Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubrania dla ciężarnych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Ubrania dla ciężarnych

    Oczywiście, ze wygodę Tutaj bardziej kierowałam się zdrowym rozsądkiem bo ubrania dla kobiet ciężarnych są bardzo drogie więc do prawie 7 miesiąca chodziłam w swoich ubraniach praktycznie a później po prostu kupiłam sobie o dwa rozmiary większe ubrania.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Ubrania dla ciężarnych

      Też jestem zdania, że zamiast wybierać ubrania ciążowe, które tylko ze względu na odpowiednią nazwę, są bardzo drogie lepiej wybrać ubrania o kilka rozmiarów większe, ale nie ze stoiska dla ciężarnych. Szczególnie, że odzież XXL może być całkiem ładna i gustowna, o czym przekonasz się czytając ten artykuł: http://feef.pl/sukienki-dla-puszysty...rozmiarze-xxl/ , w ten sposób nie tylko będziesz wyglądać pięknie, ale również sporo zaoszczędzisz.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Ubrania dla ciężarnych

        Warto na pewno popytać znajomych kto ma ciuchy dla ciężarnych na zbyciu. W lumpeksach też można znaleźć ciekawe rzeczy. W ciąży trzeba dbać o siebie by dobrze się czuć, bo jak my dobrze się czujemy to maluszek też dobrze się czuje

        Skomentuj


          #64
          Odp: Ubrania dla ciężarnych

          Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem dla kobiet we wczesnym etapie ciąży będą sukienki trapezowe, które rozszerzane są u dołu. Dzięki temu brzuch nie jest opięty i można czuć się swobodnie oraz ładnie wyglądać. Takie sukienki są dostępne na stronie https://domodi.pl/odziez/odziez-dams...ason,trapezowe i każda kobieta z ciążowym brzuszkiem, będzie mogła bez trudu znaleźć coś dla siebie.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Ubrania dla ciężarnych

            Na domodi w ogóle są fajne ciuchy. Nie tylko dla kobiet ciężarnych.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Ubrania dla ciężarnych

              U mnie to raczej wygoda Wolę się lepiej czuć niż modnie wyglądać i chodzić w uciskających ubraniach.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Ubrania dla ciężarnych

                Aktualnie bardzo fajne są [ubrania do karmienia piersią. Trzeba tylko wiedzieć gdzie ich szukać. W ciaży też można wyglądać ciekawie i modnie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Ubrania dla ciężarnych

                  Napisane przez najeli Pokaż wiadomość
                  czy znacie może jakiś sklep z ciążowymi sukniami wieczorowymi??
                  (Nie chodzi mi o allegro)
                  kupiłam kiedyś piękne suknie ciążowe w sklepie happy mum. Jakość i wykonanie super.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Ubrania dla ciężarnych

                    Jestem w 6 miesiącu ciąży i już musiałam zacząć się rozglądać za specjalnymi ubraniami dla kobiet w ciąży, bo kompletnie nic na mnie nie pasowało. Pół biedy jak sobie chodzisz w rozciągniętych dresach i koszulach po domu, ale czasem trzeba wyjść i jakoś wyglądać. Zamówiłam sobie parę strojów wyjściowych na tej stornie https://silkandmilk.pl/. Powiem wam, że jestem bardzo zadowolona. Trochę drogie te sukienki, ale naprawdę najwyższej jakości, wygodne i ładnie w nich wyglądam. Coś czuję, ze będę w nich dobrze wyglądać nawet po ciąży. Polecacie jeszcze jakieś inne sklepy?

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Ubrania dla ciężarnych

                      rzeczywiście bardzo ładne ubrania Dodtakowy plus, że to polski producent.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X