Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wizyty poza domowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wizyty poza domowe

    Witam serdecznie!!
    Mam ogromny problem i wsumie nie wiem zabardzo co mam z tym zrobic .Niedawno bo miesiąc temu rozstałam sie z partnerem ojcem Kubusia .Winą za całą ta sytuacje obarczam matke jego bo wtrącała sie do wszystkiego tak i jego bo z kazda sprawa nasza latał do matki i wszystko jej opowiadał .Pojechałam na wsz Swietych do mojej matki a jemu dałam na przemyslenie czas kto jest dla niego wazniejszy .Wybrał kogo Matkę .W poniedziałek jak przyjechałam mieszkanie było na wpołowie spakowane do wyprowadzki .i tak musiałam wrucic do siebie .Ale on teraz chce brac dziecko na wizyty co 2 tygodnie na 3 dni u jego matki .Czy musze sie na to godzic .Załorzyłam teraz sprawe o alimenty i na wyłączna opieke nad małym co mam robic

    #2
    Odp: wizyty poza domowe

    Ja bym nie dała dziecka, niech sobie siedzi z mamusią, a z drugiej strony niech sąd ustali ilość widzeń, a nie że on sobie powie, że na trzy dni co dwa tygodnie. A ile dzieciaczek Twój ma? Żeby nie było, że były facet będą z babcią buntować dziecko przeciw Tobie
    PAULINA 07.07.2008




    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

    Skomentuj


      #3
      Odp: wizyty poza domowe

      Mój mały ma dokładnie roczek .A zainteresowanie dzieckiem to tylko na pokaz aby zrobic dobrze swojej mamie bo on wczesniej nie przejawiał chęci widzenia dziecka .Porzucił mnie w czasie ciąży a jak sie Kubus urodził zjawił sie dopiero po miesiącu czasu to jest normalne?????

      Skomentuj

             
      Working...
      X