Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

    Mój maż łysieje ale mi to nie przeszkadza

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

      jak ci to nie przeszkadza to dobrze. Pytanie, jak się mąż czuje z tym że łysieje? bo jednak dla wielu panów to jest bardzo poważny problem i kompleks. Nie wiem na ile skuteczne są te ampułki, szampony i inne cuda, ale czasem najbardziej skutecznym sposobem jest przeszczep. Mnie bardzo zainteresowała ta metoda http://www.dermed.pl/krakow/zabiegi/...oda-s-a-f-e-r/ na pewno jest lepsza od takiego tradycyjnego przeszczepu, a co też jest ważne włosy wyglądają potem naturalnie

      Skomentuj


        #18
        Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

        Mój mąż ciężko przeżył pierwsze wypadające włosy. Zapisał się do kilku lekarzy, zaczął stosować różne preparaty. W końcu trafił na serum http://sklep.centrumzdrowegowlosa.pl...tu-wlosow.html dzięki któremu włosy zaczęły mu odrastać

        Skomentuj


          #19
          Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

          no może i wam to nie przeszkadza, że mężowie łysieją, ale dla nich to jest pewnie wrażliwy i przykry temat. Najważniejsze, że są sposoby na to, żeby sobie z łysieniem poradzić tutaj http://www.marekwasiluk.pl/mezczyzna-do-poprawy/ trochę informacji na temat skutecznych metod walki z łysieniem.

          Skomentuj


            #20
            Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

            Ja też miałem problemy z łysieniem androgenowym. To jest dziedziczne w mojej rodzinie. Teraz stosuje sposoby, które pomagają. Włosy zaczęły odrastać na zakolach a zdrowe są mocniejsze.

            Skomentuj


              #21
              Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

              Ja współczuję wszystkim panom, że dopada ich łysienie, ale wierzę, że można temu zaradzić A jeśli nie, to trzeba męża takiego pokochać i powtarzać mu, że wygląda wspaniale

              Skomentuj


                #22
                Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                Wielu męczyzn na to cierpi. Dla mnie na przykład nie miałoby to żadnego znaczenia jakby mój mąż miał problemy z łysieniem ale wiem,że dla wielu facetów jest to poważny problem oraz bardzo to przeżywa. Nie polecam leczyć się samodzielnie bo większość produktów dostępnych w sklepach bez recepty to placebo oraz nie mają działania.
                Najlepiej jest skorzystać z pomocy lekarza. Na stronie znajduje się obecnie dobry artykuł w temacie:
                https://dimedic.eu/baza-chorob/łysienie

                Polecam sobie poczytać o tym.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                  Tabletki na wypadanie włosów - http://follixin.pl

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                    A ja polecam udać się do kosmetyczki, słyszałam że niektóre salony oferują zabiegi które pobudzają cebulki włosowe i włosy rosną.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                      Może chodzi ci o mezoterapie igłową? Chociaż jej kosmetyczka raczej nie wykonuje tylko dermatolog :P A właśnie ten zabieg działa i hamuje wypadanie włosów.
                      Czytając publikacje medyczne wydaje się, że w dalszym ciągu skutecznymi lekami hamującymi wypadanie włosów są finasteryd i minoxidil. Sprawa dyskusyjna jest w wypadku m.in. follixinu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                        Moj maz rowniez ma taki problem. Zawsze mial zakola i nie przeszkadzalo mi to ale od jakiegos czasu te azkola sie bardzo powiekszaja i zaczyna lysiec na czubku Stal sie bardzo nerwowy, wszystko go generalnie denerwuje i nawet po glowie go nie mozna dotknac bo krzyczy ze mu wypadna przez to cebulki 0_O. Zaczyna mowic o przeszczepie na co ja sie nie zgadzam bo nie jestesmy bogaci a taki przeszczep to fortuna. Boje sie ze w koncu samochod sprzeda czy co.... Mozecie polecic jakiegos lekarza prywatnie z ktorym moglby o tym pogadac? Trojmiasto.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                          Przeszczep to jest ostatecznosc. Stosuje sie go wtedy jak wszystkie inne metody leczenia lysienia zawioda i trzeba zainwestowac w cos mocniejszego.Nie masz tutaj co dziwic sie swojemu mezowi. Powiem Ci,ze wypadanie wlosow to dla faceta bardzo duzy stres. Dopytaj sie o wolne terminy w klinice doktora MIchajlowskiego. Znajduje sie na Sklodowskiej: http://clinicadermatologica.pl/ . Specjalizuja sie tam w leczeniiu lysienia.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                            Znasz moze to miejsce z autopsji? Jest to oczywiscie prywatna klinika? Bo zastanawialam sie jeszcze nad zapisanien meza na fundusz ale nie wiem czy tam mu cos powiedza czy jeszcze bardziej go nastrasza. Poza tym czy do lekarza na fundusz nie trzeba przypadkiem skierowania?

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                              Trzeba miec skierowanie. Wprowadzili to z tego co pamietam w zeszlym roku Kolejki do lekarza na fundusz sa spore. Jakis czas temu bylam na dwoch wizytach to musialam czekac po kilka miesiecy i leczenie wypadania wlosow nie jest na fundusz tak wiec lekarz moze i chcial pomoc ale nie mial mi jak pomoc. W tej klinice do ktorej tutaj dalam kontakt robilam sobie badania na lysienie bo wlosy wypadaly mi plackami Biopsje, trichogram, zlecili mi komplet badan laboratoryjnych. Dzieki temu zobaczyil w czym jest problem i mogli zlecic mi leczenie. Aktualnie jestem w trakcie terapii i widze efekty znacznie lepsze niz jak leczylam sie sama.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: sposoby na łysienie i wypadanie włosów u męża...

                                Skoro Twój mąż łysieje, to znaczy, że ma problemy z niedoborami pewnych składników. Poczytaj o tym więcej w http://www.forumdermatologiczne.pl/d...zne/206/1.html Na szczęście przy odpowiedniej suplementacji, można powstrzymać proces wypadania włosów. Mam nadzieję, że u Twojego męża się to uda

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X