Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierwsze święta dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Jak tak piszecie o świętach to mi tak smutno,że lato już minęło i znów zrobi sie szaro i ponuro a ja tak nie lubię jesieni.Jeszcze z dwa misiące i zaczną sie reklamy świąteczne bo czasem tak przesadzają że już na początku listopada puszczają reklamy świąteczne



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
      Jak tak piszecie o świętach to mi tak smutno,że lato już minęło i znów zrobi sie szaro i ponuro a ja tak nie lubię jesieni.Jeszcze z dwa misiące i zaczną sie reklamy świąteczne bo czasem tak przesadzają że już na początku listopada puszczają reklamy świąteczne
      Martyna w zeszłym roku pierwsza świąteczna reklama była 17 pażdziernika.Do dzis mam to zapisane
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #18
        Odp: pierwsze święta dziecka

        Święta dla maluszków to cudowny czas, bo przecież po raz pierwszy mogą poczuć magię świąt. Nie zawsze wiemy co takiemu maluszkowi kupić pod choinkę. Doskonałym świątecznym prezentem mogą być ręcznie wykonane zabawki, ubranka a nawet kocyki.

        Skomentuj


          #19
          Odp: pierwsze święta dziecka

          U nas pierwsze święta były u moich rodziców, bo najbliżej a nasze mieszkanie nie było jeszcze gotowe na tego typu imprezę.

          Skomentuj


            #20
            Odp: pierwsze święta dziecka

            Ja się już nie mogę doczekać jak córeczka będzie reagować na świecącą choinkę, prezenty, ozdoby świąteczne. W grudniu będzie miała 9 miesięcy

            Skomentuj


              #21
              Odp: pierwsze święta dziecka

              Nasze pierwsze wspólne święta dopiero przed nami. Rok temu mała była w brzuchu jeszcze, ale nie planujemy nic szczególnego poza dodatkowym prezentem pod choinką dla córki. Nasze święta będą wyglądać tak jak co roku - zawsze są ciepłe i atrakcyjne z punktu widzenia bobasa, który uwielbia światełka i lampki. Kot uwielbia choinkę i jej wystrój - myślę, że córce tez przypadnie do gustu. Z racji posiadania malucha nie rezygnujemy z dużej choinki, bo według mnie bez niej święta tracą urok, a mała nie raczkuje więc nie ma sensu pozbawiać siebie i jej, tej atrakcji

              Skomentuj


                #22
                Odp: pierwsze święta dziecka

                Natomiast jeśli chodzi o prezenty - zapomniałam o tym wspomnieć. My jesteśmy zwolennikami prezentów praktycznych. Na Mikołaja paczkę dla niej już mamy z ubrankami, pierwszą lalą szmacianką i książeczką. NA gwiazdkę też dostanie pewnie coś z ciuszków i inne rzeczy, które zwyczajnie przydadzą się w jej codziennej pielęgnacji. Wiem też, że od dziadków dostanie super matę edukacyjną

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: pierwsze święta dziecka

                  Dziecko prawdopodobnie i tak nie będzie zbyt wiele tego pamiętać
                  No ale nie da się ukryć, że to bardzo ważna okazja.
                  My w tym roku będziemy obchodzić drugie święta z moją chrześnicą.
                  I też się staram, żeby były jak najbardziej wyjątkowe. Wymarzyłam sobie wielką choinkę taką jak ta: http://ogrodosfera.pl/choinka-sztucz...m-ze-stojakiem i piękne dekoracje w całym domu. Zobaczymy, ile z tego planu uda mi się zrealizować

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: pierwsze święta dziecka

                    U nas było to Boże Narodzenie. Synek miał już 4 miesiące i pojechaliśmy do moich rodziców, było cudownie. Przyjechał mój brat ze swoim bobaskiem i bratową. Mama cudowanie przygotowała świeta.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: pierwsze święta dziecka

                      my mamy za sobą pierwsze święta. Poza tym, że była dodatkowa mała osóbka, wszystko było tak jak co roku. Tylko prezentów pod choinką więcej, bo każdy chciał jej coś dać, a na jednej rzeczy się nie kończyło. Najtrudniej było w Wigilię przy stole bo mała chciała wszystko z nami jeść a ktoś cały czas musiał ją na kolanach trzymać, bo nie mieliśmy krzesełka dla niej. NA pamiątkę porobilismy klilka ładnych świątecznych fotek. Generalnie nic specjalnie nie przygotowywalismy ani nie zmienialiśmy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: pierwsze święta dziecka

                        My pierwsze święta pierwszego dziecka spędziliśmy w szpitalu na konsultacjach medycznych. Nie mówię że było smutno bo nie. Był mikołaj, wigilia, prezenty, kolędy. Ale wiadomo dom to dom. Chociaż święta z obcymi nam ludźmi też nie są złe. Jednak wspomnienia mam mieszane.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X