
                My juz po spacerku, po obiadku i maly teraz ma sjeste i spi. Ale pozniej moze jeszcze raz pojdziemy do parku, troszke sie chmurzy wiec sama nie wiem jeszcze.
                dziunia serdecznie witamy Ciebie i Jasia i mam rowniez nadzieje, ze czasem kazda z nas znajdzie chwilke aby opisac jak maluszekWi dzisz Jasiek potrafi siedziec, a Franek za to migiem opanowal przewracanie na brzyszek, to niesamowite jak dzieciaczki sa rozne.Jak chce podciagnac malego by usiadl, to nie ma problemu, ba bardzo silne miesnie brzuszka, tylko on nie wytrzyma w tej pozycji i chce odrazu wstawactaki to urwis najchetniej to by zaczal juz biegac.

                mam pytanko, ile wasze dzieciaczki spia w ciagu dnia?
                FRANEK 16.08.2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hejka Mamuśki,
                  Ja jednak mam szczęście z moją Agatką całe noce przesypia już od ok 2 miesięcy, no z małymi wyjątkami no ale ząbków jeszcze nie widać więc może wszystko przede mną z jednej strony nie mogę się doczekać tych białych perełek, ale boje się, że to może przysporzyć Agatce tyle bólu
                  hm... zobaczymy jak to z nami będzie

                  Skomentuj


                    Agatka śpi zazwyczaj 3 razy po pól godzinki, czasem kiedy druga drzemka się przedłuży np do godzinki to trzecia jest już tylko z 15 minut, zazwyczaj wtedy ją budzę, bo zasypia tak koło 18 i boję się, że chce już spać do rana, a tu jeszcze kąpiel, kolacyjka

                    Skomentuj


                      No to mój Franek śpi troszke więcej. Rano po śniadanku , zazwyczaj ok. 9, tak z godzinke, pozniej biore go na spacer wiec tez czasami zasypia, nastepnie po obiadku tak ok. 14 i ostatnia dzrzemka ok. 17. kazda trwa przynajmniej godzinke, czasami dluzej. spac idzie zazwyczaj o 20.Nie wiem czy to normalne, ale strasznie marudny jest i wklada wtedy kciuka do buzi i zasypia. czasami uda mi sie go przeciagnac, zeby nie spal tyle, ale mimo tych drzemek w nocy spi ladnie.
                      FRANEK 16.08.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        My kładziemy Jasia ok. 20, wstaje około 6.15 na mleczko i zasypia do 8, 8-30 wstajemy i o 9 je kaszkę,o 10 dostaje pół słoiczka owocków, potem o 11.30 mleczko i zasypia do ok. 13.30 o 14.30 obiadek, 17.15(bo jest już marudny) mleczko i śpiocha około pół godzinki i kolejne mleko parę minut po 20 i śpi do 6.15 i tak w kółko
                        Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                        Skomentuj


                          dziunia widze, ze maly ma apetyt, jak ja Ci zazdroszcze. Co prawda u nas jest z dnia na dzien coraz lepiej, ale czasami nie mam juz sil.
                          FRANEK 16.08.2008

                          Skomentuj


                            WITAM SERDECZNIE
                            Czy można dołączyć do Waszego grona??

                            Jestem mamą 3 miesięcznej Martynki.Urodziła się 11 listopada 2008
                            Czy może tutaj jest jakaś mama która urodziła w tym dniu??

                            Pozdrawiam.
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              marzenia_n witamy witamy Piękna data urodzin, taka patriotyczna
                              czuj się jak w domku

                              Skomentuj


                                Oj ładna data to prawda.
                                Poza tym córcia zrobiła prezent babci(teściowej) która urodziła sie tego samego dnia i miesiaca hehe
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X