Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

    Ja umieszczam ale sporadycznie, nie naleze do osob wrzucajacych setki zdjęć jakoś nie mam takiej potrzeby

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

      Uważam, że nie ma nic złego w dodaniu zdjęcia swojego dziecka czy zdjęcia rodzinnego, nie lubie tylko gdy ktoś fotografuje każdy dzieć swojego dziecka i wrzuca na portale

      Skomentuj


        Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

        Ja jak już wcześniej wspominałam - uważam, że najważniejszy jest umiar, bezpieczeństwo i rozsądek. Co przez to rozumiem? Nie zalewanie ludzi zdjęciami dziecka każdego dnia bez wyjątku bez względu na ich jakość i okoliczności. Bezpieczeństwo - czyli udostępnianie zdjęć tylko rodzinie i najbliższym znajomym. Rozsądek - czyli filtrowanie zdjęć i nie wrzucanie do netu nawet najsłodszego zdjęcia nagiego dziecka lub na nocniku. To tylko przykłady. Za kilka lat takie zdjęcie może być wykorzystane przeciwko jego bohaterowi, a to może nawet skończyć się tragedią.

        Skomentuj


          Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

          Jestem ogromną przeciwniczką. Nie rozumiem, jak można dodawać po 10 i więcej zdjęć dziecka dziennie. Pomijam już fakt, że to męczące. Dziecko ma swoją prywatnosc, a wielu tego nie szanuje. A najbardziej przerażają zdjęcia dzieci rozebranych czy w kąpieli

          Skomentuj


            Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

            Na początku umieszczałam dużo zdjęć na fb ale już dość długo tego nie robię...dlaczego otóż wydaje mi się to trochę tak jakby pokazywać ich życie bez ich wiedzy.. po co każdy ma na nie patrzeć Jeżeli ktoś towarzysz w naszym życiu to i tak spotykają się z moimi dziećmi i widzi jak dorastają, wyglądają

            Skomentuj


              Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

              Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
              Na początku umieszczałam dużo zdjęć na fb ale już dość długo tego nie robię...dlaczego otóż wydaje mi się to trochę tak jakby pokazywać ich życie bez ich wiedzy.. po co każdy ma na nie patrzeć Jeżeli ktoś towarzysz w naszym życiu to i tak spotykają się z moimi dziećmi i widzi jak dorastają, wyglądają
              Dokładnie, zresztą swoim zdjęć, ani szczegółowych opisów swojego życia też nie zamieszczam, po co inni mają wiedzieć, a wiadomo, że w znajomych nie są tylko Ci przyjaciele, ale i dalsi.

              Skomentuj


                Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                Właśnie na portalach społecznościowych najgorsze jest to, że nawet jak mój znajomy polubi moje zdjęcie to jego znajomi też je widzą pomimo że moimi znajomi mi nie są dlatego lepiej miec jakiś umiar w tym wszystkim

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                  Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                  Właśnie na portalach społecznościowych najgorsze jest to, że nawet jak mój znajomy polubi moje zdjęcie to jego znajomi też je widzą pomimo że moimi znajomi mi nie są dlatego lepiej miec jakiś umiar w tym wszystkim
                  Wystarczy pozmieniać ustawienia i zwiększyć swoją prywatność jak najbardziej. A najlepiej to nie przesadzać z dzieleniem się swoim życiem.

                  Skomentuj


                    Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                    Nie znam sie za bardzo na tym fb dlatego ograniczyłam po prostu dodawanie zdjęć i przestałam się dzielić swoim życiem z innymi

                    Skomentuj


                      Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                      Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
                      Nie znam sie za bardzo na tym fb dlatego ograniczyłam po prostu dodawanie zdjęć i przestałam się dzielić swoim życiem z innymi
                      To polecam sprawdzić sobie prywatność na fejsie, choćby pracodawcy czy inni ludzie nie muszą wszystkiego wiedzieć. Jeśli już udostępniamy gdzieś nasze zdjęcia, to warto znać politykę prywatności portalu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                        Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                        To polecam sprawdzić sobie prywatność na fejsie, choćby pracodawcy czy inni ludzie nie muszą wszystkiego wiedzieć. Jeśli już udostępniamy gdzieś nasze zdjęcia, to warto znać politykę prywatności portalu.
                        Nie, no profil na pewno mam prywatny wiem, że często pracodawcy szukają właśnie osób na fb gdy ktoś do nich złoży CV.

                        Skomentuj


                          Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                          Tak, teraz to jest już wręcz standard, że daną osobę sprawdza się w internecie na portalach społecznościowych, zwłaszcza takie średnie firmy.

                          Skomentuj


                            Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                            Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                            Tak, teraz to jest już wręcz standard, że daną osobę sprawdza się w internecie na portalach społecznościowych, zwłaszcza takie średnie firmy.
                            W sumie ja to nawet rozumiem też bym tak robiła, czasami wiele można wyczytać z profilu co niektórych osób.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X